2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

anaaam ben de hediyelerin fotosunu çekmedim :KK52: ama artık çok geç paketledim bi çiko.ile don kaldı onların resmini çekmenin bi anlamı olmaz heralde :KK1: ama paketlerimi bozamam artık kurbanım kendisi çeksin pek bi meşgul gerçi foto bile koyamayabilir çünkü hiiç gelmiyoooo :KK19:

seni daha önce elemişmiydim bilmiom ama şimdi eledim :KK9:
ben hep geliom çünküüü
bizimla deyılsın :KK33:

vayy mantı mı yiyorsun afiyet olsun:KK56::KK56:bende pazar sabah erkenden kalkıp mantı açtım:KK76::KK76:o kadar çok yapmışım ki 2 gün yedik:KK9::KK9:mantı hakkımız doldu:KK53::KK53:

sende ne beceriklisin hatun ya. Valla hazır aldımmm yaptımm.şu hastalar içeri girsin yicemm. Ben makarna mantı çok yerim ama yinede kilo almam.. çok şanslıyım çokkk:KK52:

hu huuuu:KK3::KK3::KK3:
hediyelerimizle geldimmmm:KK76::KK76::KK76:
bir iki parça bişeyim kaldı çikolatlarım eksik birde:KK1:onlarıda bugun yarın tamamlarım inş:KK16:
bu arada sevdiği şeyleri yazıpta cıkmıstım sen kagıdı evde unut:KK53:alışverişte düşün düşün bu kızçe neyi seviyordu diyorum aklıma gelmiyor:KK1:.biraz kendi zevkime göre aldım ama inşallah beğenir oda:KK16:birde kızçe bazı şeyleri sevmiyormuş elimi kaç defa attım o tarz şeylere iyikide almamışım :KK52:yoksa diyecekti ben yazmıştım halbuki sevmiyorum diyee:KK9::KK9::KK9::KK9:

seni de eledim :KK33:
sevmediğim şeyleri çok yazmadıydım bi biblo dediydim ben :KK9:

sende ne beceriklisin hatun ya. Valla hazır aldımmm yaptımm.şu hastalar içeri girsin yicemm. Ben makarna mantı çok yerim ama yinede kilo almam.. çok şanslıyım çokkk:KK52:
valla cnm yemek yapmayı zaten çok seviyordum evlenince sadece kendim yapmaya başlayınca tutku haline geldi yemek yapmak:KK9::KK9:çalışmasam heralde gün içinde çeşit çeşit şeyler yaparım:KK53::KK53: bende troid hastalığım çıkmadan önce hiç kilo almazdım 42 kilolardaydım şimdi 55-58 arası dolanıyorum ilaçlar çok kilo aldırıyor ama dikkat ediyorum:KK31:

KENDİMCE DESİGN blog adresim

https://www.facebook.com/pages/Kendimce-Design/623761614306261?ref=hl facebook adresim

hamiş bayanlar sizde bakın sayfama:KK9::KK9:

iyi yapmışsız ozaman cnm:KK34:

ay cnm bu soğukta çıkıp bişiler almışsın gönlünden kopan şeyle emin ol kurbanın için çok değerli olacaktır bence kasmamalıyız kendimizi bu kadar:KK16::KK16:

aynen cnm bende aynı şeyi düşünüyorum hele bir beğenmesin aldıklarımı:KK20::KK20::KK60::KK60: bende kurbanımın asla kullanmam dediği bir şeyi aldım ama içinde çok sevdiği bir şeyde var:KK9::KK9:bence o nedenle kullanacak:KK34:

gamzoş son cümlelerinle beyin fırtınası yaptırdın bana :111::111::111:

bugün çıktım güzel hediyelerimi aldım hediyelerimden bir tanesi kurbanıma pijama aldım hemde yumuşacık:KK52::KK52::KK52:
Eki Görüntüle 882538
tam benlik miş bu pijamaa..evde giydiğim de buna benziyor kızkardeşimin hediyesiydi geçen yılbaşında almıştı sağolsunn...

