2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Ne konuşmuşsunuz kızlar be 20 sayfa oku oku bitiremedim :)

Erken göndermemeye çalışın lütfen ya ben kredimin yatmasını bekliyorum eksik hediyelerim için herkese ulaşır kurbanıma ulaşmazsa üzülürüm :/

Bu arada kızlar ben ipucu vermemiştim diye hatırlıyorum benim kurbanım evli ve istanbulda değil :))))
senide eledimmm işteee:KK51::KK51:

günaydınnnnnn kızçelerimmmm:KK3::KK3::KK3:
sonunda hedayelerimi almaya gidiyorummm ben paketliyeyim de hazırda bulunsun.çünkü benim sancılarım başladı korkuyorum erken doğumdan.en azından kenarda olursa bişey olduğunda gönderin kurbanımın hedayelerini derimmm:KK52::KK52:
ama bu sefer çikolatımı en son alcam :KK1:yoksa benim mideye iniveriyo:KK1::KK1::KK1:
birde kurbanımı arasammı bende ya katilim bana bi ışık yaksa bende onu merak ta bırakmıycam ama offf offff:KK31::KK31::KK31:

Ben de kurbancıkımın kırmızı doncukunu da aldım, şekerlemeciklerini de. Yalnız kırmızı doncuk alırken dayanamayıp pembecik de aldım :KK53:

günaydın güzel bayanlarr :KK49: bu gün nasıl katiller kurbanlar bakalım..ya size bişi dicem çok merak ediyor insan katilini biliyorum ama ben bulduktan sonra bi heyecanı kalmadı yaaa.çok fenayım ben dedektif gibi iz sürdüm ve buldum ama ona söylemedim bari biraz heyecan kalsın diye.ama yok eskisi gibi değil keşke bulamasaydımmm :KK52::KK52::KK52: emin olun böle daha iyi heyecanlı yanii :KK16: fazla bulmaya uğraşmayın :KK1:

Ben de kurbancıkımın kırmızı doncukunu da aldım, şekerlemeciklerini de. Yalnız kırmızı doncuk alırken dayanamayıp pembecik de aldım :KK53:

kız nerden buldun kırmızıyı ben niye bulamadım çıldıracammm dün yine nerdeyse pembe alacaktım bu gidişle donsuz kalacak kurbanım :KK53:

kız nerden buldun kırmızıyı ben niye bulamadım çıldıracammm dün yine nerdeyse pembe alacaktım bu gidişle donsuz kalacak kurbanım :KK53:[/QUOTE]

NASILLL BULAMIYORSUNUZZZ BİZİM ÇARŞI ÇOKTAN KIRMIZIYA BURUNDU. BEN SADECE DON ALMADIMM:KK9::KK9::KK9::KK9::KK52:

günaydın güzel bayanlarr :KK49: bu gün nasıl katiller kurbanlar bakalım..ya size bişi dicem çok merak ediyor insan katilini biliyorum ama ben bulduktan sonra bi heyecanı kalmadı yaaa.çok fenayım ben dedektif gibi iz sürdüm ve buldum ama ona söylemedim bari biraz heyecan kalsın diye.ama yok eskisi gibi değil keşke bulamasaydımmm :KK52::KK52::KK52: emin olun böle daha iyi heyecanlı yanii :KK16: fazla bulmaya uğraşmayın :KK1:

kız nerden buldun kırmızıyı ben niye bulamadım çıldıracammm dün yine nerdeyse pembe alacaktım bu gidişle donsuz kalacak kurbanım :KK53:

Buldum işte buldum... Hem de bu soğukta çıktım, aldım geldim :KK52:

ELimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum, umarım kurbancıkım da beğenir :KK16:

NASILLL BULAMIYORSUNUZZZ BİZİM ÇARŞI ÇOKTAN KIRMIZIYA BURUNDU. BEN SADECE DON ALMADIMM:KK9::KK9::KK9::KK9::KK52:[/QUOTE]

hayatım kırmızı don var ama güzel değil yani yılbaşı donları daha çıkmamış avm ler de evime uzak gidemiyorum.bakalım beklicem biraz daha:KK14: başka ne aldın bakalımmm??

X