2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Bugun sonunda aldim hediyelerimi ama daha paketleme islemini yapmadim. Cok zor ya hediye almak. :) daha tamamlamadim kirmizi kulot kaldi bi tek :)

Kızlar, bu sene mayıs ayı sonlarında, Belediyemizin düzenlediği bir yarışma oldu burada. Lanet şansım yüzünden tam da sınav haftama denk geldi ama yine de yazmak istedim. Sadece 2 saat içerisinde yazdığım için çok istediğim gibi bir yazı olmasa da 5. oldum ve bu bana büyük bir moral oldu. Edebiyat adına ilk emeğim... Yazılarımızı kitaplaştırmışlar ve bugün o kitabı aldım. Yazımı sizlerle de paylaşmak isterim. Üşenmez ya da merak eder okursanız :KK16:

Eki Görüntüle 890969 Eki Görüntüle 890968

Tebrikler canim

bu paket kurbanıma perşembe günü teslim edilicek:KK52::KK52::KK52::KK52:
$IMG_2996.jpg

evet duygusallastımm valla.Gözlerim doldu kartımı okuyunca :KK16:

paketlerin bence cok sekerler canım.Hepsi aynı renk düzenli duruyorlar.Elinden geleni yapmssın uzulme .)

Gülşencim ellerine sağlık çok begendim yazını tebrik ederim.'' Onemlı olan kırılgan kaplerıne usulca dokunmaktır,gerisi teferruat .. ''
çok duygusallaşmışsın belli ben bile etkılendım yazdıklarından:KK17::KK17::KK17:

Eki Görüntüle 890926 Eki Görüntüle 890929 Eki Görüntüle 890928
sevgili kurbanım hedayelerin hazır:KK9:
yarın eşime vericem kargonu çabuk ulaşır inşallah seninde eline:KK16:
umarım beğenirsin hediye paketi inan çok aradım ama hiç biyerde bulamadım gönlüme göre olanı:KK1:aslında pembe olan süsleri ben almıştım siyah kap bulmaya çalıştım ama malesef bulamadım.yeşillede pek bi zıt durdular ama yapcek bişey yok :KK9:
bakıp bakıp gülersin artık renk uyumuna:KK52::KK52:
bu arada sadece mektubum kaldı onuda birazdan yazıcam inşallah:KK54:
bilmiyorum beni tahmin edebildinmi ama azda olsa konuştuk ve çok sevdim seni inşallah bundan sonrada konuşuruz:KK19::KK19:

Kızlar, bu sene mayıs ayı sonlarında, Belediyemizin düzenlediği bir yarışma oldu burada. Lanet şansım yüzünden tam da sınav haftama denk geldi ama yine de yazmak istedim. Sadece 2 saat içerisinde yazdığım için çok istediğim gibi bir yazı olmasa da 5. oldum ve bu bana büyük bir moral oldu. Edebiyat adına ilk emeğim... Yazılarımızı kitaplaştırmışlar ve bugün o kitabı aldım. Yazımı sizlerle de paylaşmak isterim. Üşenmez ya da merak eder okursanız :KK16:

Eki Görüntüle 890969 Eki Görüntüle 890968

rosam ellerine sağlık :KK16: çorlu seninle gurur duyuyor :KK1:

katilim bana whatsapptan yazdıııı bu akşam :KK52: o kadar şaşırıp mutlu oldum kii
kıyamamış bana :KK53: yarın kargoya vercekmiş hediyelerimi :KK16:
kesesine bereket, yüreğine sağlık

evet duygusallastımm valla.Gözlerim doldu kartımı okuyunca :KK16:

paketlerin bence cok sekerler canım.Hepsi aynı renk düzenli duruyorlar.Elinden geleni yapmssın uzulme .)

Gülşencim ellerine sağlık çok begendim yazını tebrik ederim.'' Onemlı olan kırılgan kaplerıne usulca dokunmaktır,gerisi teferruat .. ''

Tatlışımmm teşekkür ederim :KK54: Konu başlığı 'Kadınlar ne ister?' idi :KK16:

Eveeeeet, nihayet bilgisayar başına düzgün bi şekilde geçebildiiiimmm. Ama bugün dayanamayıp erkenden uyuyabilirim. O kadar yoruldum ki... Hatta tam anlamıyla daha şimdi oturabildim, çok yoruldu bugün bebişim de. Hediyelerimi paketlerken bile çok yoruldum :KK53:

Sultanemmmmm, canımmmmm... Nihayet eşim de gördü hediyeciklerimi ve şimdi rahatça yorum yazabilirim. :KK52: Eşim çok şaşırdı, bu ne bu kadar çok şey almış dedi önce :KK9: Sonra kırmızı donu görünce 'Böyle şeyler alınır mı?' dedi, öldüm gülmekten :KK9: Çekilişin kuralı o dedim ben de :KK9: Kuzum benimmm, daha önce de söyledim, şimdi de söylüyorum; minicik bir hediye ve o mektubun bile yeterdi bana. O kadar mutlu oldum ki :KK54: Hatta günler önce bana whatsapptan yazdığın ilk mesaj bile çok mutlu olmama yetti :KK52: Burada muhabbet ettiğim ve en önemlisi de ilgili bir katilim vardı çünkü. Bir de ben teslim alaydım iyiydi ama olsun. Sen olduğunu öğrendim sonuçta, bu çok önemliydi :KK23: Gerçekten de yakınmışız, Bursadaymışsın. Atlayıp gelsene bi gün buraya, gerçekten bak :KK52: Hem sen niye vermedin bakayım adres bilgini bana hııı? :KK49:

Arkadaşlar Msj kotam doldu bugünlük
Evhamli ya hediye alacak arkadaş hangi kargoyla göndereceğini bana bildirsin lütfen

X