2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ya bu soğukda nası herkes çıkıpta almış bi ben üşengeç heralde :KK70:
anam yeni katilim sen olabilirmisin aceppp:KK53::KK53::KK53::KK53:
iyi yapmışsız ozaman cnm:KK34:

ay cnm bu soğukta çıkıp bişiler almışsın gönlünden kopan şeyle emin ol kurbanın için çok değerli olacaktır bence kasmamalıyız kendimizi bu kadar:KK16::KK16:

aynen cnm bende aynı şeyi düşünüyorum hele bir beğenmesin aldıklarımı:KK20::KK20::KK60::KK60: bende kurbanımın asla kullanmam dediği bir şeyi aldım ama içinde çok sevdiği bir şeyde var:KK9::KK9:bence o nedenle kullanacak:KK34:
kurbanımda beğenir inşallahhh:KK16::KK16:valla çok soğuk birde doğuruyordum valla yoldaaa:KK53::KK53:dolan dolan tam 3 saat dolanmışım inanmassınız bu arada birde kendime gecelik almıstım dogum için oda olmadı ıyımı bırazdan tekrar gıdecm degıstırmeye:KK50:
uykucu seniii öğle oldu.....mantı seven buyurrrrr:KK52::KK52::KK52::KK9:sunnnnnnnnn
geliyorummmmm:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

valla cnm yemek yapmayı zaten çok seviyordum evlenince sadece kendim yapmaya başlayınca tutku haline geldi yemek yapmak:KK9::KK9:çalışmasam heralde gün içinde çeşit çeşit şeyler yaparım:KK53::KK53: bende troid hastalığım çıkmadan önce hiç kilo almazdım 42 kilolardaydım şimdi 55-58 arası dolanıyorum ilaçlar çok kilo aldırıyor ama dikkat ediyorum:KK31:

KENDİMCE DESİGN blog adresim

https://www.facebook.com/pages/Kendimce-Design/623761614306261?ref=hl facebook adresim

hamiş bayanlar sizde bakın sayfama:KK9::KK9:
bakcam şimdikkk bendeee:KK16::KK16::KK16:
cnm mesela birşeyi çok severim demiş ama süs eşyası kullanmam demiş bende o sevdiği şeyin biblosu aldım:KK9::KK9:artık daha fazla açıklama yapmayacağım :KK60::KK60:
ben süs eşyasına bayılırım yazmıştım :emir_bebek:elendinnnn:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
neyse ki tostu herkes hemen yapabilir hiç düşünemedim valla :KK43:
evet ben yapabiliyorum mesela:KK1:

İyiyiz canım sen nasılsın? Ben de aynen öyle bugün buranın pazarı vardı ama çıkmadım, açtım oğlana bilgisayarı kendim de aldım notebooku önüme miisssskiiinnn misskkiiinn takılıyoruz ana-oğul

bazen evde olanlara imreniyorum, evde olunca da sıkılıyorum var ben de biraz :)

supermıss anne ogul .)) bende ıyı olmaya calısıyorum ıste
İyiyiz canım sen nasılsın? Ben de aynen öyle bugün buranın pazarı vardı ama çıkmadım, açtım oğlana bilgisayarı kendim de aldım notebooku önüme miisssskiiinnn misskkiiinn takılıyoruz ana-oğul

telefona bağımlı değilsen çok iyi ben resmen bağımlı oldum maiilerimi falanda kontrol ediyorum mecburen kullanıyorum:KK31:

eve gidince teknolojiyle bağım kopuyor. Bi lumıa telefonum vardı 3 ayda 3 kere servise gitti şuanda serviste sinirlendim almıyorum dedim yedek telf gondermişler hattı taktım ama çekmecede duruyor. Arayan soranımda yok:2::KK3: çok rahat birşey telin olmaması

eve gidince teknolojiyle bağım kopuyor. Bi lumıa telefonum vardı 3 ayda 3 kere servise gitti şuanda serviste sinirlendim almıyorum dedim yedek telf gondermişler hattı taktım ama çekmecede duruyor. Arayan soranımda yok:2::KK3: çok rahat birşey telin olmaması

ay ne güzel valla benimde arayan soranım pek olmuyor sadece kardeşlerimle kuzenlerimle görüşüyorum ama iş yerinde çok lazım oluyor şirket içinde watsup kullanıyoruz:KK9::KK9:

ay ne güzel valla benimde arayan soranım pek olmuyor sadece kardeşlerimle kuzenlerimle görüşüyorum ama iş yerinde çok lazım oluyor şirket içinde watsup kullanıyoruz:KK9::KK9:

işyerimde benim tablet var ordan maillere cvp veriyorum. Kadınlar kulubu açılmıyor tablette nedense.bende gizlice işyerinin bilgisayarından giriyorumm şiiişşşttt:KK55:

kızlar ben bunu yazmada geç kaldım biraz ama katilim bu yazımı okursan ve daha bişi almadıysan ya da eksiklerin varsa bana kitap al okumak için hiç kitabım kalmadı:KK31::KK31:hatta sadece kitap alsan çok hora geçer:KK9::KK9: ama aldıysan hiç sıkma kendini ne alırsan başım üstüne:KK16::KK16::KK54:
not: kitap alacaksan eski kitapçılardan da alabilirsin benim için hiç sorun değil hatta dahada sevinirim:KK16::KK16:

kızlar ben bunu yazmada geç kaldım biraz ama katilim bu yazımı okursan ve daha bişi almadıysan ya da eksiklerin varsa bana kitap al okumak için hiç kitabım kalmadı:KK31::KK31:hatta sadece kitap alsan çok hora geçer:KK9::KK9: Ama aldıysan hiç sıkma kendini ne alırsan başım üstüne:KK16::KK16::KK54:
Not: Kitap alacaksan eski kitapçılardan da alabilirsin benim için hiç sorun değil hatta dahada sevinirim:KK16::KK16:

sen de benim gibi kitap kurdusun demekkk. Iyi bi duyuru olmuşş.:KK16::KK16:

X