2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Arkadaşlar bi yanlış anlaşılma olmadan yazayım hemen...Ben işim gereği organizasyonlarda bulunuyorum ve her an farklı bir ilde veya herhangi bi yerde iş çıkabilir gidebilirim vs olabilir fırsat bulmuşken kurbanım sevginin hediyelerini aldım paketledim...Geç göndermektense erken göndermenin faydalı olacağını düşünüyorum lütfen konu başka yerlere saptırılmasın....Teşekkür ederim kurbanım sevgide güle güle kullansınnnn:KK16::KK16::KK16::KK16:

Orda ne işin var bakayım? 2013 gelini misin sen de canım?

evet cnm 20013 mayıs geliniyim:KK16:

Hatunlar izmirdekiler izmirdekilere nasıl gondericek herkes yakın ya. O durumda olanlar elle kendileri akşam iş çıkışı verse bide kahve keyfi yapsa dermişimmm:KK4::KK4::KK4::KK4::KK19:

benim izmir de kurbanım:KK16: eğer kurbanımda isterse bir cumartesi buluşabilirim:KK9:

Günaydın hatunlar

Benimde bi iki eksik dışında tamam hediyelerim bi don kaldı da don bulamıyorum ya gelmedi daha diyorlar
Milleti donsuz sokacaklar yeni yıla :)

Günaydın hatunlar

Benimde bi iki eksik dışında tamam hediyelerim bi don kaldı da don bulamıyorum ya gelmedi daha diyorlar
Milleti donsuz sokacaklar yeni yıla :)

sevgicim sana kim alıyor anlamadım arkadaş hediye paketlerini paylaşmış ama kafam karıştııı

ya kızlar ne çabuk hediye aldınız paketlediniz valaha şaşırdım ben sadece bir kırmızı don ve kartpostalını aldım ama aklımda o kadar güzel şeyler var ki hemen paketlemek istemiyorum ipucu veriyim mesela kutularım çok süslü olucak kutuların içinden jelibıonlar çikolatalar çıkıcak simli simli olucak paketler yılbaşı süsleri koyucam ohoooo çok işim var

burdan katilime sesleniyorum benim kırmızı donum penye olsun lütfen böyle tüylü dantel mantel giyemiyorum yahu:KK9::KK9:

Günaydın kızlarr:KK16:

Bena daha hiçbirşey alamadım maşallah arkadaşlar paketlemiş yolluyor bile :nazar: Hava o kadar soğuk ki insanın dışarı çıkası gelmiyor valla :KK50:

eeee biraz anlatın neler alıcaksınız torpil verin yahuu :KK8::KK8:

ya benim aklımda bir sürü şey var yazıyım
çanta alıcam sonra yılbaşı çorabı alıcam süslü çorap gerisi süpriz:KK52::KK52:

Sizi siziiii İstanbul demek. O zaman bi daha eledim sizi :KK9:

Bu arada melinda inşallah yağmurda kalmamıştır. Feci bir yağmur var şu an şiddetli gök gürültüleri eşiğinde:KK53:

yakalandım malesef canım ya :KK14: bi de bizim evin önü mübarek sel gibiydi süet çizmelerimle çok kötü anlar yaşadım :KK9:
bugün de burnum akıyo valla :2:

günaydın herkeseee dün bikaç parça bişi alabildim sonunda :KK1: geri kalan bi kaç parça daha var aklımda bi de hediye paketi bulucam haftasonu da kocamla beraber paketleri yapıcaz :KK9:

X