2014 ikiz anneleri

Evet canım oto koltuğu olarakta kullanılıyo.valla canım biz sadece arabada kullandık.saddce bu marka değil nerdeyse hepsi içine bebekte konunca ağır oluyo.saddce arabada kullandığımız için tertemiz koltuklar

Tamam canım. Koltukları aliyorum:) gönderme işini nasıl yapalim

Ben aras kargo ile gönderiyim canım.20 liraya yakın tutar kargo.190 olsun kargo benden olsun olurmu:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba arkadaşlar. 28 haftamız bitti. Kuzuların biri 1300 gr diğeri 1500 gr. Aradaki fark gitgide açılır mı? Açılmaması için ne yapamam lazım? Yada açılışırsa erken alırlar mı? Çift yumurta ikizi bu arada. Bilgisi olan var mı???

Merhaba arkadaşlar. 28 haftamız bitti. Kuzuların biri 1300 gr diğeri 1500 gr. Aradaki fark gitgide açılır mı? Açılmaması için ne yapamam lazım? Yada açılışırsa erken alırlar mı? Çift yumurta ikizi bu arada. Bilgisi olan var mı???

Fark değil canım 200 gr da ne var.benimkiler 2350-2700 doğdu.gayette sağlıklı doğdular küçük farklar önemli değil

Benimkilerde de 150 gr civarı fark var, önemli değil dedi doktorum. Sonuçta bunlar ikiz ama farklı yumurta farklı spermden,genetik yapıları tamamen farklı iki kardeş aynı kiloda olmalarını bekleyemeyiz. Hiç takma kafana.

Bi şikayetin var mıydı canım? Yoksa ikiz olduğu için mi başlattı acaba doktorun?

canım benim 9. haftamda kanamam başladı 2.5 ay sürdüğü için kullanmaya başlamıştım. kanama bittikten sonra bırakmıştım. sonra da rahim kasılması başladı magnezyum kullanmama rağmen azalmadığı için erken doğuma önlem amaçlı tekrar başladım ve doğuma kadar devam edecek galiba

Fark değil canım 200 gr da ne var.benimkiler 2350-2700 doğdu.gayette sağlıklı doğdular küçük farklar önemli değil

Bazı yazılarda kg farkı çk olumca dr hemen aldı yazmış eskiler. Korktum bnde. Teşekkür eserim :)

Benimkilerde de 150 gr civarı fark var, önemli değil dedi doktorum. Sonuçta bunlar ikiz ama farklı yumurta farklı spermden,genetik yapıları tamamen farklı iki kardeş aynı kiloda olmalarını bekleyemeyiz. Hiç takma kafana.

Bnmde dr önemli değil dedi ama internet iyi olduğu kdr bazen kötüde etkileyebiliyor. Teşekkür ederim bilgi için :)

Arkadaşlar biz 17+1 haftalık olduk çok şükür.şuana kadar bi problemimiz olmadı ama son zamanlarda vajen ağrısı çekiyorum arada. Böyle bi Ağrı yaşayan var mı? Bu erken doğum belirtisi değildir dimi?

Arkadaşlar biz 17+1 haftalık olduk çok şükür.şuana kadar bi problemimiz olmadı ama son zamanlarda vajen ağrısı çekiyorum arada. Böyle bi Ağrı yaşayan var mı? Bu erken doğum belirtisi değildir dimi?

Benzer şekilde hamile kaldığım zamanlardan bu yana bendede oluyor 30 haftalık hamileyim benim erken doğum tehlikem var tabi ama siz mutlaka kontrole gittiğinizde her yaşadığınız şeyi ufakta olsa anlatın doktorunuzun daha çok bilgisi oluyor.

Benzer şekilde hamile kaldığım zamanlardan bu yana bendede oluyor 30 haftalık hamileyim benim erken doğum tehlikem var tabi ama siz mutlaka kontrole gittiğinizde her yaşadığınız şeyi lsa anlatın doktorunuzun daha çok bilgisi oluyor.

Maşallah o haftalara bizde geliriz inş. Doktoruma söyledim progestan verdi ama ağrıdan dolayı değil bütün ikiz gebelere veriyorum,doğuma kadar kullan dedi. Bişey olcak diye insanın aklına kötü şeyler geliyor sürekli.Hayırlısı ile bi doğsalar.

Maşallah o haftalara bizde geliriz inş. Doktoruma söyledim progestan verdi ama ağrıdan dolayı değil bütün ikiz gebelere veriyorum,doğuma kadar kullan dedi. Bişey olcak diye insanın aklına kötü şeyler geliyor sürekli.Hayırlısı ile bi doğsalar.

Gelirsiniz inşallah bende aynı şeyi diyordum hele 36 haftayı görsem erken doğma riskleri bitse diyordum, Rabbimin izniyle herşey çok iyi olacak tüm anneler için tabi . Progestan bende kullandım, doktorum 13-16 haftalar arası kanama beklediğimiz birşey ikiz annelerinde korkulacak birşey yok bebeklerin iyi demişti.
Biraz zor ama çok çok pozitif olun bebeklerinizde huzurlu oluyor.
ve ne olur yatabildiğiniz kadar yatın, ikiz anneliği çok çok özel tek değil iki yavrumuz olacak Rabbim bağışlasın

kızlar merhaba,

pazartesi günü doğum yaptım, 36+4 de nasıl dayandık o kadar hiç bilmiyorum, 30 haftadan itibaren sancılarla kasılmalarla çok yorulduk ama değdi çok şükür...Kızlarımla evimdeyim öyle muhteşemler ki tüm korkularım acabalarım geçti...darısı sizlerin başına....

kızlar merhaba,

pazartesi günü doğum yaptım, 36+4 de nasıl dayandık o kadar hiç bilmiyorum, 30 haftadan itibaren sancılarla kasılmalarla çok yorulduk ama değdi çok şükür...Kızlarımla evimdeyim öyle muhteşemler ki tüm korkularım acabalarım geçti...darısı sizlerin başına....

Canim gözün aydın aydın Allah herkese nasip etsin ınş. Kizlarina Allah sağlık.sıhhat nasip etsin.

X