2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ben anneme gidiyorum hıhh :KK56: şimdi yemek yapmakla uğraşamicam zaten midem bulanıyo anacığıma gidim ben bi koşu nasıl olsa yan yana sitelerde oturuyoruzzzz :KK16: katilime de kurbanıma da küstümmm işte bi daha hiç ipucu vermicem beni yalnız bıraktılar burda :KK31:

ben anneme gidiyorum hıhh :KK56: şimdi yemek yapmakla uğraşamicam zaten midem bulanıyo anacığıma gidim ben bi koşu nasıl olsa yan yana sitelerde oturuyoruzzzz :KK16: katilime de kurbanıma da küstümmm işte bi daha hiç ipucu vermicem beni yalnız bıraktılar burda :KK31:

oyy ben senin kurbanınmıyımmm:KK9::KK9::KK9:gıtme kız yemek yapayım dedım bende oyuzden cıkmıstımmm:KK52::KK52::KK52::KK52:gel ben seni doyuuverem:KK9::KK9::KK9:

Meraktan mı? :KK60: Ben de hamilesin diye yapamıyorsundur diye kendime yandaş bulduğumu zannetmiştim seni :KK9: Yemek yapmak için mutfağa geçmeye korkuyorum, soğan kokusuna dayanamıyorum, hemen bulantılar başlıyo. Bi de aksi gibi karşı komşunun soğan kokusu evime girdi, bu soğukta bütün pencereleri açtım koku gitsin diye :KK59:

:KK1::KK1:kızçem benim tiksinmelerim hiç olmadı çok şükür. ama ben ilk aylarımda mide bulantısı ve yanması çok çektim seninde az kalmış bu tıksınmelerin bitmesine az daha sabret:KK19::KK19:
ben daha doğalgazı açmadım bile geçici olarak menepoza girdim ya ateş basıyor beniii:KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK1::KK1:kızçem benim tiksinmelerim hiç olmadı çok şükür. ama ben ilk aylarımda mide bulantısı ve yanması çok çektim seninde az kalmış bu tıksınmelerin bitmesine az daha sabret:KK19::KK19:
ben daha doğalgazı açmadım bile geçici olarak menepoza girdim ya ateş basıyor beniii:KK52::KK52::KK52::KK52:

Peki bebişinin cinsiyeti ne? Malum, benim bir de cinsiyet merakım var, sadece çekiliş merakım yok yani :KK53:

Valla ben de geçici menopozdayım ama özellikle ayaklarımın üşümesini engelleyemiyorum :KK52:

Peki bebişinin cinsiyeti ne? Malum, benim bir de cinsiyet merakım var, sadece çekiliş merakım yok yani :KK53:

Valla ben de geçici menopozdayım ama özellikle ayaklarımın üşümesini engelleyemiyorum :KK52:

kısmetse oğlum olacak teyzesiii:KK16:pipisi var bizimkiinin:KK52::KK52::KK52:
bende cayır cayır yanıyorum anacımmm:KK17::KK17::KK1:
gönlünden ne geçiyor senın kızmı yoksa erkekmi :KK16:

Son düzenleme:
bugün kurbanımı gördüm ama çabuk gitti yaaa :KK51::KK51:

Son düzenleme:
kısmetse oğlum olacak teyzesiii:KK16:pipisi var bizimkiinin:KK52::KK52::KK52:
bende cayır cayır yanıyorum anacımmm:KK17::KK17::KK1:
gönlünden ne geçiyor senın kızmı yoksa erkekmi :KK16:

Gönlümden geçen kız ama kesin erkek olacak :KK53: Ne bileyim yaa, benim minnoş da buradaki katiller gibi hiç renk vermiyor :KK52: Sağlıklı olsun, yolunda gitsin de yeterki... Daha ikili teste haftaya gideceğiz :KK52:

Gönlümden geçen kız ama kesin erkek olacak :KK53: Ne bileyim yaa, benim minnoş da buradaki katiller gibi hiç renk vermiyor :KK52: Sağlıklı olsun, yolunda gitsin de yeterki... Daha ikili teste haftaya gideceğiz :KK52:

olsun canım hayırlısı olur inşallah:KK16::KK16:saglıklı olsunlarda:KK1:benimde içimden kız geçiyordu ama gönlümdeki erkekti erkek oldu bakalım bende meraklandım şimdi senınkısı ney acaba:KK52::KK52:

X