2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

yok yaa ben 9 unda falan gondercem.ozmna kadar benımleler hedıyeler benımde 14 unde aöf sınavım var .((

Hıh öyle yap tabi, ne o öyle erkenden paketlemeler falan?

Hem özendiriyorsunuz insanı burada, banane, hamile var burda kardeşim, canımız hediye çekiyo

Hıh öyle yap tabi, ne o öyle erkenden paketlemeler falan?

Hem özendiriyorsunuz insanı burada, banane, hamile var burda kardeşim, canımız hediye çekiyo

ayy kıyamam ben sana yaaa ben hepinize hediye almak istiyorum ama maalesef o kadar bütçem yok :26: bu aralar evin ekonomi bakanı eşim oluyo eskiden bendim bebek gelince bakanlıktan azledildim

az sonra size kara listemi sunacağım uzun çabalar ve araştırmalar sonucu hazırladım

Son düzenleme:
bebişleriniz arasındada 6 gun var ya ne guzel.ıkı tane ıkızler burcu.Allah saglıkla analı babalı buyutsunn

ayy kıyamam ben sana yaaa ben hepinize hediye almak istiyorum ama maalesef kadar bütçem yok :26: bu aralar evin ekonomi bakanı eşim oluyo eskiden bendim bebek gelince bakanlıktan azledildim

Ayyy yirim seni ben kuzuuu, öyle düşünmen yeter canım benim Keşke imkanımız olsa da herkes herkese yollasa öyle

Bebiş konusuna gelince, malum, ona da bütçe ayırmak ve birikim yapmak lazım

ceee-eeee ben geldimmmm :)))) yemeğimi yedim aldım pc yi elime.... napıynuz bakiyim

kaynatıyoruz hayatım ne yapalım.burası fokur fokur kaynıyor ama halaaa bulamadık katilimiziii
ben senden şüpheleniyom hayatım :)))) alenen söyliyim bari. ilk senden şüphelendim gerçi hediye paketlerinin de etkisi olabilir bunda.... şimdi katilim sen değilsen ve bu yazıyı okuyasa alınmasın ama yaaaa :)))) beğenmeden ziyade kıskandım senin paketleri, ne güzel yapmış hatuna bak yaaaaa oldum

canım benim seninkilerde güzel olmuş paketlerimin tasarımı bana ait elim yatkındır böle şeylere,dantellerle ve nazar boncuklarıyla süsledim.inşallah beğenir kurbanımmm kurban olim ben sana kız kıyamammm demek çok beğendin cicileri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…