2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

yok yaa ben 9 unda falan gondercem.ozmna kadar benımleler hedıyeler :KK1: benımde 14 unde aöf sınavım var .((

Hıh öyle yap tabi, ne o öyle erkenden paketlemeler falan? :KK4:

Hem özendiriyorsunuz insanı burada, banane, hamile var burda kardeşim, canımız hediye çekiyo :KK9:

Hıh öyle yap tabi, ne o öyle erkenden paketlemeler falan? :KK4:

Hem özendiriyorsunuz insanı burada, banane, hamile var burda kardeşim, canımız hediye çekiyo :KK9:

ayy kıyamam ben sana yaaa ben hepinize hediye almak istiyorum ama maalesef o kadar bütçem yok :26: bu aralar evin ekonomi bakanı eşim oluyo eskiden bendim :KK49: bebek gelince bakanlıktan azledildim :KK1:

az sonra size kara listemi sunacağım uzun çabalar ve araştırmalar sonucu hazırladım

Son düzenleme:
bebişleriniz arasındada 6 gun var ya ne guzel.ıkı tane ıkızler burcu.Allah saglıkla analı babalı buyutsunn :KK16:

ayy kıyamam ben sana yaaa ben hepinize hediye almak istiyorum ama maalesef kadar bütçem yok :26: bu aralar evin ekonomi bakanı eşim oluyo eskiden bendim :KK49: bebek gelince bakanlıktan azledildim :KK1:

Ayyy yirim seni ben kuzuuu, öyle düşünmen yeter canım benim :KK54: Keşke imkanımız olsa da herkes herkese yollasa öyle :KK31:

Bebiş konusuna gelince, malum, ona da bütçe ayırmak ve birikim yapmak lazım :KK52:

kaynatıyoruz hayatım ne yapalım.burası fokur fokur kaynıyor ama halaaa bulamadık katilimiziii:KK14:
ben senden şüpheleniyom hayatım :)))) alenen söyliyim bari. ilk senden şüphelendim :KK54: gerçi hediye paketlerinin de etkisi olabilir bunda.... şimdi katilim sen değilsen ve bu yazıyı okuyasa alınmasın ama yaaaa :)))) beğenmeden ziyade kıskandım senin paketleri, ne güzel yapmış hatuna bak yaaaaa :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: oldum

ben senden şüpheleniyom hayatım :)))) alenen söyliyim bari. ilk senden şüphelendim :KK54: gerçi hediye paketlerinin de etkisi olabilir bunda.... şimdi katilim sen değilsen ve bu yazıyı okuyasa alınmasın ama yaaaa :)))) beğenmeden ziyade kıskandım senin paketleri, ne güzel yapmış hatuna bak yaaaaa :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: oldum

canım benim seninkilerde güzel olmuş :KK16: paketlerimin tasarımı bana ait elim yatkındır böle şeylere,dantellerle ve nazar boncuklarıyla süsledim.inşallah beğenir kurbanımmm :KK16: kurban olim ben sana kız kıyamammm :KK49: demek çok beğendin cicileri :KK34:

X