2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Tatlım baştan Elossa da katılmak istemişti, sonra neden vazgeçti bilgin var mı?

Bana sorsana len buralardan çığırıyon:KK52:
Ben ilk başladığında istiyordum biliyosun ama,denk gelebilme ihimalimiz olacak bikaç negatif elektrik sarfiyatı yaşadığım arkadaşla eşleşmek istemedim kuzum.
Her iki tarafından ruh halini düşünerekten:KK52::KK52::KK52:
Sağolsun Sevgi ile konuştuk ve aranızdan ayrıldım...
Ama arada takipteyim,hele hediyeleri,kim kime ne almış,paketleri sunumları merakla bekliyoreeeeee:KK16:

ay ne güzel cnm ya benim katilimde inş beni sevmiştir:KK16:bende kurbanımı çok sevdim hatta bugün rüyama bile girdi:KK1::KK1: bekar ya çöpçatanlık yapıyordum rüyamda ne de anlarım ya:KK60::KK60:

Deli yaaa. O derece mi uğraşıyorsun? :KK9: Tamam ben de görüyorum rüyamda, hatta bazen uyuyamıyorum bile düşünmekten :KK9: Ama o kadar da yapmadım yani :KK9::KK9:

Bana sorsana len buralardan çığırıyon:KK52:
Ben ilk başladığında istiyordum biliyosun ama,denk gelebilme ihimalimiz olacak bikaç negatif elektrik sarfiyatı yaşadığım arkadaşla eşleşmek istemedim kuzum.
Her iki tarafından ruh halini düşünerekten:KK52::KK52::KK52:
Sağolsun Sevgi ile konuştuk ve aranızdan ayrıldım...
Ama arada takipteyim,hele hediyeleri,kim kime ne almış,paketleri sunumları merakla bekliyoreeeeee:KK16:

Aman ne bileyim epeydir görüşemiyoruz, seyreni görünce aklıma geldi bir an da şeettim hemen :KK9:

Ben topikte seni de görünce hemen atlamıştım ama sonra bi baktım sen yoksun :KK53:

Evet hediyelerimize bak :KK23:

Aman ne bileyim epeydir görüşemiyoruz, seyreni görünce aklıma geldi bir an da şeettim hemen :KK9:

Ben topikte seni de görünce hemen atlamıştım ama sonra bi baktım sen yoksun :KK53:

Evet hediyelerimize bak :KK23:
anam sen yüklüsün ondan aramıyorum,yatarsın uyursun istirahat v.s.:)
Seyren kuşumla az önce teldeydik lak lak yaptık,ondan sorduğunu öğrendimde geldim,cevap hakkı doğuyor:KK52:
Senide Seyrencimide ben getirmiştim ama bensiz yolunuza devam ediceksiniz bu sene kuşum,sizinla değilim:KK1:

Seyren kuşumla az önce teldeydik lak lak yaptık,ondan sorduğunu öğrendimde geldim,cevap hakkı doğuyor:KK52:
Senide Seyrencimide ben getirmiştim ama bensiz yolunuza devam ediceksiniz bu sene kuşum,sizinla değilim:KK1:

Yok kuzu Sevgi mesaj attı da ondan geldim ben. Seni de görünce daldım hemen :KK52: Bi de bizimla olaydın iyiydi :KK52: Hadi ben kahvaltıya gittiiiiiim :KK52:

:KK1::KK1:Nan olum çok pis sıkıştırdın beni he şimdi de arama başka misafirim var konuşamıyorum şişiyorum:KK30:

Yok kuzu Sevgi mesaj attı da ondan geldim ben. Seni de görünce daldım hemen :KK52: Bi de bizimla olaydın iyiydi :KK52: Hadi ben kahvaltıya gittiiiiiim :KK52:
ayhhh öylemi :KK19:
Bende beni sevdiğin için görünce geldim sandım:KK20:
Afiyet bal şeker löp löp et olsun canım benim,teyzesi yesin onuuu yarasın kuzuma:KK16::nazar:

:KK1::KK1:Nan olum çok pis sıkıştırdın beni he şimdi de arama başka misafirim var konuşamıyorum şişiyorum:KK30:
aahahaha:)))
çabuk gönder küfür etmem lazım,arıcam dedin yalancııııııııı:KK37:
gidince çağrı at kuşum,hemen ararım:KK16:

Deli yaaa. O derece mi uğraşıyorsun? :KK9: Tamam ben de görüyorum rüyamda, hatta bazen uyuyamıyorum bile düşünmekten :KK9: Ama o kadar da yapmadım yani :KK9::KK9:

yok ya o kadar düşünmüyorum ama gündüzün işi gecenin düşü derler ya rüyama girdi işte:KK9::KK9:sabah kalkınca ne oluyoruz yahu dedim kendi kendime :KK60:

ayhhh öylemi :KK19:
Bende beni sevdiğin için görünce geldim sandım:KK20:
Afiyet bal şeker löp löp et olsun canım benim,teyzesi yesin onuuu yarasın kuzuma:KK16::nazar:

aahahaha:)))
çabuk gönder küfür etmem lazım,arıcam dedin yalancııııııııı:KK37:
gidince çağrı at kuşum,hemen ararım:KK16:

Ahahahah gitti gitti ara yavriim:KK16:

X