2014 ikiz anneleri

Alışveriş işini 30 hf dan sonraya bırakmayın çünkü yürümek zorlaşıyor o haftadan sonra, nefes nefese kalıyorsunuz çabuk yoruluyorsunuz. Bir de erken doğum korkusundan fazla yorulmak da istemiyorsunuz. Ayrıntılı ultrason yapılıp cinsiyetleri de netleştikten sonra 20-23 hf sonrası alılveriş yapılabilir bence. Ben çalışan oldugum için sadece haftasonları gezebildim ve nerede ne var en uygun nerden alınır onları belirledim. İlk olarak da hastane için gerekli malzemeleri tamamladım. Bebek arabasının acelesi yok aslında ben daha geçen hafta anakucağı almak için gitmiştik baby2 go nun travel sistemleri indirimde olunca arabalarını da aldık. İkiz arabaları çok geniş kullanımı çok zor olur diye düşündük hani kapıdan geçirmek asansöre vs bindirmek gibi, o yüzden tek tek ayrı ayrı aldık. Zaten tek başıma ikizlerle bir yere gidebileceğimi sanmıyorum.

Bende. Bayramdan sonra yi düşündüm. Bebek arabası diğer planda zaten hemen dışarı çıkamayız. Bide sen kaçıncı haftaya kadar çalışacaksın Canim

Kızlar çok az kullandığımız pierre cardin ana kucaklarını satmak istiyorum.aynı zManda oto koltuğu olarakta kullanılanlardan.ilgilenenlerin bilgisine:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım ben liste yaptım. Ramzandan sonra gidicem. Beşik park yatak alıcam 2 adet şimdilik öyle düşünoyorum. Araba ikiz arabaları sıkıntı oluyormuş tek tek alıcam şimdilik canım. Sen ne yapacaksın..

neden sıkıntı oluyor acaba. bende alacağım ama . kabalar var onlardan değil. çok basit hafif olan gördüm . çok beğendim . üsten baktığında çocukları görebilirsin yani. bazıları çok büyük oluyor . onlar güzel değil.

Yatak konusunu ne yaptınız?ben daha almadım.ikeadan 60/120 beşik alacağım ama tereddüt ediyorum ufak diye.bir de park yataklardan hiç hoşlanmıyorum.mothercare in 70/ 140 bebek karyolası var.istedim ama pahalı geldi.almak isteyen arkadaşlar edinebilir.aklınızda bulunsun.
Biz ikeadan iki adet bebek karyolası aldık. Hem fiyatları uygun hem de dolaplı olmadığı için hafif ve taşıması kolay. İstediğimizde rahatça yer değiştirebiliriz diye düşündük. Zaten yatağımın hemen yanında olsun istiyorum gece onları kontrol etmem ve emzirmem daha kolay olur. İlk üç dört ay aynı karyolada yatabilirler diye düşünüyorum, sonra diğer karyolayı da kuracağız. Dolaplı olanları alırsanız ağır onlar, bir de portatif bir beşik edinmek gerekecek. Park yatak da arabaya konup başka yerlere taşınabilme avantajı var ama biz zaten başka bir evde gece yatmalı kalmayız diye düşündük. Gurbette yaşayanlar sık sık ailesinin yanına gidenler kalanlar için tercih edilebilir. Bir de ben de pek hoşlanmadım park yataktan. Mothercare gerçekten çok pahalı geldi bana da o parayı vermek gereksiz geldi.

Son düzenleme:
neden sıkıntı oluyor acaba. bende alacağım ama . kabalar var onlardan değil. çok basit hafif olan gördüm . çok beğendim . üsten baktığında çocukları görebilirsin yani. bazıları çok büyük oluyor . onlar güzel değil.

Canım okuduğum kadarıyla geniş yer kapladıklar için dar alnlarda sıkıntı yaşanıyoruş birde benim oturduğun asansörün kapsına falan sığmaz. Ağırlık bilmiyorum açıkcası.

