2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

alangucum paketlerim çok güzel ama çok beğendim yaaaaaaaa
çikolatalarım antep fıstıklı olsun lütfen hahahaha buldum işte buldum:KK52::KK52:

alangucum paketlerim çok güzel ama çok beğendim yaaaaaaaa
çikolatalarım antep fıstıklı olsun lütfen hahahaha buldum işte buldum:KK52::KK52:

güle güle kullan canım beğendiğine sevindim ama ya sen değilsen o paketlerin sahibesi :KK1:
benim çikolatam farketmez bitter olmasın yeter.sütlü yada fındıklı,fıstıklı olabilir burdan duyurulur katilime

güle güle kullan canım beğendiğine sevindim ama ya sen değilsen o paketlerin sahibesi :KK1:
benim çikolatam farketmez bitter olmasın yeter.sütlü yada fındıklı,fıstıklı olabilir burdan duyurulur katilime

benim onların sahibi hemen anladım hemen:KK52::KK52::KK52:

anlat yavrum dinliyorum seni 1::KK1::KK1::KK1::KK1:
neler yapıyorum???? valla yavrum evde yan gelip yatmak dışında bi şey yapmıyom ama bugün az daha aktifim, ameliyattan sonraki ilk temizliğim banyoyu lavaboyu falan bi güzel parlattım, dayanamadım yat yat nereye kadar.

biraz daha heyecan gelsın ozmn bende koyayım :KK16: daha camasırım ve yazacagım mektup yok ıcınde ama genel haliyle konsept bu :KK16: kurbanım buraya gelmıyor artık suphelenemye basladım ceklısten cıktımı dıye :KK31:

Eki Görüntüle 876315

aynen bende daha çamaşırı, çikolatayı ve mektubu hazırlamadım canım.... senin de paketlerin pek güzel :))))

selam kızlar misafirleri yollayıp geldimmm.süper hediye paketleri yapmışsınız....ben don bulmadım.haftaya bakıcam.çikolatayı da almadım daha bi iki ekleme yapıcam ama hazır olan paketlerin resmini koyayım bakalım beğenecek misiniz
Eki Görüntüle 876348

bayıldımmmm... ben miyim, ben miyim kurban olurum ben sana yavrum yaaa :KK52::KK52::KK52::KK52:

paketler harika yaaa :KK52: çok becerikli hatunlarsınızzzz
ben yapamam öle sanki :KK50: bi de kimileriniz kutuya koyup da paketlemişsiniz galiba yollarken daha büyük bi kutuya mı koycanız hepsiniii

ay ben bazılarına kırılma ihtimali olanlara hani sıkıp patlatılan baloncuklu şeyler varya, adını bilmediğim, onlarla sarmaladım sonra paketledim ve hepsini en son güzeeeeelceeeee bi koline koyup hiç çakılmayacak şekilde kargoya götürmeyi planlıyorum tatlımmmm

o zaman bi ipucu daha veriyim, benim kurbanım nadiren uğruyo bi ce-eee yapıp kaçıyo hemen.... pek buralarda değil gibi

benmiyimmmmm :) inanılmaz yoğun çalışıyorum ve çok vakit bulamıyorum, meraktan da ölüyorum neler konuşuldu bana kim hediye alacak diye

Ahaaaa şüphelendiğim katil sayısı 3 oldu. Şimdi bunlardan eleme yaparak doğru kişiyi bulmalıyım :KK4:

bayıldımmmm... ben miyim, ben miyim kurban olurum ben sana yavrum yaaa :KK52::KK52::KK52::KK52:

sen misin sen misin o yoksa :KK1: sensindir belki ayyy herkes talip oluyo paketlere acaba kime yollasam :KK1:

benmiyimmmmm :) inanılmaz yoğun çalışıyorum ve çok vakit bulamıyorum, meraktan da ölüyorum neler konuşuldu bana kim hediye alacak diye

bilmemmm daha önce de melindaya söylediğim gibi ne desem yalan olur şimdiiii:)))) ben evde sıkılmaya başladım keşke bende çok çalışsam da yazamasammmmm :)))))))))))))) bünyeme nası ters bi bilsennnnnn

Çok pis özendirdiniz beni. Ben de bir an önce tamamlamak istiyorum hediyelerimi yaa :KK52: Çok cici fikirlerim var kurbanım için, inşallah o da beğenir :KK16: Hediyelerinin birini hemen hazırlamıştım, bugün ikisi daha hazır oldu. Aklımda birkaç parça şey daha var... Bir de evden çıkabilsem hazır olacak da... :KK9: Havalar buz gibi, bir de sınavlarım çok yaklaştı, istediğim vakti ayıramadım daha :KK59:

Bu arada kurbanımı buralarda görmek de güzel oluyor hani :KK23:

benım kurbanım pek grunmuyo ortalıkta ama yaa :) bı kere yakaladım amaa :) ınsallah ck ama ck begenr hedyelerınııııı
bana kım hazrlıyo acaba hedyemı :) ???

Son düzenleme:
Selam kızlar bende bugün hediyelerimi aldım çamaşır ve çikoletalarım yok sadece onlarıda aldımmı tamamdır :KK9::KK9::KK9:

Aslında hediye paketlerini aynı yapmayı istiyordum ama bulamadım ve yağmurda çok ıslanınca ilk buldugum yerden bunları alabildim umarım begenir kurbanımm :KK16::KK16:

$20131128_182643.jpg

Heyyyy hediyeleri öyle erkenden bitirmeyin bakayım. Erkene falan alınmasın gönderim tarihi. Sınavlarımız var bizim burda :KK53:

sagol canımm..umarım kurbanımda begenır :KK16:
neler yapıyorum???? valla yavrum evde yan gelip yatmak dışında bi şey yapmıyom ama bugün az daha aktifim, ameliyattan sonraki ilk temizliğim banyoyu lavaboyu falan bi güzel parlattım, dayanamadım yat yat nereye kadar.

aynen bende daha çamaşırı, çikolatayı ve mektubu hazırlamadım canım.... senin de paketlerin pek güzel :))))

ay ben bazılarına kırılma ihtimali olanlara hani sıkıp patlatılan baloncuklu şeyler varya, adını bilmediğim, onlarla sarmaladım sonra paketledim ve hepsini en son güzeeeeelceeeee bi koline koyup hiç çakılmayacak şekilde kargoya götürmeyi planlıyorum tatlımmmm

X