2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ya benim aklımda bir sürü şey var yazıyım
çanta alıcam sonra yılbaşı çorabı alıcam süslü çorap gerisi süpriz:KK52::KK52:

Aslında alacaklarımı bende belirledim gibi birsey ama hediye paketlerini çok güzel yapmak istiyorum ama becerem diye korkuyorum :KK50:

Eminönüne gidip hediye paketleri almayı düşünüyorum :44: Sen nasıl paketliceksin hediyelerini ?

Aslında alacaklarımı bende belirledim gibi birsey ama hediye paketlerini çok güzel yapmak istiyorum ama becerem diye korkuyorum :KK50:

Eminönüne gidip hediye paketleri almayı düşünüyorum :44: Sen nasıl paketliceksin hediyelerini ?

ben düzene çok önem verdiğim için hazır hediye paketlerinden alıcam ama hepsi aynı renk aynı desen olucak karışık desen sevmiyorum bide böyle hazır kalpli hediye kutuları var onlardanda alıcam:KK23:
anahtarlık alıcam süslü püslü şimdi aklıma geldi:KK52:

yakalandım malesef canım ya :KK14: bi de bizim evin önü mübarek sel gibiydi süet çizmelerimle çok kötü anlar yaşadım :KK9:
bugün de burnum akıyo valla :2:

günaydın herkeseee dün bikaç parça bişi alabildim sonunda :KK1: geri kalan bi kaç parça daha var aklımda bi de hediye paketi bulucam haftasonu da kocamla beraber paketleri yapıcaz :KK9:

Aman dikkat et kendine. Buralarda bu günlerde dışarı çıkmak riskli. Ama yarından itibaren kurusoğuk eşliğinde yağmursuz günler geliyor sanırım. Alış-verişimizi yapabiliriz yani.

Ben paketlerimi gönderime yakın yapıcam. Malum, sonradan bir şey esiverir, eklemek isterim falan. Üşenmeden paketleri açıp tekrar paketlemek zorunda kalırım yoksa :KK9:

günaydın canımm :KK15::KK15:
griple başetmeye çalışıyorum inankii :KK14::KK14::KK14::KK14:
sen nasılsınnn :KK16:

Geçmiş olsun canım :KK54:

Havalar o kadar dengesiz oldu ki şimdide kar yağacak diyorlar :18: iki gün önce yazdan kalma günler yaşıyorduk çok dikkat et kendine havalar böyle olunca hasta oluyor haliyle insan :KK15:

Bende bu aralar iş başvurusu yapıyorum habire cevap gelmiştir belki diye heycanlandım ama gene hüsrana uğradım :KK43::KK43:

Geçmiş olsun canım :KK54:

Havalar o kadar dengesiz oldu ki şimdide kar yağacak diyorlar :18: iki gün önce yazdan kalma günler yaşıyorduk çok dikkat et kendine havalar böyle olunca hasta oluyor haliyle insan :KK15:

Bende bu aralar iş başvurusu yapıyorum habire cevap gelmiştir belki diye heycanlandım ama gene hüsrana uğradım :KK43::KK43:

çok teşekkür ederimm :KK16::KK16:
*
ne üzerine başvuruların, daha doğrusu ne okudunn:KK9::KK9:
hayırlısı olsun inşallah hakkındaa :26:

ben düzene çok önem verdiğim için hazır hediye paketlerinden alıcam ama hepsi aynı renk aynı desen olucak karışık desen sevmiyorum bide böyle hazır kalpli hediye kutuları var onlardanda alıcam:KK23:
anahtarlık alıcam süslü püslü şimdi aklıma geldi:KK52:

Bende karışık renkler olsun istemiyorum tek renk hediye paketi olsun görüntü açısından da güzel olmalı ilk önce hediye paketleri gönlünü feth etmeli kurbanımın :KK9::KK9:
Ama ya güzel olmazssa bulamazssam diye çekiniyorum işte :18::18:

Anahtarlık fikride çok güzelmişş çok harika bir hediye olabilir :KK52:

Günaydın arkadaşlar...

ya hediyelerimi aldım paketledim bugün kargoya verdim ama stres azalmıyo bilesiniz bu seferde acaba beğenecekmi derdi başlıyoo:KK9::KK9::KK9:

neler almak istiyorsun mesela bende arıyrm ama tam istediğim gibi şeyler çıkmıyor karşımaaaaaa:KK50:

cnm göz kalemi oje falan aldım:KK31:çikolatalı drajelerimi koymak için kalpli kutu baktım bulamadım panduf baktık bulamadım adam akıllı bişi yok sonra sevdiği şeyleri yazmış bulamadım don yoktu zaten haftaya herşeyimi halletmem lazım:KK31:

çok teşekkür ederimm :KK16::KK16:
*
ne üzerine başvuruların, daha doğrusu ne okudunn:KK9::KK9:
hayırlısı olsun inşallah hakkındaa :26:

Muhasebe bölümünden mezunum canım :KK37:

Basvurularım muhasebe ,sekreterlik,yönetici asistanlığı,ofis elemanı bu tarz işlere başvurdum :KK55:
Anacım belki toplamda 300 yere basvurmusumdur ama dönen yok ben anlamadım ki ne istiyorlar harbiden çıldıracagım yahuuu :KK36::KK36::KK36::KK36:

cnm göz kalemi oje falan aldım:KK31:çikolatalı drajelerimi koymak için kalpli kutu baktım bulamadım panduf baktık bulamadım adam akıllı bişi yok sonra sevdiği şeyleri yazmış bulamadım don yoktu zaten haftaya herşeyimi halletmem lazım:KK31:

Canım dediğin gibi herşeye özeniyorsun pakete falan ama bulamadım bende...Birde yanımda bir velet olunca alışveriş yaptığıma şükrediyorum...Mağaza fobisi var adamın resmen yaaa :KK43:(((

Günaydın canımm :KK16:

Ohh ne güzel sen kurtuldun hediye derdinden :KK16:

Hediyelerimi hep kendime aldığım ürünlerden kendime alır gibi aldığım için kolay oldu cnm :)))Ama acaba beğenir mi o merak sardı şimdi içimi onuda yarın öğrenirim artık :)))

Muhasebe bölümünden mezunum canım :KK37:

Basvurularım muhasebe ,sekreterlik,yönetici asistanlığı,ofis elemanı bu tarz işlere başvurdum :KK55:
Anacım belki toplamda 300 yere basvurmusumdur ama dönen yok ben anlamadım ki ne istiyorlar harbiden çıldıracagım yahuuu :KK36::KK36::KK36::KK36:

başvur başvur zaten işverende ne istediğini bilmiyoo :KK9::KK9:
ben 1 yıldır aynı işteyim taa geçen yıl başvurduğum yerler aradı beni geçen haftaa :KK53:
düşün üstünden 1 yıl geçmiş:KK53::KK53::KK53:

Hediyelerimi hep kendime aldığım ürünlerden kendime alır gibi aldığım için kolay oldu cnm :)))Ama acaba beğenir mi o merak sardı şimdi içimi onuda yarın öğrenirim artık :)))

Beğenir canım neden beğenmesin hediyenin küçüğü büyüğü olmaz özenle seçilmiş olması çok önemli sende pek özenli seçmiş fotograflamıştın hepsini çok beğenicek merak etmeee :21::21:

X