2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

tamam hayatım ağlama sana yollayayım o kitapları kıyamammm :KK16:

çok teşekkür ederim bende çok severim kitap okumayı böyle ağlamaklı kitaplara bayılırım yaşamla ilgili böyle motivasyon la ilgili kitapları çok severim hepsini severim aslında :KK52:

kurbanın ben oldugum için yerim sen ne gönderirsen yerim ben:KK52::KK52:
cipsde yollarsan çok iyi olur ya:KK1::KK1::KK1::KK1:

yaa çok sevdim seni ben kıyamam hoşuma gidiyo takılmak sana :KK1: keşke ben olsaydım katilin ,katilini kıskanıyorum şu an şşşt berenin katili çekil aradan ona ben hediye alcam :KK16:

katilim nerelerdesin benim kurbanım hiç bura:KK5:ya yazmıyor

yaa çok sevdim seni ben kıyamam hoşuma gidiyo takılmak sana :KK1: keşke ben olsaydım katilin ,katilini kıskanıyorum şu an şşşt berenin katili çekil aradan ona ben hediye alcam :KK16:

kk dan bir bayanda bir kez mesaj atmıştı bana ya beren sana takılmak çok hoş oluyor ya diye sanırım yanlız değilsin:KK52::KK52:
amaaaaaaaa katilim sensin biliyorum hissediyorum işteeeeeeeeee:KK19:

kk dan bir bayanda bir kez mesaj atmıştı bana ya beren sana takılmak çok hoş oluyor ya diye sanırım yanlız değilsin:KK52::KK52:
amaaaaaaaa katilim sensin biliyorum hissediyorum işteeeeeeeeee:KK19:

ooo demek hayran grubu oluştu :KK16::KK16: ne güzellll :KK16: ama şöle bi etrafına baksan belki ben değilim katilin kim bilir

Son düzenleme:
sensin işte sensin sensin sensin:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ama ağlamaa ben de ağlarımm :KK43: napıcam ben şimdi yaa :KK14: benim olmama ihtimalim de yüksek yani öle söylim sen anla :18:
senin katlin de şu an harıl harıl hediyelerini hazırlıyo hem de hep sevdiğin şeyleri almaya çalışıyo desem yine de ağlar mısın

Son düzenleme:
ama ağlamaa ben de ağlarımm :KK43: napıcam ben şimdi yaa :KK14: benim olmama ihtimalim de yüksek yani öle söylim sen anla :18:
senin katlin de şu an harıl harıl hediyelerini hazırlıyo hem de hep sevdiğin şeyleri almaya çalışıyo desem yine de ağlar mısın

ne yani bütün tahminlerim yanlış mı çıktı gidiyorum o zaman ben küstüm oynamıyorum işte:KK43::KK43::KK43::KK43:

X