2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

neler alacaksın bakayım bana

Kafamda süsleme için de bir şeyler var. Bulabilirsem alıciiiiim hemen Kırmızı donu da alırım bugün. Sonraaa çikolata işi için de çok cici bir fikrim var İnşallah kurbancağızım beğenir

Sen bana neler aldın ya da alacaksın bakayım?

valla tatlım alma işini pazar günü yapmayı planlıyorum ama kafamda çok güzel şeyler var

günaydın herkeseeee

evet bi çok kişi kurbanım olabilir
ben hepinizden pozitif enerji alıyorum bu yüzden sabah akşam burdayım
ama katilim beni meraktan çatlatıyor

şekerler günaydın nasılsınız bakalım..

günaydınnnn.... bende kalan eksiklerimi almak istiyorum ama henüz tam iyileşmediğimden çıkmaya da korkuyorum..... bakalım cesaret edebilirsem bende çıkıcammmm

Günaydınn...

Bugün ben hepinizden iki kat heyecanlıyımmm...Sevgi hediyelerini bugün teslim alacak beğenecekmi çok merak ediyorummm

Arkadaşlar hepinize bir duyuruda bulunacağım ben bir dileğim için dua başlayacağım ama isteyene de dua etmek istiyorum.özelden bana isminizi ve dileğinizi bildirirseniz isteyen herkesi de listeye alıp dua edicem duyan duymayana haber versin

Kızlar Sevgi ile görüştüm buraya girse bile çok yorum yapamıyormuş telden girdiği için problem var galiba

Kargo oraya akşama doğru gidiyormuş...Gidince paylaşacak ))

bende dua istiyommmmm... 5 dk sonra atabiliyomuşum mesaj, yazcam sanaaaa

listeye yazdım mesaj gönderenleri ve dileklerini aslında bu gün cuma.şu saatlerde edicektim ama burada olmayanları beklicem liste kabarınca yapıcam duayı biraz uzun öyle bi günde biytmiyo.

keşke alangu mesaj kutusunu azcık boşaltsada mesajlarımız kendisine ulaşsaaaa

ayyyy koptummmm super hikayeeeeeeeeee

keşke alangu mesaj kutusunu azcık boşaltsada mesajlarımız kendisine ulaşsaaaa

Evet yaa, gitmiyor mesaj...

En iyisi ben burdan yazayım çünkü hediye almaya çıkacağım...

Alangucum...

İsmim Gülşen ve benim dileğim bu;
Bebişimin sağlıklı, eli ayağı düzgün olması, onunla ilgili güzel haberler almam ve eşimin işlerinin rast gitmesi, iş kaygısı olmaması için dua istiyorum ben de

Dershaneler kapatılırsa tam da bebişimiz doğduğunda işsiz kalacak eşim

dolu ama mesajjj kutun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…