2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

pofffff yemek bilem yapamıyorum yahu meraktan kimm ulen benim katilimmmmm

Meraktan mı? Ben de hamilesin diye yapamıyorsundur diye kendime yandaş bulduğumu zannetmiştim seni Yemek yapmak için mutfağa geçmeye korkuyorum, soğan kokusuna dayanamıyorum, hemen bulantılar başlıyo. Bi de aksi gibi karşı komşunun soğan kokusu evime girdi, bu soğukta bütün pencereleri açtım koku gitsin diye

valla bende açlıktan ölüyorum mideme bulantılar geldi yine bebeiş acıktı galiba şimdilik paketler bitti ama ekleme yapacağım bi kaç tane daha yaaaa dayanamıyorum resmini koymak istiyorum paketlerin çok beğendim ama naapimm eksik kalanları da tamamlayacağım yarın mektubu da yazdım çok güzel oldu.ama kurbanım merak ediyo mu ki acep
kurbanım merak ede dursun katilim kim ???? nerde ne yapıyor bi mesaj atsın bari ya tlf açmasın da bi mesajı çok görmesin bana

Kızlar siz alınmayın sevgili arkadaşım Sevgi bana manyak dedi manyak benim yanii

eheheh 1 ay önce in cin top atardı topikte şimdi yetişemiyorum sayfalara

Dua edin hastayım ve çok kafam çalışmıyo heee

Midem bulanıyo iş stresi koşturma derken hasta oldum galiba

Katilim heyyy sana sesleniyorum bi pakette ağrı kesici hap map koyuver paketeee

acaba ben yüzümde tebessüm oluşturacak katilimle hiç yazıştım mı çok merak ediyorum :) eğer tahmin ettiğim kişiyse hiç yazışmadık
sen neden bana yazmıyosun hiç canısı :)

Son düzenleme:
Dua edin hastayım ve çok kafam çalışmıyo heee

Midem bulanıyo iş stresi koşturma derken hasta oldum galiba

Katilim heyyy sana sesleniyorum bi pakette ağrı kesici hap map koyuver paketeee

geçmiş olsun canım yaa kıyamam kendine dikkat et

Off yaaa sınavlarım da var. Mektubumu yazana kadar ders çalışmayı bitiririm umarım.

Ama sizin yüzünüzden ders çalışamıyoruuuum

işim gücüm dolu çıkamıyorum topikten belki bi ip ucu yakalarım diye yaaa ipucu verin biraz bana eğer katilim burdaysa 2 kez çaldırıp kapatsın

kızlar bu akşamlık aranızdan ayrılıyorum misafirim gelicek hazırlık yapmam lazım öpüyorum hepinizii

hmmm...çağrı mağrı gelmiyo telefona demekki burada değil katilim :26: niye gelmiyo ki topiğe bi gelsin ce - eeee diyip çıksın elma dersem çık armut dersem çıkma elmaaa

ben bana çıkan kişiyi burdan biriyle paylaştım o da benimle paylaştı
nihahaha mızıkçılık yaptık

Pess ettim tamam ben söylemeyin hıhhh

Bende aklımdaki kişiyle idare ederim artıkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…