2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ben anneme gidiyorum hıhh şimdi yemek yapmakla uğraşamicam zaten midem bulanıyo anacığıma gidim ben bi koşu nasıl olsa yan yana sitelerde oturuyoruzzzz katilime de kurbanıma da küstümmm işte bi daha hiç ipucu vermicem beni yalnız bıraktılar burda

oyy ben senin kurbanınmıyımmmgıtme kız yemek yapayım dedım bende oyuzden cıkmıstımmmgel ben seni doyuuverem

kızçem benim tiksinmelerim hiç olmadı çok şükür. ama ben ilk aylarımda mide bulantısı ve yanması çok çektim seninde az kalmış bu tıksınmelerin bitmesine az daha sabret
ben daha doğalgazı açmadım bile geçici olarak menepoza girdim ya ateş basıyor beniii

Peki bebişinin cinsiyeti ne? Malum, benim bir de cinsiyet merakım var, sadece çekiliş merakım yok yani

Valla ben de geçici menopozdayım ama özellikle ayaklarımın üşümesini engelleyemiyorum

Peki bebişinin cinsiyeti ne? Malum, benim bir de cinsiyet merakım var, sadece çekiliş merakım yok yani

Valla ben de geçici menopozdayım ama özellikle ayaklarımın üşümesini engelleyemiyorum

kısmetse oğlum olacak teyzesiiipipisi var bizimkiinin
bende cayır cayır yanıyorum anacımmm
gönlünden ne geçiyor senın kızmı yoksa erkekmi

Son düzenleme:
bugün kurbanımı gördüm ama çabuk gitti yaaa

Son düzenleme:
kısmetse oğlum olacak teyzesiiipipisi var bizimkiinin
bende cayır cayır yanıyorum anacımmm
gönlünden ne geçiyor senın kızmı yoksa erkekmi

Gönlümden geçen kız ama kesin erkek olacak Ne bileyim yaa, benim minnoş da buradaki katiller gibi hiç renk vermiyor Sağlıklı olsun, yolunda gitsin de yeterki... Daha ikili teste haftaya gideceğiz

Gönlümden geçen kız ama kesin erkek olacak Ne bileyim yaa, benim minnoş da buradaki katiller gibi hiç renk vermiyor Sağlıklı olsun, yolunda gitsin de yeterki... Daha ikili teste haftaya gideceğiz

olsun canım hayırlısı olur inşallahsaglıklı olsunlardabenimde içimden kız geçiyordu ama gönlümdeki erkekti erkek oldu bakalım bende meraklandım şimdi senınkısı ney acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…