2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

vuuuu süper yaaaa hiç düşünmedigim biri çıktı bana inşallah en güzelini yapmaya çalışacagım arkadaşıma

aynen canımya benimki de çok ayrıntılı anlatmamış napalım kendi zevkimize göre alcaz :) umarım beğenir

sevgi, ellerine sağlık, adresi görünce heyecanlandım. ben 1 aralık diye hatırlıyordum nedense çekilişi :)))) veeee çok enteresan ama bende bana çıkan arkadaşı pek tahmin etmiş hatta tanıtım topiğinde en az 3 kez okumuştum kendisini.....

bende arkadasımı gordum bu aksam cıkıcam ınsallah begendıgı bsyler almayaa. umarım begenır mutlu olur.cok guzel bır duygu gercektende.ılerde hatırlayıp gulumseyecegımız bır anı daha olacak ....

Benim gibi, tanıtım topiğinde durup durup kendi yazdıklarını okuyan bir deli daha var mıdır acaba

Bu arada hediyelerimden biri hazır bile :)

Son düzenleme:
Ya bende şuan çok katılmak istedim çekilişe çok mu geç kaldım acaba of ya hep zaten böle geriden takip ediyorum herşeyi uyuz oluyorum kendimee çokta hoşuma gitmişti hele ki tanıtım topiğinin bi kısmını okudum çok hoşuma gitti hemen herkes eğlencesinde kafalar uyumlu flnn bende olabilseydim keşkee aranızda

Benim gibi, tanıtım topiğinde durup durup kendi yazdıklarını okuyan bir deli daha var mıdır acaba

Bu arada hediyelerimden biri hazır bile :)

:))) vardır vardırrrr :)))))) bende bikaç küçük şey almıştım. umarım beğenilir ne diyim :))))

oleeyy yaa sonunda basladı asıl onemlı kısım :) hıc aklımda olmayan bırı cıktı bana onun için cok cok gzel hedıyeler hazırlamaya calısıcam inanılmaz mutluluk verici bseyms buuu :))

herkes baslamıs ne guzl yaa.cok tatlı bır ceklıs oldu gercekten.Umarım herkes cok mutlu olur sonundaa

bende şaşırdım şimdi ne alacağıma pek ayrıntılı yazmamış arkadaş ama en azından burcuna göre bişiler alırım biraz da yazdıklarından kopya çekerim ama yine de insan endişeleniyor ya beğenmezse ya çok titizse diye acele etmeden çok mağaza gezip karar vermem gereeek hediye paketlerinin üzerine süsleri de kendim yapacağım bakalım beğenecek mi.yaaa inşallah açınca paketi ''ayy çok güzeeel tam istediğim gibi '' diyebilir.ama emin olsun ki sevgiyle hazırlanacak hepsi o paketlerin

inşallah hedıyemı aldıgım kişi begenir ya aklımdan bin trlü sey geçiyo ya begenmezse ya zevkine hitap edemezsem of ya :) umarım her seyı cok gzel hazrlayablirim elimden geleni yapıcam umarım titiz zor begenen biri degldr :) ve inşallah coook mtlu edeblirim

Çok heyecanlandım ya elimden geldiğince hazırlamaya çalışıcam en güzel hediyeleri çok detaylı tanıtmamış olsada :) Ben kime çıktım acaba

Detaylı tanıtmayanlar biraz daha detay verse olmaz mı acaba ya beğenmezse aldıklarımı çok üzülürüm

:))) vardır vardırrrr :)))))) bende bikaç küçük şey almıştım. umarım beğenilir ne diyim :))))

Valla bilmiyorum, kendimi tuhaf hissetmeye başlamıştım açıkçası Ama ne yalan söyleyeyim, bazı arkadaşlar gerçekten çok azıcık yazmışlar. Karşı tarafa fikir vermek adına çok yazmak güzel bence. Bi eksik gedik var mı diye bakıp duruyorum sanırım kendi yazdıklarıma

stres + bi sevinç kapladı beni

kime cıktım acaba diye düşünüormm ancakk bilmemekte güzel galiba

evet canım bende aynı sen

Bu konuda yalnız olmadığımı bilmek güzel oldu Hala 'şunu da yazsam iyiymiş' dediğim şeyler var. Ama benim yazdığımın çeyreği kadarını yazanlar da var. Onları görünce de kendimi kötü hissediyorum amma yazmışım diye

Son düzenleme:

bende aynen kendı yazdıklarıma bakıyorum destan yazmısım bıde baskalrınınkını okuyorum ben mı abartmısım dıyorm ama kolaylık saglamak acısından cok yazmak ıyı bence benım hedıye alcagım kısı cok acıklamamıs ben cok korkyorm begenmezse dıye ya yarın hedıye almaya baslarm galıba umarm begendıreblırızz :))

Evet, biz de zaten sırf böyle sıkıntı olmasın diye bol bol yazdık, değil mi? Ama beğenmeme durumu olacağını sanmıyorum. Ne olursa olsun, tanımadığı birinden içinden geldiği şekilde hazırladığı, özendiği hediyeleri almak mutlu eder insanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…