2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Ayyy ben bu konuyu görmemişim hiç...Seyrencimin mesajlarından farkettim...
Yapıldı sanırım çekilişler, bir dahaki seneye artık :KK31:

heh aynen oda bunu dedı.bunu bna goster ozmn dedı soleme.onemlı olan o kdar gunde benm duzeldımı ggosterebılmem.morale ıhtıyacı var yani.bakalım neler olcak.. kotu devam ederse gelınce ztn hc bsy olmaz..

İyi düşün iyi olsun canım. Bazen karşındakini anlayabilmeli, olduğu gibi kabullenmeli. İlişkiniz bu sorunlardan daha kuvvetliyse orta yolu bulup, konuşup anlaşıp halledersiniz merak etme.

Ayyy ben bu konuyu görmemişim hiç...Seyrencimin mesajlarından farkettim...
Yapıldı sanırım çekilişler, bir dahaki seneye artık :KK31:

:KK1::KK1:Seneye kalmaz biz 8 mart kadınlar gününde de yaparız bu hızla canım.Olmadı sevgililer gününde daha olmadı bizim evlilik yıldönümünde.:KK52:Biz kadınların günümü biter anacım.
Bu arada mesaj yazan canlar benim kurbanım sizler değilsiniz:KK53::KK37:.İkramaya vallahi ben senin kurbanın olduğumu düşünüyordum kendimi fekat yazıklarından sonra ben olmadığımı anladım şekerim.:KK6::KK6:

ben de merak ettim kim acaba...dediğim gibi benim kurbanımm çekilişee ölesine girmiş gibi adını yazdırmış bilgilerini kısaca vermiş daha da uğramamış:KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:
aynen katilim de profilime bile bakmamış..halbuki, ben bir ipucu yakalarım diyee kurbanımın peşinde düştüm topik geziyorumm ama gen kendisi hakkında doğru dürüst bişey öğrenemdimm....:KK19::KK19::KK19:

:KK1:Canım hediyesiz kalırsak bizde birbirimize alırız ne yapalım:KK16:

ben de merak ettim kim acaba...dediğim gibi benim kurbanımm çekilişee ölesine girmiş gibi adını yazdırmış bilgilerini kısaca vermiş daha da uğramamış:KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:
aynen katilim de profilime bile bakmamış..halbuki, ben bir ipucu yakalarım diyee kurbanımın peşinde düştüm topik geziyorumm ama gen kendisi hakkında doğru dürüst bişey öğrenemdimm....:KK19::KK19::KK19:

Ben baktım profilime kimler bakmış diye ama bir sürü kişi var ordan çıkartamadım :KK70: Kurbanım buralarda ama katilim kim çatlıcammmmm

:KK1::KK1:Seneye kalmaz biz 8 mart kadınlar gününde de yaparız bu hızla canım.Olmadı sevgililer gününde daha olmadı bizim evlilik yıldönümünde.:KK52:Biz kadınların günümü biter anacım.
Bu arada mesaj yazan canlar benim kurbanım sizler değilsiniz:KK53::KK37:.İkramaya vallahi ben senin kurbanın olduğumu düşünüyordum kendimi fekat yazıklarından sonra ben olmadığımı anladım şekerim.:KK6::KK6:

o vakit haber veriniz efendim, katılmak istiyorum :KK6:
Valla ne iyi olurdu önceden farketseydim..
Hediye alıp sevinirdim..Vermek ayrı bir haz zaten benim için :KK1:

Ben baktım profilime kimler bakmış diye ama bir sürü kişi var ordan çıkartamadım :KK70: Kurbanım buralarda ama katilim kim çatlıcammmmm
ben burdaki bicokkk katılımcının profiline girdim şimdi +lı potansiyel katilmi oldum herkes için :KK52:
bende cıkıyorum bu gecelık herkese ıyı geceler :KK16:

niireye yahu :KK53:

show radyoyu açmş bulundum. bi ilişki bitti şaka ugruna :KK53: çok iyidi cok güldümmmm:KK52:

Son düzenleme:
Ne konuşmuşsunuz kızlar be 20 sayfa oku oku bitiremedim :)

Erken göndermemeye çalışın lütfen ya ben kredimin yatmasını bekliyorum eksik hediyelerim için herkese ulaşır kurbanıma ulaşmazsa üzülürüm :/

Bu arada kızlar ben ipucu vermemiştim diye hatırlıyorum benim kurbanım evli ve istanbulda değil :))))

Senden de şüpheleniyordum zaten. Boşuna değilmiş.:KK23:

X