2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

günaydın güzel bayanlarr :KK49: bu gün nasıl katiller kurbanlar bakalım..ya size bişi dicem çok merak ediyor insan katilini biliyorum ama ben bulduktan sonra bi heyecanı kalmadı yaaa.çok fenayım ben dedektif gibi iz sürdüm ve buldum ama ona söylemedim bari biraz heyecan kalsın diye.ama yok eskisi gibi değil keşke bulamasaydımmm :KK52::KK52::KK52: emin olun böle daha iyi heyecanlı yanii :KK16: fazla bulmaya uğraşmayın :KK1:

kız nerden buldun kırmızıyı ben niye bulamadım çıldıracammm dün yine nerdeyse pembe alacaktım bu gidişle donsuz kalacak kurbanım :KK53:

Doğru valla bulunca da heyecanı kalmaz cidden :KK9:

Valla katilcikim bana ne aldıysa kabulüm. Çok şeye gerek yok. Ama çikolatalar bitter olmazsa mutlu olurum, malum tiksinme durumları var :KK53:

NASILLL BULAMIYORSUNUZZZ BİZİM ÇARŞI ÇOKTAN KIRMIZIYA BURUNDU. BEN SADECE DON ALMADIMM:KK9::KK9::KK9::KK9::KK52:

hayatım kırmızı don var ama güzel değil yani yılbaşı donları daha çıkmamış avm ler de evime uzak gidemiyorum.bakalım beklicem biraz daha:KK14: başka ne aldın bakalımmm??[/QUOTE]

GORURSUNUZ FOTODA. ELİMDEN GELDİĞİNCE HERŞEYDEN ALDIM

Unutmamıştır unutmamıştıııır :KK9: Buldun diye kızmış olabilir ama belki :p

evet kesin kızdı :KK34:bu gün huuu huuu diye mesaj attım hala cevap gelmedi...yaaa ama varsaysın ki bulmadım yine oynasın benimleeee
kandırık yapsın dalga geçsiiiiiiin :KK16:

ayy ayy kurbanımla kendinin haberi olmadan tanıştıkk :KK9::KK9::KK9:
whatsapp tan fotosunu gördümmmm:KK53::KK53::KK53:
merhaba kurbann:KK3::KK3::KK3::KK3:

hayatım kırmızı don var ama güzel değil yani yılbaşı donları daha çıkmamış avm ler de evime uzak gidemiyorum.bakalım beklicem biraz daha:KK14: başka ne aldın bakalımmm??

GORURSUNUZ FOTODA. ELİMDEN GELDİĞİNCE HERŞEYDEN ALDIM[/QUOTE]

çmaşır satan küçük dükkanlar var ben oralardan buldum çokta seçenek vardı çevrende öyle yerler varsa bakabilirsin

Ne konuşmuşsunuz kızlar be 20 sayfa oku oku bitiremedim :)

Erken göndermemeye çalışın lütfen ya ben kredimin yatmasını bekliyorum eksik hediyelerim için herkese ulaşır kurbanıma ulaşmazsa üzülürüm :/

Bu arada kızlar ben ipucu vermemiştim diye hatırlıyorum benim kurbanım evli ve istanbulda değil :))))

ahaaaaa benim benim benimmmm :KK52:

X