2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

neler alacaksın bakayım bana :KK9:

Kafamda süsleme için de bir şeyler var. Bulabilirsem alıciiiiim hemen :KK23: Kırmızı donu da alırım bugün. Sonraaa çikolata işi için de çok cici bir fikrim var :21: İnşallah kurbancağızım beğenir :KK16:

Sen bana neler aldın ya da alacaksın bakayım? :KK23:

Kafamda süsleme için de bir şeyler var. Bulabilirsem alıciiiiim hemen :KK23: Kırmızı donu da alırım bugün. Sonraaa çikolata işi için de çok cici bir fikrim var :21: İnşallah kurbancağızım beğenir :KK16:

Sen bana neler aldın ya da alacaksın bakayım? :KK23:

valla tatlım alma işini pazar günü yapmayı planlıyorum ama kafamda çok güzel şeyler var :KK23:

slm kızlar iyi akşamlar:KK3::KK3:

alangu bir çok kişi seni katili diye düşünüyor bende de aynı hissiyat var neden bilmem öğlen yazacaktım işler yüzünden pek giremedim ilk söylemek için geç kaldım galiba senden pozitif enerji alanlar çok:KK16::KK16:

günaydın herkeseeee

evet bi çok kişi kurbanım olabilir :KK9:
ben hepinizden pozitif enerji alıyorum :KK3: bu yüzden sabah akşam burdayım :KK55:
ama katilim beni meraktan çatlatıyor :KK52::KK52:

günaydın kızlar ben hediyelerimi netleştirdim kafamda kurbanım inşallah beğenir elimden geldiğince cici şeyler hazırlamaya çalışacağım hafta sonu hepsini halletmiş olurum benim kurbanım evli değil ve İstanbul da yaşamıyor :)

şekerler günaydın nasılsınız bakalım..

günaydınnnn.... bende kalan eksiklerimi almak istiyorum ama henüz tam iyileşmediğimden çıkmaya da korkuyorum..... bakalım cesaret edebilirsem bende çıkıcammmm

Günaydınn...

Bugün ben hepinizden iki kat heyecanlıyımmm...Sevgi hediyelerini bugün teslim alacak beğenecekmi çok merak ediyorummm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Arkadaşlar hepinize bir duyuruda bulunacağım ben bir dileğim için dua başlayacağım ama isteyene de dua etmek istiyorum.özelden bana isminizi ve dileğinizi bildirirseniz isteyen herkesi de listeye alıp dua edicem duyan duymayana haber versin :KK49:

Kızlar Sevgi ile görüştüm buraya girse bile çok yorum yapamıyormuş telden girdiği için problem var galiba :KK66:

Kargo oraya akşama doğru gidiyormuş...Gidince paylaşacak :KK66:))

Arkadaşlar hepinize bir duyuruda bulunacağım ben bir dileğim için dua başlayacağım ama isteyene de dua etmek istiyorum.özelden bana isminizi ve dileğinizi bildirirseniz isteyen herkesi de listeye alıp dua edicem duyan duymayana haber versin :KK49:

bende dua istiyommmmm... 5 dk sonra atabiliyomuşum mesaj, yazcam sanaaaa

listeye yazdım mesaj gönderenleri ve dileklerini aslında bu gün cuma.şu saatlerde edicektim ama burada olmayanları beklicem liste kabarınca yapıcam duayı biraz uzun öyle bi günde biytmiyo.:KK6:

ağlama kız ağlamaaaa :))))

ben ameliyat oldum ya, benim kv sağolsun çok iyi bakıyo bana... Yerimden kaldırmıcak elinden gelse ama bugün bi ara kendi evine gittiğinde yaramazlık yapıp lavabo banyo ne varsa ovaladımmm:21::21::21: Sonra kocam 12-8 çalışıyo ve uyuyodu kalktı yemek istedi onu hazırladım, hah dedim hazır sen uyanıkken ben duşa giriyim hani bişey olsa bağırsam duyarsın :KK34: Girdim ben çıktım eşim girdi ve kv geldi o sırada :))))) ben bornozla kapıyı açtım, kocam duşta:KK36::KK36::KK36:

Sen iyileşmişsin tamam artık ben gelmesem de olur demeye başladı :KK17::KK17: Sanırım biraz yanlış anladı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ayyyy koptummmm super hikayeeeeeeeeee

keşke alangu mesaj kutusunu azcık boşaltsada mesajlarımız kendisine ulaşsaaaa:KK1::KK1::KK1:

Evet yaa, gitmiyor mesaj...

En iyisi ben burdan yazayım çünkü hediye almaya çıkacağım...

Alangucum...

İsmim Gülşen ve benim dileğim bu;
Bebişimin sağlıklı, eli ayağı düzgün olması, onunla ilgili güzel haberler almam ve eşimin işlerinin rast gitmesi, iş kaygısı olmaması için dua istiyorum ben de:KK16:

Dershaneler kapatılırsa tam da bebişimiz doğduğunda işsiz kalacak eşim :KK43:

arkadaşlar hepinize bir duyuruda bulunacağım ben bir dileğim için dua başlayacağım ama isteyene de dua etmek istiyorum.özelden bana isminizi ve dileğinizi bildirirseniz isteyen herkesi de listeye alıp dua edicem duyan duymayana haber versin :KK49:

dolu ama mesajjj kutun

X