Canım okuduğum kadarıyla geniş yer kapladıklar için dar alnlarda sıkıntı yaşanıyoruş birde benim oturduğun asansörün kapsına falan sığmaz. Ağırlık bilmiyorum açıkcası.

anladım . evet oturduğum sitede çok sıkıntı olur. zira herşey yasak. bakalım zaman var daha.

bende 30 hafta düşünüyorum Allah kısmet ederse . Nasıldın o zamana kadar canım. Zorluk oluyor mu?
30 hf ya kadar çok sıkıntı olmuyor çalışabilirsiniz. İş yoğunluğumu azaltarak çalıştım tabii, mesai arkadaşlarım yardımcı oldu sağolsunlar, idareden de hamile olduğunu bildikleri için fazla beklenti olmuyor zaten. Ama sonrası gitmez, hele 32 den sonra imkansız.Zorlamaya da gerek yok, herşeyden kıymetli onlar.

Son düzenleme:
30 hf ya kadar çok sıkıntı olmuyor çalışabilirsiniz. İş yoğunluğumu azaltarak çalıştım tabii, mesai arkadaşlarım yardımcı oldu sağolsunlar, idareden de hamile olduğunu bildikleri için fazla beklenti olmuyor zaten. Ama sonrası gitmez, hele 32 den sonra imkansız.Zorlamaya da gerek yok, herşeyden kıymetli onlar.

Anladım canım. Bakalım ben şimdiden sabahları bir halsizlik ve uyku hali var ama tereddüt ediyorum. Senin özel miydi? Devlet miydi?

Anladım canım. Bakalım ben şimdiden sabahları bir halsizlik ve uyku hali var ama tereddüt ediyorum. Senin özel miydi? Devlet miydi?
O halsizlik ve uyku hali bende de vardı ama 30 hf ya kadar götürebildim. Çok sıkıntı oldugunda birkaç gün rapor aldım istirahat ettim. Ben devlette çalışıyorum ve bizim dogum izni çoğul gebeliklerde 30 hf dolunca başlıyor.

Bnm araştırdığım kadarıyla geniş olması sorun. Ağır olması sorun. Bebekler büyünce yanyana oturup kavge edebiliolarmış. Ayrıca belli bir aya geldikten snr tek başına 2 bebeği itmek zor oluyormuş.

Kızlar çok az kullandığımız pierre cardin ana kucaklarını satmak istiyorum.aynı zManda oto koltuğu olarakta kullanılanlardan.ilgilenenlerin bilgisine:)

Merhaba canım. Ne kadara satıyorsunuz. Bizde alacağız ama henüz almadık. Bide ağırlıkları ne kadar ana kucaklarinin

Fiyatı alıcıya bırakıyorum canım:)ağırlıklarını bilmiyorum valla:)internette baktım ordada yazmıyo ağırlığı hiçbi sitede.şık bi ürün dandik değil.bizimkiler artık yatmaktan hoşlanmadığı için satıyorum

Fiyatı alıcıya bırakıyorum canım:)ağırlıklarını bilmiyorum valla:)internette baktım ordada yazmıyo ağırlığı hiçbi sitede.şık bi ürün dandik değil.bizimkiler artık yatmaktan hoşlanmadığı için satıyorum

Canım bu ana Kucağı aynı zamanda oto koltuğu olarak da kullanılıyor değil mi.çocuklar içinde olunca ağırlığı nasıl oluyo.bazı ana kucakları çok ağır oluyormuş da birde fotosu var mı ana kucaklarinin

KÜÇÜKMUCİZE
Evet canım oto koltuğu olarakta kullanılıyo.valla canım biz sadece arabada kullandık.saddce bu marka değil nerdeyse hepsi içine bebekte konunca ağır oluyo.saddce arabada kullandığımız için tertemiz koltuklar

Evet canım oto koltuğu olarakta kullanılıyo.valla canım biz sadece arabada kullandık.saddce bu marka değil nerdeyse hepsi içine bebekte konunca ağır oluyo.saddce arabada kullandığımız için tertemiz koltuklar

Canım Merhaba ikisi için 150 tl senin için uygun mu.birde fotoğraflarını gönderebilir misin.birde pierre cardin in hangi modeli bende internetten bir bakayım

Son düzenleme:

Canım Merhaba ikisi için 150 tl senin için uygun mu.birde fotoğraflarını gönderebilir misin.birde pierre cardin in hangi modeli bende internetten bir bakayım

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404474050.943303.jpg
Bu koltuk canım

X