Berencimm çok zevkli seçimin ve kurbanın da çok şanslıı...güle güle giysinn( bir de bana geliyormuş paketlee :KK9::KK9::KK9:
:KK1::KK1::KK1::KK1:)

Son düzenleme:
valla cnm yemek yapmayı zaten çok seviyordum evlenince sadece kendim yapmaya başlayınca tutku haline geldi yemek yapmak:KK9::KK9:çalışmasam heralde gün içinde çeşit çeşit şeyler yaparım:KK53::KK53: bende troid hastalığım çıkmadan önce hiç kilo almazdım 42 kilolardaydım şimdi 55-58 arası dolanıyorum ilaçlar çok kilo aldırıyor ama dikkat ediyorum:KK31:

KENDİMCE DESİGN blog adresim

https://www.facebook.com/pages/Kendimce-Design/623761614306261?ref=hl facebook adresim

Bakıyoruz bakıyoruz. Ama mantı falan ayıp oluyo kızlar. Ona bakmakla da olmaz şimdi :KK53: :KK9:

valla cnm yemek yapmayı zaten çok seviyordum evlenince sadece kendim yapmaya başlayınca tutku haline geldi yemek yapmak:KK9::KK9:çalışmasam heralde gün içinde çeşit çeşit şeyler yaparım:KK53::KK53: Bende troid hastalığım çıkmadan önce hiç kilo almazdım 42 kilolardaydım şimdi 55-58 arası dolanıyorum ilaçlar çok kilo aldırıyor ama dikkat ediyorum:KK31:

kendimce design blog adresim

https://www.facebook.com/pages/kendimce-design/623761614306261?ref=hl facebook adresim

ya ben az az sık sık yiyorumm.54 kıloyumm ama fazlam yok. Yemek iy yaparımm evdeyken evdekiler alışmıştı çeşit çeşit işe girmemi bile istemiyorlardı ya..:KK25::KK25::KK24::KK24:

ya ben az az sık sık yiyorumm.54 kıloyumm ama fazlam yok. Yemek iy yaparımm evdeyken evdekiler alışmıştı çeşit çeşit işe girmemi bile istemiyorlardı ya..:KK25::KK25::KK24::KK24:

yemek yapıyorsun diye mi istemediler işe girmeni:26: doktor yanında çalışıyordun dimi:44:nasıl rahatmısın bende bir ara tıbbi sekreterlik kursuna gidip ya özel hastanede ya da muayenehanede çalışmayı düşünmüştüm:KK53:

yemek yapıyorsun diye mi istemediler işe girmeni:26: Doktor yanında çalışıyordun dimi:44:nasıl rahatmısın bende bir ara tıbbi sekreterlik kursuna gidip ya özel hastanede ya da muayenehanede çalışmayı düşünmüştüm:KK53:

çok rahatımmm. Sadece iş saatim uzun 8.8 ya. O yuzden erken geliyorum.geç gidiyorum. Hastanede çalışmak daha zor. Burann herşeyi benden soruluyor.asıl mesleğim kuafor ve estetisyenimm:KK49::KK49:

çok rahatımmm. Sadece iş saatim uzun 8.8 ya. O yuzden erken geliyorum.geç gidiyorum. Hastanede çalışmak daha zor. Burann herşeyi benden soruluyor.asıl mesleğim kuafor ve estetisyenimm:KK49::KK49:
evet iş saatimiz aynı sayılır bende 8:30-19:30 çalışıyorum lütfederlerse saat 6 da da çıktığımız oluyor:KK31: bende kendi mesleğimi yapmıyorum süt teknikeriyim:KK16:ama şimdi gıda çarşısını biliyormusun orda özel bir şirkette ön muhasebeye bakıyorum ve onun yanında bir çok işim var:KK31:

Son düzenleme:
evet iş saatimiz aynı sayılır bende 8:30-19:30 çalışıyorum lütfederlerse saat 6 da da çıktığımız oluyor:KK31: Bende kendi mesleğimi yapmıyorum süt teknikeriyim:KK16:ama şimdi gıda çarşısını biliyormusun orda özel bir şirkette ön muhasebeye bakıyorum ve onun yanında bir çok işim var:KK31:

uzak ya gıda çarşısı ben ksk deyim.

X