2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

bu gece uyku yokk.heyecan dorukdaaa

Kızlar bana geldi msj çok heyecanlı birşeymiş ama şansıma arkadaş kendini çok az anlatmış nasıl karar vereyim şimdi ben

Eveeeeet ilgili kişiyi öğrendiğime göre hemeeeen hazırlıklara başlıyoruuuuuum Ne yalan söyleyeyim, çıkacak kişi içime doğmuştu.

Çok keyifli bi hazırlık olacak.

Bana hala bir cevap gelmedi
canım
ben çekilişe sabah erken başladım çekilişi bitirip siteye öyle girdim ve msjını o zaman gördüm
yani senin msjını gördüğümde çekilişi çoktan yapmıştım

bir dahaki sefere artık

Kızlar bana geldi msj çok heyecanlı birşeymiş ama şansıma arkadaş kendini çok az anlatmış nasıl karar vereyim şimdi ben

sende tanıttığı kadar al tatlım

ben şimdi çıkıyorum kimse sölemesin kim çıktığını

bugün ara ara girebilcem

1 kişinin adresini yollayamadım onunda msj kutusu dolu bana dönüş yaptğı vakit atıcam onu

hadi size kolay gelsin

merhaba kızlar,
bende katılmak istiyorum ismimi yazar mısınız lütfen.

tanıtma topığinde bana çıkan kişiyi goremedim şimdilikten gerildim valla.nasıl oluyor bu iş kişi yok adres var

Eveeeeeeeeeet sonuçlar açıklanmışş.bana çıkan arkadaşa keşke ben çıksam diyordum o bana çıkmış inşallah beğeneceği bi yılbaşı paketi hazırlarım hadi bakalım herkese hayırlı uğurlu olsun.Ayrıca Sevgi arkadaşımıza da gösterdiği emek ve sabırdan dolayı çooooooook teşekkürler

wuhuu maraton başladı hadi bakalım..hepimize kolay gelsin kızlar çok eğlenceli olacak benim için :) benim kurbanım çok da detaylı anlatmamış kendini, ama onu mutlu edicek bir paket hazırlamak için çabalıycam :)

eminminin çok saçma gunlerdr beklediğim işe bak. biz nedn gunler oncesnden tanıttık o zaman

üzülmeyin bir çözüm bulunur bu duruma mutlaka.o arkadaş tanıtmazsa kendini siz de istediğiniz gibi hazırlarsınız o zaman hediyeleri stres yapmayın.adresini verdiyse sorun yok.yada daha başka bir çözüm bulunur .bana da alabilirsiniz hediye kabulümdür yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…