2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

senide eledimmm işteee

günaydınnnnnn kızçelerimmmm
sonunda hedayelerimi almaya gidiyorummm ben paketliyeyim de hazırda bulunsun.çünkü benim sancılarım başladı korkuyorum erken doğumdan.en azından kenarda olursa bişey olduğunda gönderin kurbanımın hedayelerini derimmm
ama bu sefer çikolatımı en son alcam yoksa benim mideye iniveriyo
birde kurbanımı arasammı bende ya katilim bana bi ışık yaksa bende onu merak ta bırakmıycam ama offf offff

Ben de kurbancıkımın kırmızı doncukunu da aldım, şekerlemeciklerini de. Yalnız kırmızı doncuk alırken dayanamayıp pembecik de aldım

günaydın güzel bayanlarr bu gün nasıl katiller kurbanlar bakalım..ya size bişi dicem çok merak ediyor insan katilini biliyorum ama ben bulduktan sonra bi heyecanı kalmadı yaaa.çok fenayım ben dedektif gibi iz sürdüm ve buldum ama ona söylemedim bari biraz heyecan kalsın diye.ama yok eskisi gibi değil keşke bulamasaydımmm emin olun böle daha iyi heyecanlı yanii fazla bulmaya uğraşmayın

Ben de kurbancıkımın kırmızı doncukunu da aldım, şekerlemeciklerini de. Yalnız kırmızı doncuk alırken dayanamayıp pembecik de aldım

kız nerden buldun kırmızıyı ben niye bulamadım çıldıracammm dün yine nerdeyse pembe alacaktım bu gidişle donsuz kalacak kurbanım

kız nerden buldun kırmızıyı ben niye bulamadım çıldıracammm dün yine nerdeyse pembe alacaktım bu gidişle donsuz kalacak kurbanım [/QUOTE]

NASILLL BULAMIYORSUNUZZZ BİZİM ÇARŞI ÇOKTAN KIRMIZIYA BURUNDU. BEN SADECE DON ALMADIMM

Buldum işte buldum... Hem de bu soğukta çıktım, aldım geldim

ELimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum, umarım kurbancıkım da beğenir

kız nerden buldun kırmızıyı ben niye bulamadım çıldıracammm dün yine nerdeyse pembe alacaktım bu gidişle donsuz kalacak kurbanım

NASILLL BULAMIYORSUNUZZZ BİZİM ÇARŞI ÇOKTAN KIRMIZIYA BURUNDU. BEN SADECE DON ALMADIMM[/QUOTE]

hayatım kırmızı don var ama güzel değil yani yılbaşı donları daha çıkmamış avm ler de evime uzak gidemiyorum.bakalım beklicem biraz daha başka ne aldın bakalımmm??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…