2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

günaydınnnnnn kızçelerimmmm:KK3::KK3::KK3:
sonunda hedayelerimi almaya gidiyorummm ben paketliyeyim de hazırda bulunsun.çünkü benim sancılarım başladı korkuyorum erken doğumdan.en azından kenarda olursa bişey olduğunda gönderin kurbanımın hedayelerini derimmm:KK52::KK52:
ama bu sefer çikolatımı en son alcam :KK1:yoksa benim mideye iniveriyo:KK1::KK1::KK1:
birde kurbanımı arasammı bende ya katilim bana bi ışık yaksa bende onu merak ta bırakmıycam ama offf offff:KK31::KK31::KK31:

arayabilirsin beni hiç çekinme sevgili katilim :KK53:

Ne konuşmuşsunuz kızlar be 20 sayfa oku oku bitiremedim :)

Erken göndermemeye çalışın lütfen ya ben kredimin yatmasını bekliyorum eksik hediyelerim için herkese ulaşır kurbanıma ulaşmazsa üzülürüm :/

Bu arada kızlar ben ipucu vermemiştim diye hatırlıyorum benim kurbanım evli ve istanbulda değil :))))

ooooo sorma şekerim, zor bitti vallahi oku oku... ne kaynatmışsınız.... geceyi kocama ayırmıştım ondan aranızda değildim..... haaa bak bu ipucu süper oldu biliyon mu, evli istanbulda değil :))))) tıpkı ben......

günaydınnnnn günaydınnnnn günaydınnnnn :)
tünaydın,tünaydın, tünaydınnnnnnnn... ben daha kahvaltı etmedim :))))))

ay ne güzel cnm ya benim katilimde inş beni sevmiştir:KK16:bende kurbanımı çok sevdim hatta bugün rüyama bile girdi:KK1::KK1: bekar ya çöpçatanlık yapıyordum rüyamda ne de anlarım ya:KK60::KK60:

evet seni elemiştim zaten, evliyim ki ben :)

ben kurbancıkıma yumuşak jelibonlardanda aldım ben çok seviyorum oda sever umarım:KK76:

bende çok seviyom, bende jelibon aldım kurbanımaaaaa :KK52::KK52::KK52::KK52:

ahaaaaa benim benim benimmmm :KK52:
:) kız evli ve istanbulda yaşamıyor diyenlere senle ben atlıyoz sanki varya :KK53::KK53::KK53:

oku oku sabahtan beri bende bitiremedm şimdi :KK9: herkesciklere tünaydınnnn.musmutlu bir gün diliyorumm :KK16:

Bi tane bile msj atmazmı insan ya hadi nazlanma şunun şurasında ne kaldı..:KK53::KK53::KK8::KK8::KK8:

YEMEK YİMMMM ENİYİSİ BENNN YA.ÜFFFFFFFFFFFF

Son düzenleme:
:KK1:Canım hediyesiz kalırsak bizde birbirimize alırız ne yapalım:KK16:

aynen şekerimm...ama ben yılbaşına yakın eline ulaşsın istiyorumm kurbanımın henüz çıkıp hediyeleerini almadımm...

Burdan Katilime sesleniyorumm yılbaşı aynı zamnda doğum günüm olduğu için ne kadar yulbaşına yakın elime geçerse o kadar mutlu olicim o sebeplee şimdiden gönderme litfeeenn

:
aynen şekerimm...ama ben yılbaşına yakın eline ulaşsın istiyorumm kurbanımın henüz çıkıp hediyeleerini almadımm...

Burdan Katilime sesleniyorumm yılbaşı aynı zamnda doğum günüm olduğu için ne kadar yulbaşına yakın elime geçerse o kadar mutlu olicim o sebeplee şimdiden gönderme litfeeenn

aynen tatlım bende daha hediyelerini almadım haftaya göndermeyi düşünüyorum çok da erken olsun istemedim :KK9:

X