2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

benim eşim yollayacak kızçem sanırım onların şirketi mng ile çalışıyor yanlış hatırlamıyorsam:26:

he ya priz

biz ev taşıdık biraz merkezden uzak 1 saat kadar ...

interneti zaten bağlamaya geç geldiler ...

sonracığıma bağlantı vardı sinyal yoktu

1 hafta aradık anca geldiler bakmaya

suçlu bizim priz çıktıııııı

bende burayı kaçırdım

Son düzenleme:
biraz giremedim , maşallah burası almış başını gitmiş...
hediye paketleriniz çok güzel cidden hepinizin eline sağlık..

kurbanım beni sorup duruyormuşsun kusura bakma canım biraz yoğunluğum vardı kalabalık bir telaşe yüzünden hediyeni veremedim henüz kargoya kısmetse yarın son bir şey daha ekleyip vermeyi düşünüyorum..
heycanını sıcak tut

özür diliyerek önce şu prizin yaptığı işe bi gülmek sonrada kafasına kafasına vurmak geldi içimdenseni bizden alıkoyduğu içinnn

nerdesin sen bakıyımmmacep benim 2 katilimmi var

Kızlar, bu sene mayıs ayı sonlarında, Belediyemizin düzenlediği bir yarışma oldu burada. Lanet şansım yüzünden tam da sınav haftama denk geldi ama yine de yazmak istedim. Sadece 2 saat içerisinde yazdığım için çok istediğim gibi bir yazı olmasa da 5. oldum ve bu bana büyük bir moral oldu. Edebiyat adına ilk emeğim... Yazılarımızı kitaplaştırmışlar ve bugün o kitabı aldım. Yazımı sizlerle de paylaşmak isterim. Üşenmez ya da merak eder okursanız

Tebrik ederim canım :) Hemen okuyorum :)

gülşen doğan emeğine sağlık

tebrikler canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…