2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

böyle düşünme cici de her sene yapar çekiliş onun kendi arkadaş çevresidir canım ben se hem kendi listemi hemde listemin dışındakileri davet ediyorum

Canım ben zaten olumsuz bir şey düşünmüyorum. Katılım az diyenler için söylüyorum, biraz bölünme var, ondan olabilir. Bana göre bizim topikteki kişi sayısı gayet yeterli.

böyle düşünme cici de her sene yapar çekiliş onun kendi arkadaş çevresidir canım ben se hem kendi listemi hemde listemin dışındakileri davet ediyorum

Canım ben zaten olumsuz bir şey düşünmüyorum. Katılım az diyenler için söylüyorum, biraz bölünme var, ondan olabilir. Bana göre bizim topikteki kişi sayısı gayet yeterli.

çoğunu çıkartıcam canım diimde tüğ bitti hala adres göndermeyenler var vede kendini tanıtmayanlar bu kadar zormu merak ediyorum

Canım Msj düzenleme yap ekle istediklerini

Canım Msj sayın yüksek ve resim yüklemeyi biliyorsan yazarız tabiki
kuzum sen topik sahibi olduğundan dolayı düzenleme yapabiliyor olabilirsin ama bizim için maalesef imkansızkeşke kazen bir seferlik çekiliş gruplarında bu kuralı yıksa

Son düzenleme:
[ı]çoğunu çıkartıcam canım diimde tüğ bitti hala adres göndermeyenler var vede kendini tanıtmayanlar bu kadar zormu merak ediyorum [/ı]

gondermeyenler zaten bence katılmaktan vazgeçenler. Bu arada tanıtım topiğinde kaç kişi var

çoğunu çıkartıcam canım diimde tüğ bitti hala adres göndermeyenler var vede kendini tanıtmayanlar bu kadar zormu merak ediyorum

Şurda güzel, eğlenceli bir aktivitemiz olacak, birbirimizi tanıyacağız... Neden böyle yapıyorlarki... Çok fazla mı canım adres göndermeyenler?

kuzum sen topik sahibi olduğundan dolayı düzenleme yapabiliyor olabilirsin ama bizim için maalesef imkansızkeşke kazen bir seferlik çekiliş gruplarında bu kuralı yıksa

gondermeyenler zaten bence katılmaktan vazgeçenler. Bu arada tanıtım topiğinde kaç kişi var

Evet böyle bir iyilik yapılsa çok mutlu olurduk

hadi 2. msjlarıda yazın o zaman zaten sadece tanıtım topiğinde olanlar arasında yapıcam
yarın listedekilere son hatırlatma msjı çekicem hafta sonuda yapıcam çekilişi
daha fazla beklemenin alemi yok 1 ay içerisinde de gönderirsiniz heralde
yok çıkamadım alamadım kargoya veremedim mazereti istemiorum
lütfen herkes duyarlı olsun
tanıtma topiğini istediğiniz gibi doldurabilirsiniz artık
serbestt

adres yollamayanlar içinde msj atıp son bi şans vereceğim pazar sabahıı çekilişi yapıp öyle geleceğim huzurlarınıza

2 gün daaha sabrediverin

iyi yapıyorsun sevgicimmmmmmm bekliyoruzz merakla

liste 45 kişi
adres gönderenler 39
kendini tanıtanlar 31 kişi

yarın son uyarılarda bulunacağım kalan kişilere pazar günüde bildireceğim size kurbanlarınızı

liste 45 kişi
adres gönderenler 39
kendini tanıtanlar 31 kişi

yarın son uyarılarda bulunacağım kalan kişilere pazar günüde bildireceğim size kurbanlarınızı

39 kişi çok iyi bir sayıymış canım, maşallah diyeyim... İnşallah o 8 arkadaş da yanıtsız bırakmaz. Belki nete girme fırsatları olmamıştır. Listedeki kalan 11 kişi de madem adres yollamamışlar, hiç bir şey demiyorum. Katılanlarla güzel bir ortamımız olacak kısmetse

inşallah kimse mahçup etmez beni herkes güzel şekilde hediyeleşir kimsenin kalbi kırılsın istemiyorum

Evet böyle bir iyilik yapılsa çok mutlu olurduk
sevgicik beklediğimiz cevabı verdiii kızçem
ozaman ben yarın sabahtan yazıverım sımdı beynım cok doluuuda

Aaaa süperrr pazartesi hediyeleri almaya başlarız.ben bulantılarımdan dolayı giremiyorum buraya.bu gün ne yaptınız ne var ne yok diye bakayım dedim çekilişin erkene alındığını öğrendim. meraktan çatlamak üzereydik zaten böle iyi oldu.umarım herkes aynı hassasiyeti göstererek hediyelerini hazırlar.herkese bol sürprizli çekilişler

kızlar baya hızlısın ben bazı şeyleri kaçırmışım çekiliş ne zman şimdi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…