2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

geçmıs olsun canımm.Dıkkat et kendıne her an hasta olmaya hazır bır hava var artık .s

Hepinize günaydıınnn.Musmutlu bir haftasonu olur inşallahhh :KK16: :KK16:
çok hastayım bacılarr:2::2::2::2:

dün 5 te yattım başıma kaldıramıyorum iyileşemedim gtti bi hatta daha kötü oldum:2::2::2:

giremedim buralara hiç:KK5:

Günaydın kızlaaaarrrr :KK16:

Açım ben, hem de çoooooooook :KK52:

Herkese günaydın kızçeler ben geldimmm:KK49::KK49:

günaydın canlarım:KK16::KK16:
nasılsınız bakalım

ben dün kurbanıma anahtarlık yaptım inş beğenir:KK16::KK16:

bu gün hediyelerimin eksiklerini tamamlayıp kutuya koydum hala kırmızı don yok ama kargoya vermeden önce onu da alacağım az kaldı :KK16: inşallah beğenir kurbanım gerçi hiç merak etmiyor ama :KK51: ben üzerime düşeni en iyi şekilde yapmaya çalıştım valla :KK54:

Eki Görüntüle 885771 Eki Görüntüle 885772
Süper olmuş:KK55:
benim kurbancıkım çook şanslı bu gün instagramdan profiline baktım da deniz kabuklarını sevdiğini öğrendim kendi ellerimle ona bu kutuyu süsledim :KK16: içine de kırmızısını koyacağım alır almaz :KK34:
Eki Görüntüle 885895
İnstagramım falan olmadığına göre.....:KK14:
:KK9::KK9:

aldıgı çikolatayı yiyenler klübüne bende katıldım :KK39:
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Günaydın mııııı? :KK52: Anammmmm sen annemden bile geç uyanıyorsun :KK52:
Bugün bir değişiklik yapıp erken kalktım:KK52:
Katilim kim hala anlamadım ben mi safım nedir?:KK19:Ya da hiiiççç buralara uğramadı.Ya da yaa daaaa ipucu vermiyor beni şaşırtmak istiyor, neyse az kaldı az:44:

Günaydın mııııı? :KK52: Anammmmm sen annemden bile geç uyanıyorsun :KK52:

napıyım uyanıptaa yahuuu :KK9:

çalışsamm çalışamıyorum sevmedim okudugum meslegi yapamıyorum, hava soguk dışarı cıkamıyorum , sınavlarım geliyo derste calışmıyorum ,, napem kalkıpp söyleee :KK35::KK35::KK35::KK35::KK15::KK15::KK9::KK9::KK9:

aynı benn .)) acılen ders calısmaya baslamam lazm ıcım daraldııı off

çalışsamm çalışamıyorum sevmedim okudugum meslegi yapamıyorum, hava soguk dışarı cıkamıyorum , sınavlarım geliyo derste calışmıyorum ,, napem kalkıpp söyleee :KK35::KK35::KK35::KK35::KK15::KK15::KK9::KK9::KK9:

Azıcık erken kalk da ders çalış, sabahları zihnin açık olur :KK9:

günaydınn canımm .)

aynı benn .)) acılen ders calısmaya baslamam lazm ıcım daraldııı off

iiyilik nolsun canım kalktım gene geç.gene pc başındayım işte.iş istiyorum işşşş .))

hahaha. aynı durumdayız biz cidden. :KK52:

bende istiyorum hatta şuan bi iş görüşmesnde olmam gerekiyodu ama yine tembellgim üstümde ve işi de sevmedim gitmedim.
ders calışmam lazım bnmde amaaa onada cık :KK53:

napcaksak böyle :KK24::KK24:

off sorma yaa.benıde bır yerlerden arasalar ne guzel olcak.acil iş lazım bana.)) boş boş oturuyoruz valla bıkkınlık geldii.14 ünde sınavlar sanki okdar az kalmamıs gıbı rahatlık var

bende istiyorum hatta şuan bi iş görüşmesnde olmam gerekiyodu ama yine tembellgim üstümde ve işi de sevmedim gitmedim.

sen ogrencı kımlık kartını almaya gttınmı ya? kendi sayfamızda sınav gırıs belgesı var o yeter mi sınava gırmek ıcın? bide gecıcı bı kagıttan belge vermıslerdı bana.illa gıdıp almak zorundamıyım

off sorma yaa.benıde bır yerlerden arasalar ne guzel olcak.acil iş lazım bana.)) boş boş oturuyoruz valla bıkkınlık geldii.14 ünde sınavlar sanki okdar az kalmamıs gıbı rahatlık var

haftaya şuan sınavda olcazz :KK8:

negüzel negüzell 6 adet dersss seneye de 12 dersim falan olur herhalde :KK30::KK53:

sen ogrencı kımlık kartını almaya gttınmı ya? kendi sayfamızda sınav gırıs belgesı var o yeter mi sınava gırmek ıcın? bide gecıcı bı kagıttan belge vermıslerdı bana.illa gıdıp almak zorundamıyım

pazartesi gidip almayı düşünüorm. ayın 9'u denmişti. almak lazım yani sınavda sorun cıkartabilirler. okadar bilgin boşa mı gitsn sınava giremezsen ya :KK53:

almak lazım yanii.. hafta içi bi gün giderim 9u kalabalık olabilr..

bende de kagıttta damgası var.ıyı madem bende bı gun gıdıp alayım :KK9: ben 6 derste sadece bırını tam okudum.ondan geceyım bari garanti olsun dıe :KK9: muhasebenın kapagını acmadım hıcde sevmem ztn off nolcak bılmıom
pazartesi gidip almayı düşünüorm. ayın 9'u denmişti. almak lazım yani sınavda sorun cıkartabilirler. okadar bilgin boşa mı gitsn sınava giremezsen ya :KK53:

almak lazım yanii.. hafta içi bi gün giderim 9u kalabalık olabilr..

deme oylee sus suss .) en fazla kac dersten kalablıyoruz smdı ılk donem? ıkıncı donem bunları alablıyormuyuz hemen?

6sından da kalabiliyoruz desem rahatlıcaksın gibi geldi :KK9:

hiç bilmiyorum hiç ilgilenmiyorum ben .. hatta ikinci dönem kayıt yenilemicem kpssye calışmaya düşünüorum. seneye ikinci dönmden devam ederim gibi geliyo. çünkü ikisi zor ilerler.. :KK31:

yaaaa.valla benım ne kadar erken bıterse okdar ıyı.bende kpss grcem artık ıkısı nasıl gıtcek bılmıomda ole bırakma gbı bsy kabul etmez bızımkıler.vik vik soylenıp duruyorlar zaten.cok anlıyorlarmıs gıbı.benım ogrenmem lazım ya.kaldıgım derslerı ne zmn tekrar alablıyorum falan
6sından da kalabiliyoruz desem rahatlıcaksın gibi geldi :KK9:

hiç bilmiyorum hiç ilgilenmiyorum ben .. hatta ikinci dönem kayıt yenilemicem kpssye calışmaya düşünüorum. seneye ikinci dönmden devam ederim gibi geliyo. çünkü ikisi zor ilerler.. :KK31:

X