2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

arayabilirsin beni hiç çekinme sevgili katilim

ooooo sorma şekerim, zor bitti vallahi oku oku... ne kaynatmışsınız.... geceyi kocama ayırmıştım ondan aranızda değildim..... haaa bak bu ipucu süper oldu biliyon mu, evli istanbulda değil :))))) tıpkı ben......

günaydınnnnn günaydınnnnn günaydınnnnn :)
tünaydın,tünaydın, tünaydınnnnnnnn... ben daha kahvaltı etmedim :))))))

ay ne güzel cnm ya benim katilimde inş beni sevmiştirbende kurbanımı çok sevdim hatta bugün rüyama bile girdi bekar ya çöpçatanlık yapıyordum rüyamda ne de anlarım ya

evet seni elemiştim zaten, evliyim ki ben :)

ben kurbancıkıma yumuşak jelibonlardanda aldım ben çok seviyorum oda sever umarım

bende çok seviyom, bende jelibon aldım kurbanımaaaaa

ahaaaaa benim benim benimmmm
:) kız evli ve istanbulda yaşamıyor diyenlere senle ben atlıyoz sanki varya

oku oku sabahtan beri bende bitiremedm şimdi herkesciklere tünaydınnnn.musmutlu bir gün diliyorumm

Bi tane bile msj atmazmı insan ya hadi nazlanma şunun şurasında ne kaldı..

YEMEK YİMMMM ENİYİSİ BENNN YA.ÜFFFFFFFFFFFF

Son düzenleme:
Canım hediyesiz kalırsak bizde birbirimize alırız ne yapalım

aynen şekerimm...ama ben yılbaşına yakın eline ulaşsın istiyorumm kurbanımın henüz çıkıp hediyeleerini almadımm...

Burdan Katilime sesleniyorumm yılbaşı aynı zamnda doğum günüm olduğu için ne kadar yulbaşına yakın elime geçerse o kadar mutlu olicim o sebeplee şimdiden gönderme litfeeenn

:

aynen tatlım bende daha hediyelerini almadım haftaya göndermeyi düşünüyorum çok da erken olsun istemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…