2014 ikiz anneleri

Kızlar bebişlerinize nasıl yataklar aldınız ? Park yatak mı beşik karyola mı? Hangisi daha avantajlı acaba? Bize yardım edin karar veremiyoruz :KK43:

❤️👯❤️👯❤️
Ben park yatakları sevmiyorum, evim dışında başka yerde de pek gece kalmayı düşünmediğim için tercih etmedim açıkçası. Yalnız o dolaplı ağır taşıması zor olan karyolalar da hiç kullanışlı değil bence çünkü bebişlerin hep senin yanında gözünün önünde olması lazım. O yüzden biz ikeadan dolapsız taşınması kolay karyolalardan aldık, çok memnunum şuan.

slm kızlar bebişlerinşz için alışverişe başladınız mı ben halen birseyler almaya cekiniyorum

ben artık alıyorum canım ya napalım...
1 haftadır başladım alışverişe...

Kızlar bebişlerinize nasıl yataklar aldınız ? Park yatak mı beşik karyola mı? Hangisi daha avantajlı acaba? Bize yardım edin karar veremiyoruz :KK43:

❤️👯❤️👯❤️

biz park yatak alıcaz canım inşallah..

❤️👯❤️👯❤️
Canım ben 2 tane park yatak aldım Bebeklerim 3 ayını bitirdi çokta memnunum evin içinde kolayca katlanip istediğin odaya tasiyabiliyorsun
Kızlar mrb,
Dr dan geldim.bu Perşembe daha erken gelmezlerse bebişlerimi alacak Allah'ın izniyle.inşallah sağ salim gelirler.
Ultrasonda kiloları 3150-2800 gibi çıktı.ama daha düşük olacaklar dedi.
300 gr fark eder dedi.
Hem heyecan hem de korku duyuyorum.
Daha önceki doğumumda sezeryandı 2 gece kalmıştım hast.de
Şimdi tek gece kalacakmışız.doğum yapan annelerimiz kaç gün kaldılar acaba
Ben bir gece kaldım canim
Kızlar bişey danışmak istiyorum size. Çalışmayan ikiz anneleri göğüs pompası aldınız mı? İhtiyaç oluyor mu yani? Benim şuan joker mağazından hediye çekim var, bana bedavaya gelicek nerdeyse avent elektrikli pompa. Ne yapayım sizce? İmkanım varken almalı mıyım, dediğim gibi çalışmıyorum.Azda bişey değil 300 lira, alıpda kullanılmazsa boşa gidecek..
Kesinlikle gerek oluyor canım Bebeklerim 3 aylık ben hala kullanıyorum ilk zamanlar tam ememiyorlar göğsünü bosaltmanda yardimci şimdide emmek istemediklerinde yada gece sagip veriyorum ben kraft aldım hiç memnun kalmadim gogsumu çok acitti arkadsimda medela marka elektrikli pompa vardı onu aldım ve cok memnunum
Merhaba ikiz anneleri bir süredir araştırdım bir konu var.bebek şampuan ve bebek yağı. Organik olsun diye düşünüyorum. En azından ilk zamanlarda bebeklerimin koruyabildigim kadar korumak istiyorum kimyasallardan. Siz hangi bebek şampuanları ve yağı kullanıyorsunuz.avalon öneriliyor. Birde bubchen varmış. Tavsiyelerine ihtiyacım var
Canım ben dogduklarindan beri mustela şampuan ve yağını kullanıyorum tamamen bitkisel çok memnunum ama biraz pahalı şampuan ve yağı 90 lira ikiz olunca çabuk bitiyor biraz pahalıya geliyor ama alistilar degistirmekte istemiyorum

Pompa ilk ayda bebek yeterince ememediği için çok gerekli oluyor. Hem süt üretimini artırmak için hem de göğüsler şişip sertleşip ağrımasın diye sütü sağıp boşaltmak gerekiyor. Benim sütüm az geliyor, artırmak için hergün sağıyorum. Bunun için hastanelerde kullanılan elektrikli pompaları kiralayan firmalar var 80tl karşılığında 1 aylığına kiraladım ben. Philips avent in elektrikli pompasını da bir arkadaşım kullanıyor o da çok memnun. Ama 1 aydan sonra kullanır mısınız onu bilemiyeceğim, ben de o yüzden şimdilik kiralamayı tercih ettim.

Canım ben 2 tane park yatak aldım Bebeklerim 3 ayını bitirdi çokta memnunum evin içinde kolayca katlanip istediğin odaya tasiyabiliyorsun

Ben bir gece kaldım canim

Kesinlikle gerek oluyor canım Bebeklerim 3 aylık ben hala kullanıyorum ilk zamanlar tam ememiyorlar göğsünü bosaltmanda yardimci şimdide emmek istemediklerinde yada gece sagip veriyorum ben kraft aldım hiç memnun kalmadim gogsumu çok acitti arkadsimda medela marka elektrikli pompa vardı onu aldım ve cok memnunum

Canım ben dogduklarindan beri mustela şampuan ve yağını kullanıyorum tamamen bitkisel çok memnunum ama biraz pahalı şampuan ve yağı 90 lira ikiz olunca çabuk bitiyor biraz pahalıya geliyor ama alistilar degistirmekte istemiyorum

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. :) Almaya karar verdik, elimde bulunmasında fayda var, daha sonra bende ihtiyacı olan başka birine veririm..

