2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

yaa ben 3 gündür işten geç çıkıyorumm.offf aç susuz çalışıyorummm.yemek demeyinnn banaa. Ağlarımmmmmmmm:2::2:

ağlama kız ağlamaaaa :))))

ben ameliyat oldum ya, benim kv sağolsun çok iyi bakıyo bana... yerimden kaldırmıcak elinden gelse ama bugün bi ara kendi evine gittiğinde yaramazlık yapıp lavabo banyo ne varsa ovaladımmm:21::21::21: sonra kocam 12-8 çalışıyo ve uyuyodu kalktı yemek istedi onu hazırladım, hah dedim hazır sen uyanıkken ben duşa giriyim hani bişey olsa bağırsam duyarsın :KK34: girdim ben çıktım eşim girdi ve kv geldi o sırada :))))) ben bornozla kapıyı açtım, kocam duşta:KK36::KK36::KK36:

sen iyileşmişsin tamam artık ben gelmesem de olur demeye başladı :KK17::KK17: sanırım biraz yanlış anladı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
ya bişi dicem kızlar, biz hediyeler yollanıp bittikten sonra napıcaz acaba :KK31: bu topik şimdilik güzel gidiyo baya da bi gider yılbaşına kadar ya sonra nolacak :KK1: alıştım ben size valla yılbaşı çekilişinin devam topiği diye yeni bi topik mi açarız :KK1:

ya bişi dicem kızlar, biz hediyeler yollanıp bittikten sonra napıcaz acaba :KK31: bu topik şimdilik güzel gidiyo baya da bi gider yılbaşına kadar ya sonra nolacak :KK1: alıştım ben size valla yılbaşı çekilişinin devam topiği diye yeni bi topik mi açarız :KK1:

aynen tatlım katılıyorum sana bu topik kapanırsa benide haberdar edin yeni topik de özlerim sizi :KK1:

ahanda ikinci şüphelim de burdaymış, hımmmm altınkayacım hoşgeldin kuzum naberrr

Son düzenleme:
slm kızlar iyi akşamlar:KK3::KK3:

bayıldımmmm... ben miyim, ben miyim kurban olurum ben sana yavrum yaaa :KK52::KK52::KK52::KK52:

sen misin sen misin o yoksa :KK1: sensindir belki ayyy herkes talip oluyo paketlere acaba kime yollasam :KK1:

alangu bir çok kişi seni katili diye düşünüyor bende de aynı hissiyat var neden bilmem öğlen yazacaktım işler yüzünden pek giremedim ilk söylemek için geç kaldım galiba senden pozitif enerji alanlar çok:KK16::KK16:

iyi aksamlar canım .))
slm kızlar iyi akşamlar:KK3::KK3:

alangu bir çok kişi seni katili diye düşünüyor bende de aynı hissiyat var neden bilmem öğlen yazacaktım işler yüzünden pek giremedim ilk söylemek için geç kaldım galiba senden pozitif enerji alanlar çok:KK16::KK16:

Bence bi süre de hediyelerin paylaşım topiği götürür bizi :KK9:

Ama evet sonra kopmak yok ona göre kızlar :KK20: :KK53:

Selam kızlar :KK3:

Nasıl gidiyor katil tahminleri kurban hediyeleri:)

Valla benim 3 şüphelim var. Aslında 4 ama 4. biraz zayıf ihtimal olarak...
Biri neredeyse hiç girmiyor konuya :26:
Diğeri de neredeyse hiç girmiyor, ama arada kopya mopya veriyor :KK53:
3. ise sık sık buralarda :KK8:

Acaba doğru mu düşünüyorum :KK53: Aslında düşünürken biri daha geldi bak aklıma. O da olabilir. Zaten o da pek yazmıyor. İhtimal 5 oldu iyi mi? :KK9:

günaydın kızlar ben hediyelerimi netleştirdim kafamda kurbanım inşallah beğenir elimden geldiğince cici şeyler hazırlamaya çalışacağım hafta sonu hepsini halletmiş olurum benim kurbanım evli değil ve İstanbul da yaşamıyor :)

günaydın kızlar ben hediyelerimi netleştirdim kafamda kurbanım inşallah beğenir elimden geldiğince cici şeyler hazırlamaya çalışacağım hafta sonu hepsini halletmiş olurum benim kurbanım evli değil ve İstanbul da yaşamıyor :)

Hıhhh senden hiç şüphelenmemiştim zaten :KK9:

günaydınn kızlarr :KK16::KK16:
benim katilim grip ilacı eklesin bidee paketlereee :KK53::KK53::KK53:
bu hastalık geçmicek gibii :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X