2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

pofffff yemek bilem yapamıyorum yahu meraktan :KK53::KK53::KK53:kimm ulen benim katilimmmmm:KK1::KK1::KK1:

Meraktan mı? :KK60: Ben de hamilesin diye yapamıyorsundur diye kendime yandaş bulduğumu zannetmiştim seni :KK9: Yemek yapmak için mutfağa geçmeye korkuyorum, soğan kokusuna dayanamıyorum, hemen bulantılar başlıyo. Bi de aksi gibi karşı komşunun soğan kokusu evime girdi, bu soğukta bütün pencereleri açtım koku gitsin diye :KK59:

valla bende açlıktan ölüyorum mideme bulantılar geldi yine bebeiş acıktı galiba :emir_bebek: şimdilik paketler bitti ama ekleme yapacağım bi kaç tane daha yaaaa dayanamıyorum resmini koymak istiyorum paketlerin :KK9: çok beğendim ama naapimm eksik kalanları da tamamlayacağım yarın mektubu da yazdım çok güzel oldu.ama kurbanım merak ediyo mu ki acep :KK34:
kurbanım merak ede dursun katilim kim ???? nerde ne yapıyor bi mesaj atsın bari ya tlf açmasın da bi mesajı çok görmesin bana :KK47:

Kızlar siz alınmayın sevgili arkadaşım Sevgi bana manyak dedi manyak benim yanii:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

eheheh 1 ay önce in cin top atardı topikte şimdi yetişemiyorum sayfalara :KK9::KK9:

Dua edin hastayım ve çok kafam çalışmıyo heee

Midem bulanıyo iş stresi koşturma derken hasta oldum galiba:KK9::KK9::KK9::KK9:

Katilim heyyy sana sesleniyorum bi pakette ağrı kesici hap map koyuver paketeee:KK9::KK9::KK9::KK9:

acaba ben yüzümde tebessüm oluşturacak katilimle hiç yazıştım mı çok merak ediyorum :) eğer tahmin ettiğim kişiyse hiç yazışmadık
sen neden bana yazmıyosun hiç canısı :)

Son düzenleme:
Dua edin hastayım ve çok kafam çalışmıyo heee

Midem bulanıyo iş stresi koşturma derken hasta oldum galiba:KK9::KK9::KK9::KK9:

Katilim heyyy sana sesleniyorum bi pakette ağrı kesici hap map koyuver paketeee:KK9::KK9::KK9::KK9:

geçmiş olsun canım yaa kıyamam kendine dikkat et :KK50:

Off yaaa sınavlarım da var. Mektubumu yazana kadar ders çalışmayı bitiririm umarım.

Ama sizin yüzünüzden ders çalışamıyoruuuum :KK53:

:KK9:

işim gücüm dolu çıkamıyorum topikten belki bi ip ucu yakalarım diye yaaa ipucu verin biraz bana eğer katilim burdaysa 2 kez çaldırıp kapatsın :KK9:

kızlar bu akşamlık aranızdan ayrılıyorum misafirim gelicek hazırlık yapmam lazım öpüyorum hepinizii :KK19:

hmmm...çağrı mağrı gelmiyo telefona demekki burada değil katilim :26: niye gelmiyo ki topiğe bi gelsin ce - eeee diyip çıksın elma dersem çık armut dersem çıkma :KK53: elmaaa

ben bana çıkan kişiyi burdan biriyle paylaştım :KK53: o da benimle paylaştı :KK53:
nihahaha mızıkçılık yaptık :KK47: :KK9:

Pess ettim tamam ben söylemeyin hıhhh:KK37:

Bende aklımdaki kişiyle idare ederim artıkk:KK51:

X