2014 ikiz anneleri

Bnmde çk akıntım var. Normal dedi. Su gelince bacaklarından akar gidermiş. Durmazmış. Suyu değildir tahminimce.

canım sarı akıntı kendimi yorduğumda çok ayakta kaldığımda oluyo ona dikkat et doktoruna da söyle..
ıslaklıkta normal bende de oluyo..
bebekler mesanemi teptiği için idrar kaçırdığımı da düşünüyorum:KK17: sürekli günlük ped kullanıyorum başka yolu yok..
onu da doktoruna sor yinede ben bebeklerin suyu olduğunu düşünmüyorum..

inşallah su değildir kızlar dr.umu aradım bugün yogunmuş gün içerisinde arayacakmış
zeyycim dediğin doğru galiba sarı akıntı gelmeden önce baya bir yorgun bir gün geçirmiştim ondan olabilir yinede dr.uma danışayım

Canım kayserilimisin bende kayserideyim evet malesef kayseride IKEA yok ama mini modaya bakabilirsin güzel ürünler var ben kraft ın park yatagini almıştım orda mobilya tarzida var

Evet kayserideyim canım. Nerde minimoda? Sen ne kadarlıksın bu arada?

❤️👯❤️👯❤️

Kizlar sari akintidan korkmayin. O vajinanin kendini temizlemek icin urettigi bir mekanizmaymis.su gibi akinti da 16. Haftada falan cogaliyor zeyyle biz de baya uzerinde durmustuk bu konunun.. ama cok sukur oyle bise olsa kontrollerinde de belli olur canim

Merhaba sevgili ikiz anneleri ve anne adayları;

Benim bebeklerim bugün itibari ile 2,5 aylık oldular.Allahım herkese ikiz annesi olmayı nasip etsin çok güzel bir duygu.Sizlerden ricam hamilelik sürecinizi mümkün olduğu kadar sitrezssiz geçirin,gereksiz konuları sakın kafanıza takmayın ve hiç merak etmeyin Yüce Allahım meleklerinizi koruyor Allaha emanet edin..

Kizlar bende ikizlerime hamileyim 23.hafta bu gun bitiyor hepimizin hakkında hayırlı si

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar mrb,
Dr dan geldim.bu Perşembe daha erken gelmezlerse bebişlerimi alacak Allah'ın izniyle.inşallah sağ salim gelirler.
Ultrasonda kiloları 3150-2800 gibi çıktı.ama daha düşük olacaklar dedi.
300 gr fark eder dedi.
Hem heyecan hem de korku duyuyorum.
Daha önceki doğumumda sezeryandı 2 gece kalmıştım hast.de
Şimdi tek gece kalacakmışız.doğum yapan annelerimiz kaç gün kaldılar acaba

Cnm benim masallah kuzularina nazar degmesin benimde kizim hastaa 3 gundur hastanedeyim :KK43:ve stressancilarim cikti nst de cikti acilmamda var 35.+2 günlük olduk ciger geliştirici iyne yaptilar serum ve bir tane olac yazdı dr ve alttan muayne etti dogumu durdurmaya calisiyorlar suan yayiyorum ins bayrami cikaririm:KK43:(

Cnm benim masallah kuzularina nazar degmesin benimde kizim hastaa 3 gundur hastanedeyim :KK43:ve stressancilarim cikti nst de cikti acilmamda var 35.+2 günlük olduk ciger geliştirici iyne yaptilar serum ve bir tane olac yazdı dr ve alttan muayne etti dogumu durdurmaya calisiyorlar suan yayiyorum ins bayrami cikaririm:KK43:(

inşallah bebişler bayramdan sonra gelir canım ama erken gelse de korkma haftan gayet iyi Allah yardımcın olsun

Allah yardımcın olsun canım inşallah bayramı geçirirsin ama 36 hafta çok iyi ikizler için sakın canını sıkma...

Allah yardımcın olsun canım inşallah bayramı geçirirsin ama 36 hafta çok iyi ikiz için sakın canını sıkma...

Tsk ederim cnm allah razi olsun ins birazcik daha dayanirlar en azindan 36. Haftayi gecmemiz gerek kizim bir yandan dogum riskim bir yanda korkuyorum iyice stres yaptim hic bir şeyim yoktu bir anda oldu hepsi:KK43:*

Saol canım seninkilere de maşallah.epey yol aldık üzülme.hayırlısı neyse o olsun.sağlıkları yerinde olsun tek.inşallah gönlünden geçen şekilde doğum olur.bazı şeyleri engelleyemiyoruz ne yazık
Benim de doğum yarın.annem gelecekti.sabah acile kaldırmışlar zatürre başlangıcı.kv var ama kolum kanadım kırık.
Hakkımızda hayırlısı.
Paşaların sağ salim gelecek canını sıkma.

X