2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ben aç karnımı doyurdum geldim ama yarım saat sonra yine acıkırım en çok söylediğim kelime : AÇIMmmm :18: kızlar kaybolmuşsunuz gözden yemeğe mi gittiniz naptınız

ben aç karnımı doyurdum geldim ama yarım saat sonra yine acıkırım en çok söylediğim kelime : AÇIMmmm :18: kızlar kaybolmuşsunuz gözden yemeğe mi gittiniz naptınız

Ben sevdiceğimi bekliyorum. Haftaiçi geç çıkıyor da...

Zaten herkes de bir yerlere kayboldu. Birazdan da ben gidicem işte :84:

Ben sevdiceğimi bekliyorum. Haftaiçi geç çıkıyor da...

Zaten herkes de bir yerlere kayboldu. Birazdan da ben gidicem işte :84:

benimkinin gelmesine daha nerden baksan 2.5 saat var sakinleşti burası nayse bende az ders çalışayım bari fırsattan istifade

Bende bugun hıc gormedım kurbanımı yaa.keske oda burda olsa .)) katilimde bence burda yok hıc

ben kpss çalışıyorum daha doğrusu çalışamıyorum seninkiler ne peki söle bakalım
Seninkine çok var daha, ne kadar erkencisin Ben 2. üniversite okuyorum AÖF'den. Onun sınavlarına çalışmaya çalışıyorum Sınavlarım 14-15 aralıkta

KPSS ye de girmeyi düşünüyorum ama o dönemlerde bebiş durumu da olacağından naparım bilmem :S

Son düzenleme:

yiyin yiyin sonra benim gibi şişince görceiz gününüzü
sakın ha dikkatli yiyin kızçelerim ben çok kilo aldım çünkü
ben daha eşimi bekliyorum gelmediki yemek yiyelim

ben kaçıyorum midem bulanıyor ya
görüşürük yine kızçelerim bol sohbetler

Son düzenleme:
hafiye gibi hatunlarsınız ben neden çakamıyorum yaaa :84: ben de mi geçmişe bi göz atsam
bende anlamıyom ne varki??? bak onca sayfa okudum şimdi, ki bi doktora bi anneme gidip geldim altı üstü, bi tomar konuşulmuş, yetiştiremiycem sandım okumayı.... ben hediye olayını bitirdim gibi, bi çamaşır kaldı... bugün çıkmışken bi iki parça daha ilave ettim :) güzelce paketledim, yada bilemiyorum umarım güzel bulur kurbanım da, bana öyle geldi :))))

hülyanın tiiiiiiiiiiiiiiiiiii bilmem kaç sayfa önce yazdıkları çok hoşuma gitti her harfine katılıyorum, hiç tanımadığınız birinden hediye ve daha da güzeli samimi yazılmış bi mektup almak gibisi yoktur herhalde

Ooo sen bitirmişsin bile, ne güzel Ben soğuklar yüzünden bi kaç gün çıkamayacağım sanırım dışarı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…