2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

kızlar salep yorumlarınıza çok güldüm yatesadüf yanımda salep getirmiştim canım ablamın getirdiği saleplerdenşimdi bende içeçem eşimi müşterinin yanından çağırırmışım

Yağmur da iyidir al şemsiyeni yürü, ıslanırsın işte fena mı?Yok yok şemsiye alma ki iliklerine kadar ıslan

Hasta olursam bakar mısın bana ona göre yürücem :) Salep yaparsan iyileşirim bak

kızlar salep yorumlarınıza çok güldüm yatesadüf yanımda salep getirmiştim canım ablamın getirdiği saleplerdenşimdi bende içeçem eşimi müşterinin yanından çağırırmışım

Bence siz bana salep komplosu kurdunuz Bende çakma salep yaptım kendime idare ediyorum napayım

merhaba hanımlar burda sabah kar yağdı peşinden yağmur yağdı..hava nasıl soğuk pazara gitmem lazım ama gözüm kesmiyor...Ne kurbanım ortalıkta ne de katilim...hediyelerimi hazırladım paketlemesi kaldı...eşimin sağlık sorunları yüzünden ve kurbanımm benimle aynı şehirde olduğu için erteledim....dün de bütün gün hastanedeydimm 8 tüp kan verdim akciğer röntgeni ekg tiroid guatr taraması derken
nevrim döndü ordan oraya hala çok yorgunum otrduğum yerde kalıyorumm biiri bana yardım etsin şahane paketler yapmak istiyorum sevgili kurbanımaaa..ama kendisi ortalıkta yok uğramıyor hala buraya ısrarla hiç mi merak etmez insan..mesaj attım görmedi mi ne tık yok tepki yok

Hasta olursam bakar mısın bana ona göre yürücem :) Salep yaparsan iyileşirim bak

Bence siz bana salep komplosu kurdunuz Bende çakma salep yaptım kendime idare ediyorum napayım
Salep neymiş hıh..Mis gibi tarhana çorbası pişiriyorum yanında da biber dolması var (Hamileler af edin beni) Hem bunun öyle yan etkisi falan da yok kış kış uğraşmaya ne gerek var değil mi?
Geçmiş olsun..Hediyeler 1-2 gün geç gidiversin mühim olan sağlık

Son düzenleme:

amin canım inşallah... umarım sen kızmadın bana birazcıkerken gönderdim diye, ama valla adam boşıycak diye korktum, 31 yılda zor buldum zaten ....

benimde elimden pek gelmez aslında hediye paketlemek falan... uğraştım, olduğu kadar diyip gönderdim. Beren'in yorumu evet bence de biraz incitici olmuş. herkes aynı el becerisine sahip olamayabiliyor, istese de yapamayabiliyor...vs. vs. şahsen o paket resimlerini koyanlardan biri ben olsam(ki belki de benim, ilk resim koyanlardan biri olarak) katili olmak tüm hevesimi kaçırabilirdi....

benim de heyecanım tam gaz devam ediyooo, dağılmadık bence
söylerim ben ama katilimin hevesi kaçar mı acaba :26: ya da o değilse asıl katilim gücenir mi

valla şekerim ecomlek baştan beri benden şüpheleniyodu ve saklamadı da, ama ben buldu ya tüh demekten ziyade, acaba beğenecek mi yaaaa... kısmında olduğumdan pek etkilenmemiştim.

evet dışarıda hava buzz bu havada salep iyi gelir.iyi ki eve almışım yoksa şimdi kim gidip alacaktı banaaa

Eveeeeet, koliye sığdırabilirsem eğer, benim de hediyelerim hazııııır

Eki Görüntüle 890385
çok güzel olmuş özenli hazırlanmış paketler bayıldım şekerimmnerden buldun o pomponlu süslemeleri acaba

inşaallah birşey çıkmaz eşimin sağlık durumu topalanır ..ben de tüp bebek için rapor telaşındayımm..dün bayaa uğraştım ama artık rahatım çok şükür...
artık hediye paketlerim için özene bezene hazırlanabilrimm inşaalah kurbanım beğenir paketlerimi

veeee bende eklemiis bulunuyorum hedıyelerımı dıger topıgeee katılım ecomlek'e ne kdar tesekkur etsem az.benı cok mutlu etti.Her aldıgı seyi incelikle ve sevgıyle aldıgını gordum ve bu herseyden onemlı.hepiciiinee bayıldım hedıyelerımm.hepsı bana sans getırır ınsallah ve dedıgı gıbı en az onun kadar mtlu olurum bende evlenınce bu cekılıse ıyıkı gırmısım ve senı tanımısımm dıyorum.

Burdakı herkesı tanımak benm ıcın onemlı tabii o ayrı

umarımm benım kurbanımda bu denli benim gıbı sevınırr

Burada Japon pazarı diye bir yer var, oradan buldum. Kipalarda da var tatlım Aslında kolinin içine de serpiştirecektim ama koli tıkış tıkış oldu, onları serpiştirmeye yer kalmadı

Sevgili kurbanım, bugün o kadar yorgun düştüm ki... Şu an pilim bitmek üzere. Saat de geç oldu, bu saatten sonra kargo da teslim almayabilir. O yüzden ben iyisi mi yarın göndereyim hediyelerini.

canım benim beğendiğine çok sevindim, amayaa da beni çok mutlu etmişti. ne güzel hem mutlu oldum hem de ettim :) dilerim her şeyin en güzeli seninle ve sevdiklerinle olur veeeee en az benim evliliğim kadar mutlu bir evliliğin olur :) sevgiyle kal tatlım ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…