2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Tatlım baştan Elossa da katılmak istemişti, sonra neden vazgeçti bilgin var mı?

Bana sorsana len buralardan çığırıyon
Ben ilk başladığında istiyordum biliyosun ama,denk gelebilme ihimalimiz olacak bikaç negatif elektrik sarfiyatı yaşadığım arkadaşla eşleşmek istemedim kuzum.
Her iki tarafından ruh halini düşünerekten
Sağolsun Sevgi ile konuştuk ve aranızdan ayrıldım...
Ama arada takipteyim,hele hediyeleri,kim kime ne almış,paketleri sunumları merakla bekliyoreeeeee

ay ne güzel cnm ya benim katilimde inş beni sevmiştirbende kurbanımı çok sevdim hatta bugün rüyama bile girdi bekar ya çöpçatanlık yapıyordum rüyamda ne de anlarım ya

Deli yaaa. O derece mi uğraşıyorsun? Tamam ben de görüyorum rüyamda, hatta bazen uyuyamıyorum bile düşünmekten Ama o kadar da yapmadım yani

Aman ne bileyim epeydir görüşemiyoruz, seyreni görünce aklıma geldi bir an da şeettim hemen

Ben topikte seni de görünce hemen atlamıştım ama sonra bi baktım sen yoksun

Evet hediyelerimize bak

Aman ne bileyim epeydir görüşemiyoruz, seyreni görünce aklıma geldi bir an da şeettim hemen

Ben topikte seni de görünce hemen atlamıştım ama sonra bi baktım sen yoksun

Evet hediyelerimize bak
anam sen yüklüsün ondan aramıyorum,yatarsın uyursun istirahat v.s.:)
Seyren kuşumla az önce teldeydik lak lak yaptık,ondan sorduğunu öğrendimde geldim,cevap hakkı doğuyor
Senide Seyrencimide ben getirmiştim ama bensiz yolunuza devam ediceksiniz bu sene kuşum,sizinla değilim

Yok kuzu Sevgi mesaj attı da ondan geldim ben. Seni de görünce daldım hemen Bi de bizimla olaydın iyiydi Hadi ben kahvaltıya gittiiiiiim

Nan olum çok pis sıkıştırdın beni he şimdi de arama başka misafirim var konuşamıyorum şişiyorum

Yok kuzu Sevgi mesaj attı da ondan geldim ben. Seni de görünce daldım hemen Bi de bizimla olaydın iyiydi Hadi ben kahvaltıya gittiiiiiim
ayhhh öylemi
Bende beni sevdiğin için görünce geldim sandım
Afiyet bal şeker löp löp et olsun canım benim,teyzesi yesin onuuu yarasın kuzuma

Nan olum çok pis sıkıştırdın beni he şimdi de arama başka misafirim var konuşamıyorum şişiyorum
aahahaha:)))
çabuk gönder küfür etmem lazım,arıcam dedin yalancııııııııı
gidince çağrı at kuşum,hemen ararım

Deli yaaa. O derece mi uğraşıyorsun? Tamam ben de görüyorum rüyamda, hatta bazen uyuyamıyorum bile düşünmekten Ama o kadar da yapmadım yani

yok ya o kadar düşünmüyorum ama gündüzün işi gecenin düşü derler ya rüyama girdi iştesabah kalkınca ne oluyoruz yahu dedim kendi kendime

Ahahahah gitti gitti ara yavriim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…