2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

başvur başvur zaten işverende ne istediğini bilmiyoo :KK9::KK9:
ben 1 yıldır aynı işteyim taa geçen yıl başvurduğum yerler aradı beni geçen haftaa :KK53:
düşün üstünden 1 yıl geçmiş:KK53::KK53::KK53:

Harbiden hiç bilmiyorlar ne istediklerini ya bazıları öyle bir ilan veriyor ki 90-60-90 olsunmuşş ne için arıyorsa artık :KK9::KK9::KK33:

Valla bende 4-5 aydır başvuruyorum olmadı bir türlü demekki hayırlısı değilmiş diyorum :KK50:

Sen ne iş yapıyorsun, nerede çalışıyorsun, nerede oturuyorsun ne çok soru sordum pehhh :KK1::KK1:

İyiyim hayatımm evde oturuyorum öyle daha hiç hediye falan da alamadım hava buz gibi dışarı çıkasım gelmiyor hiç :KK19:

sen napıosun :)

kızçelerimmmmm tünaydınnn diyeyim bariii:KK3::KK3::KK3:
artık geceleri ne alsam diye düşünüyorum rüyalarıma kadar girdi:KK53::KK53:ne alıcağıma karar verdim ama az çok:KK76:sadece hediye paketi için renk seçemiyorum yaaa:KK23:alışveriş içinde haftasonu çıkacağım malum tek çıkarsam bu yağmurda vala yuvarlana yuvarlana doğururum yollarda:KK9::KK9:

bugun anca ögrenebildim segili kurbanımı:KK4:
bi heyecan ekledim whatsap kullanıyomu diye ama malesef:KK47:
ben kullanıyorum segili bana hediye alacak arkadaş sende kullanıyosan yazı ver bana :KK52:
kim oldugunu nasılsa anlayamam ama iki sohbet ederdik

Canım dediğin gibi herşeye özeniyorsun pakete falan ama bulamadım bende...Birde yanımda bir velet olunca alışveriş yaptığıma şükrediyorum...Mağaza fobisi var adamın resmen yaaa :KK43:(((

evet cnm özeniyorum ya:KK16::KK16:hediyeyi açtığında mutlu olmasını istiyorum inşta öyle olur:KK16:burda kimsenin beklentisi fazla değil zaten yarım elma gönül alma demişler:KK1:

bu arada kurbanım az önce 2 parça hediyeni de tamamladım şansa bak 2 seferdir konakta işim çıkıyor bende çarşıya iniyorum:KK16:
evde 3 parçan hazır bugünde 2 parça etti mi beş daha kırmızı donun ve el yapımı hediyeni hazırlayacam:KK16::KK16:

evet cnm özeniyorum ya:KK16::KK16:hediyeyi açtığında mutlu olmasını istiyorum inşta öyle olur:KK16:burda kimsenin beklentisi fazla değil zaten yarım elma gönül alma demişler:KK1:

bu arada kurbanım az önce 2 parça hediyeni de tamamladım şansa bak 2 seferdir konakta işim çıkıyor bende çarşıya iniyorum:KK16:
evde 3 parçan hazır bugünde 2 parça etti mi beş daha kırmızı donun ve el yapımı hediyeni hazırlayacam:KK16::KK16:

ahhhh canım niye zahmet ettin okadar:KK52::KK52::KK52::KK52:

Sana değil kuzum SEvgi ye ama gönder adresini be yaaa:KK16:

sevgi mi senin kurbanınn :KK53::KK53::KK53:

Harbiden hiç bilmiyorlar ne istediklerini ya bazıları öyle bir ilan veriyor ki 90-60-90 olsunmuşş ne için arıyorsa artık :KK9::KK9::KK33:

Valla bende 4-5 aydır başvuruyorum olmadı bir türlü demekki hayırlısı değilmiş diyorum :KK50:

Sen ne iş yapıyorsun, nerede çalışıyorsun, nerede oturuyorsun ne çok soru sordum pehhh :KK1::KK1:

hayırlısı olsun iş, kısmetin bekliyodur mutlaka bi yerlerdee :26::26:
*
ben finans sektöründeyim, adanadayımm gelin olup uzaklara gitcemm inşallah :KK16::KK16:

ahhhh canım niye zahmet ettin okadar:KK52::KK52::KK52::KK52:

cnm ya keşke herkese bişiler alabilme imkanım olsa:KK16::KK16:ay sonuna denk geldi ya allahtan fazladan para ayırmıştım kurbanıma helal olsun:KK16::KK16:

Eki Görüntüle 876108 Eki Görüntüle 876107

bunlarda benim paketlerimmmm.... henüz tam bitmiş olmasa da bende paylaşmak istedim. paketleri kendim hazırladım. kurbanım istediği gibi parçalayarak açabilir :))) zaten güzelce açması zor olacaktır

cnm hiç gerek yoktu hepsi çok güzel bayıldım:KK16::KK16::KK9::KK9: bende katilimi arıyorum nerdesin kızzzz:KK53::KK53::KK60::KK60:

cnm ya keşke herkese bişiler alabilme imkanım olsa:KK16::KK16:ay sonuna denk geldi ya allahtan fazladan para ayırmıştım kurbanıma helal olsun:KK16::KK16:

cnm hiç gerek yoktu hepsi çok güzel bayıldım:KK16::KK16::KK9::KK9: bende katilimi arıyorum nerdesin kızzzz:KK53::KK53::KK60::KK60:

bende bayılmana sevindim, inşallah kurbanımda beğenir şekerimmmmmmm :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

İyiyim hayatımm evde oturuyorum öyle daha hiç hediye falan da alamadım hava buz gibi dışarı çıkasım gelmiyor hiç :KK19:

sen napıosun :)

Bende iyiyim canım sabah hastaneye gittim tahlillerimi yaptırdım eve geldim uyumuşum :) Minicik bi kardeşim var onu okula bıraktım şimdi. Dışarısı buz gibi ya bende hediyelerimi tamamlayamadım daha paketleri var :KK43: Eminönüne gidersen haber ver beraber gidek:KK53::KK53:

X