İnş. dilekleriniz kabul olur ben adet geçtikten 7 gün sonra yaptım idrar testi.Bu kadar erken dönemde yapmanız inanın stresten başka işe yaramaz.Şöyleki adetten 7 gün sonra yaptığım halde bile doktora gidince kese görünmedi 2 hafta sonra gel dedi v.s v.s.Yani çok erken bakmadığım halde bir sürü strese girdim.Belirti olarak ise ben hiçbir belirti yaşamadım:) Sadece adet öncesi gibi göğüslerim ağrıdı şişti onun dışında çok hafif adet krampları gibi kramplar oldu.Üstüne görme v.s gibi bir durumda yaşamadım.Allah sizede hayırlısı ile nasip etsin inş..

inşallah dilekleriniz gerçekleşir arkadaşlar!

❤️👯❤️👯❤️

Selamm. Bnde ikeadan 0-3 yaş arası kullanılan çk hafif. Ve 3 kademeli, yanı çıkabilen yatak aldm. 1 tane. 2 - 3 ay yanyana yatırmayı planlıyorum. Snr bir tane daha alıp oda yapmayı. Hem 3 yaşa kdr kullanabilcz. 269 tlydi.

slm kızlar bebişlerinşz için alışverişe başladınız mı ben halen birseyler almaya cekiniyorum

Bn 26.haftada bitirmiştim alışverişi. Şu an 31 hafta oldu ve yataktan kalkmakta zorlanıorum. Dr. Um daha durmalarını istiosan yatıcksn dedi. Yani istesemde gidip alamazmışım ztn. Çkta anartmadm. Çünkü ikiz olduğu için herkez soruyor ne alalım hediye diye. Bnde bir liste yaptım ve çekinmeden söylüorum. Soranlar hesiye bakmaktan kurtulup bnde masraftan :))

arkaasdaşlar bişey soracağım özel muayenehanesinde takip eden dr. anlaştığı hastanede doğum yaptırıyor ya hani. işte biz hem dr'a hem hastanneye para mı ödiyeceğiz yoksa sadece hastaneye ödeme yapıp onlar aralarında mı anlaşacaklar şaşkınım bu konuda.

Hem dr a hem hastaneye ödeme yapıcz. Sigortalı olmama rağmn işe yaramıck malesef.

Selamm. Bnde ikeadan 0-3 yaş arası kullanılan çk hafif. Ve 3 kademeli, yanı çıkabilen yatak aldm. 1 tane. 2 - 3 ay yanyana yatırmayı planlıyorum. Snr bir tane daha alıp oda yapmayı. Hem 3 yaşa kdr kullanabilcz. 269 tlydi.

Ne şanslısının ikea yok kayseri de :KK43: ama netten bakabilirim sanırım. Çok tşkler

❤️👯❤️👯❤️

ben 25. haftama girdim,aldım kıyafetlerini filan,zaten sıcakta zor oluyo gezmek,30. dan sonra karın iyice büyüyecek,çıkamam diye. Sorana da şu eksik diyorum,erken gelirlerse diye abartmadan aldım bişeyler..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim ben 20.haftada hemen hemen her seyi almistim. Su anda 30. Haftadayim evde bile dolanamiyorum. En gec 25'te tamamla derim ben. Hele ki onumuz yaz.

ben artık alıyorum canım ya napalım...
1 haftadır başladım alışverişe...

biz park yatak alıcaz canım inşallah..

Bn 26.haftada bitirmiştim alışverişi. Şu an 31 hafta oldu ve yataktan kalkmakta zorlanıorum. Dr. Um daha durmalarını istiosan yatıcksn dedi. Yani istesemde gidip alamazmışım ztn. Çkta anartmadm. Çünkü ikiz olduğu için herkez soruyor ne alalım hediye diye. Bnde bir liste yaptım ve çekinmeden söylüorum. Soranlar hesiye bakmaktan kurtulup bnde masraftan :))
sağolun kızlar inşallah bayramdan sonra hemen alışverişe başlıyacağım:KK16::KK16:

kızlar sizde sarı akıntı oluyor mu gün içerisinde bir kez yada iki kez sarı akıntı oluyor normal mi birde bazen çamaşırımda ıslaklık oluyor bir parmak kalınlığında acaba bebeklerin suyu mudur

Ne şanslısının ikea yok kayseri de :KK43: ama netten bakabilirim sanırım. Çok tşkler

❤️👯❤️👯❤️

İnternettn alabilirsin aslında. Yatağın adı $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406021015.996829.jpg

kızlar sizde sarı akıntı oluyor mu gün içerisinde bir kez yada iki kez sarı akıntı oluyor normal mi birde bazen çamaşırımda ıslaklık oluyor bir parmak kalınlığında acaba bebeklerin suyu mudur

Bnmde çk akıntım var. Normal dedi. Su gelince bacaklarından akar gidermiş. Durmazmış. Suyu değildir tahminimce.

canım sarı akıntı kendimi yorduğumda çok ayakta kaldığımda oluyo ona dikkat et doktoruna da söyle..
ıslaklıkta normal bende de oluyo..
bebekler mesanemi teptiği için idrar kaçırdığımı da düşünüyorum:KK17: sürekli günlük ped kullanıyorum başka yolu yok..
onu da doktoruna sor yinede ben bebeklerin suyu olduğunu düşünmüyorum..

canım sarı akıntı kendimi yorduğumda çok ayakta kaldığımda oluyo ona dikkat et doktoruna da söyle..
ıslaklıkta normal bende de oluyo..
bebekler mesanemi teptiği için idrar kaçırdığımı da düşünüyorum:KK17: sürekli günlük ped kullanıyorum başka yolu yok..
onu da doktoruna sor yinede ben bebeklerin suyu olduğunu düşünmüyorum..

Zey kac haftalik oldunuz cnm.cinsiyetleri belli oldu mu

❤️👯❤️👯❤️

Canım kayserilimisin bende kayserideyim evet malesef kayseride IKEA yok ama mini modaya bakabilirsin güzel ürünler var ben kraft ın park yatagini almıştım orda mobilya tarzida var

X