2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Allahım Allahım paketlere bak yaaa hepsini bana da gönderebilirsiniz kızlar hayır demem yani

Benim daha hazır değil ama göndermeyin hemen kurbanım kızmasın bana sonra

bunların hepsini ben istiyorummmmmmm

ya bı ben bulamadım.tahmın ettıgım bı kısı varda ne katılım nede kurbanım yoklar burda valla aglıcam hee
ayrıca katilimi de tahmin ediyorum ip uçlarından yakaladım çok sağlam ipucu vermişş ama sölemicem sürprizi kaçmasınn

bu kadar güzel paket yapamam ben ya benim kurban çok şanssız

sevgi herkese bi msj ceksen aktif olsalar biraz kaynaşşak

paketler harika yaaa çok becerikli hatunlarsınızzzz
ben yapamam öle sanki bi de kimileriniz kutuya koyup da paketlemişsiniz galiba yollarken daha büyük bi kutuya mı koycanız hepsiniii

Son düzenleme:
bu kadar güzel paket yapamam ben ya benim kurban çok şanssız

sevgi herkese bi msj ceksen aktif olsalar biraz kaynaşşak

canım sen geç geldin azcık sanırım biz kaynaştık çoğu arkadaşla faceten bile ekleştik
ben özge nasılsın

Son düzenleme:
ben hepsını bır kutuya koyup o kutuyuda kırmızı paketımle paketlıcem ustunede kurdelayla baglıcam ıns guzel olur
paketler harika yaaa çok becerikli hatunlarsınızzzz
ben yapamam öle sanki bi de kimileriniz kutuya koyup da paketlemişsiniz galiba yollarken daha büyük bi kutuya mı koycanız hepsiniii

acilen alışverişe çıkmam lazım
suslu kutular bulmam paketler hazırlamam lazım nannnnn

Benim başım kel mi diyerek kocaman bir ipucu vermek istiyorum vereyim mi?

Son düzenleme:

senin kurbanın benim dime benim ya nazar boncugu süslemişsin bende çok severim nazar boncugu yaaaaaaaa

Hamileler fazla heyecan yapmayın doğuruvereceksiniz kargocunun önünde
Evet...Benim kurbanım hamile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…