2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

yiyin yiyin sonra benim gibi şişince görceiz gününüzü:KK1:
sakın ha dikkatli yiyin kızçelerim ben çok kilo aldım çünkü:KK50:
ben daha eşimi bekliyorum gelmediki yemek yiyelim:KK53:

az az ve sık sık yiyince kilo almıyrum ben :26: yani şimdiye kadar almadım yoksa alır mıyım kendimi mi kandırıyorum.ama yemezsem de dayanamıyorummm :KK5: ya bi muz ya elma yada azcık peynir ekmek atıştırmazsam sanki midem dışına çıkacak gibi oluyoooo.:KK43: kazınıyo sürekli sanki biri eline kazma kürek almış kazı çalışması yapıyo midemde.bebek mi yapıyo yoksaa

Son düzenleme:
Ooo sen bitirmişsin bile, ne güzel :KK16:Ben soğuklar yüzünden bi kaç gün çıkamayacağım sanırım dışarı :KK53:
bende bir haftadır ilk kez çıktım, evde yatıyodum kaç gündür.... hazır doktora kontrole gitmişken kocacımla birlikte, ay adamcım benden hevesli çıktı ya :))) bi iki parça bişey daha alıp alışverişi bitirdim.... eve gelince de paketlemeyi bitirdim....çamaşırı da alırsam, ohhh hazırım ben. gelsin şimdi 10 aralık :KK34: e malum kocamla çamaşır seçmek pek mantıklı gelmedi :KK70:

ay şu ipucu verme işine de bayıldım bu arada...

benim kurbanımmmmm, ımmmmmmmmmmmm izmirden değil :)))) sonraaaaa hamile değil :)))) veeee bekar değillllllllllllllll:KK51::KK51::KK51::KK51:

az az ve sık sık yiyince kilo almıyrum ben :26: yani şimdiye kadar almadım yoksa alır mıyım kendimi mi kandırıyorum.ama yemezsem de dayanamıyorummm :KK5: ya bi muz ya elma yada azcık peynir ekmek atıştırmazsam sanki midem dışına çıkacak gibi oluyoooo.:KK43: kazınıyo sürekli sanki biri eline kazma kürek almış kazı çalışması yapıyo midemde.bebek mi yapıyo yoksaa
doğru kızçem bende böyleydim ama ben niye kilo aldım anlamış değilim açıkçası .
doktorun verdiği diyetle bile 3 kilo almış oldum o dereceyim hani:KK31:ama artık son ayım çok gözyaşı döktüm ama bu kilo yüzünden.:KK1:çok dalga geçtiler benimle:KK4::KK4:olsun napalım bıdık çok şükür içimde huzurlu ya oda yeter bana:KK16:rabbim herkese nasıp eyler inş:KK16:
ama kilo alınca son aylar çok zor geçiyor.zaten göbek yeterince ağırlık yapıyor insana birde üstüne kilo eklenince çok fena bi durum:KK50:acıktıkça meyve veya süt iç ozaman kilo almaşsın canım birde light tüketmeye çalış sütünü yogurdunu:KK34:

bütün gebişler beni elesin ama bol bol dua etsin.... göbeğimdeki çizik bile bebiş için yaaaaa :KK43:((((

Kızlar siz baya ipucu yakalayın valla ne güzel bense acilde serum yiyip geldim :KK43:

Son düzenleme:
Sohbet almış gitmiş yarın akşam yemeğe misafirim var işten geldiğimden beri uğraşıyorum o kadar sayfa okudum bulamadım kime çıktığımı :)

Benim hediye alaağım arkadaş kendini o kadar kısa tanıtmış kii ne alsam ne renk alsam bilemedim hala düşünüyorumm...artık kendi zevkime göre tahminen trendi birşeyler olaak paketinde çikolata alacağız ya herkes neli sevdiğini yazsa keşke ben mesela sadee antep fıstıklı veya karamelli severimm.. gibi:KK39::KK39::KK16::KK16:

:KK53::KK53::KK53:

10 unda başlayacağız canım gönderime En Büyük TÜRKİYE

hülyacım şöyle yapalım 10unda başlıcaz ya kargoları vermeye sen bi iki gün daha önce davran pttyle gönder olurmu sende zorda kalma karşıdakide bölesi iyi olur:KK1:

Ben de bugün ona karar verdim canım.Ama örgü yapıyorum ufak tefek inşaallah yetiştirebilirim.:KK55:

bncede canımm .)) bende sutlu beyaz cıkolata ve antep fıstıgı sevıyorum meselaa .)
Benim hediye alaağım arkadaş kendini o kadar kısa tanıtmış kii ne alsam ne renk alsam bilemedim hala düşünüyorumm...artık kendi zevkime göre tahminen trendi birşeyler olaak paketinde çikolata alacağız ya herkes neli sevdiğini yazsa keşke ben mesela sadee antep fıstıklı veya karamelli severimm.. gibi:KK39::KK39::KK16::KK16:

X