2014 ikiz anneleri

Slm kızlar geçen hafta Pazartesi kontrolümde herşey yolundaydı. Gece 12 gibi suyum geldi, hemen hastaneye gittik, 35 haftalıktı ciğer aşısı vurdular, 2 saat bekleyelim dediler, 3:5 ta Dr aradı ameliyata alın dedi, çok sakindim. Spinal oldum 4:5 ta bebişlerim doğdu çok şükür. Kiloları 1800-1850 küvöze aldılar. Hergün 1 saat süt götürüp, görüyoruz. Bu arada gaz çıkaramadım bi kaç gün, bi şey de yiyemedim. Zaten çok zayıftım, şimdi iyice zayıfladım, karnım dümdüz o kadar yani.
Benim 5 yıl çocuğum olmadı,1 aşılama, 3 tüp bebek yaptık, çok şükür kavuştuk yavrularımıza( ailelerimiz tedavilerimi hiç bilmiyo hala). Allahım isteyen herkese nasip etsin, inşallah bizde en kısa zamanda evimize getiririz. Allah yavrularımızı korusun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hayırlı olsun.ne güzel Allah nasip etti kuzularını.
KiLoları haftaları güzel:nazar::nazar:
Bir kız bir erkekti değil mi?
En kısa zamanda eve götürürsün inşallah meleklerini
Bu arada bir şeyler yemeye çalış bağışıklığın azalır.iyice kuvvetlen.çok enerji lazım şimdi sana.
Sıra da bana geliyor oy oy oy

Gunaydin kizlar. Sag kasigimda beni yururken dahi zorlayan bi agri var. Dr ye gittim. Serum yapti. Idrar yolunda az bi enfeksiyon var dedi. Serumdan sonra gecti ama simdi yine var. Sizde de oluyor muydu???

ayy ne güzel maşallah size :emir_bebek: ben de o haftaları görebilecekmiyim acaba :2:
senin imkanların bana göre oldukça iyi
ben çalıştığım için öle evde yatmam imkansız :KK43:

Allah yardımcın olsun canım, kıymetli gebelik olduğu için imkanları kullandık

Hayırlı olsun.ne güzel Allah nasip etti kuzularını.
KiLoları haftaları güzel:nazar::nazar:
Bir kız bir erkekti değil mi?
En kısa zamanda eve götürürsün inşallah meleklerini
Bu arada bir şeyler yemeye çalış bağışıklığın azalır.iyice kuvvetlen.çok enerji lazım şimdi sana.
Sıra da bana geliyor oy oy oy

Sağol canım kız erkek, Allah isteyen herkese nasip etsin, sana da kolaylık versin

Kizlar 25 haftLigiz ikizlerimden birinin vuruslarini vajina hissediyorum hatta oyle ki bazen bacaklarimi skstiriyorum korkudan. Biri altta biri ustte sizde de bole seyler oluyor mu yasayanlar varsa yazabilirler mi bu haftalarda normal mi

Çok normal canım.cıkacak gibi oluyo:)benimde biri alttaydı hele son zamanlar ayağa kalkmaya korkar olmuştum

kızlar merhaba uzun süredir giremedim bir sorum olucaktı 3.5 ay önce ikizlerime doğum yaptım kanamam 60 gün kadar sürdü sonra kesildi geçen hafta doktora gittim herşey normaldi sadece küçün bir müyom varmış oda kendiliğinden düzelir dedi doktor ama bugün yine kanama gelmeye başladı sizede aynı şey oldumu

Canım benim kırkım çıktığı gün adet oldum ben.sona 2 ay boyunca 15-20 güne bi adet oldum.benimde çikolata kistim vardı ne durumda şimdi hiç bilmşyorum.6 ay oldu doğum yapalı,2 aydır düzenli.seninde düzelir yakında miyomla ilgili bişi değildir bence zaten miyom kist bile değil cok dHa küçük bişi.adetle atılıyo hatta coğu

Merhabalar:KK17: bende yeni katıldım aranıza buraların yabancısıyım. on haftalık oldu benim kuzular ama ikiz gebelik riskli gebelik dedikleri için aklımda hep bi soru işareti :KK43: burayı okudukça içim daha bi rahatladı sanki. her konuda yardımlarınıza ihtiyacım olacak tecrübeli anneler :)
İkiz gebelik riskli gebelik evet ama ekstra bi sıkıntı yoksa bebeklerle senle ilgili hiç kendini soyutlama hayattan gezebildiğin kadar gez:)ağır kaldırma aşırı hareketlerden kaçın yeter.ben 4 aylık hamileyken tatile bile gittim gerçi yakın 3-4 saat mesafeydi ama olsun:)bugünlerin tadını çıkar.heran bişey olacak düşüncesini çıkar aklından.güZel bi hamilelik diliyorum:)

Slm kızlar geçen hafta Pazartesi kontrolümde herşey yolundaydı. Gece 12 gibi suyum geldi, hemen hastaneye gittik, 35 haftalıktı ciğer aşısı vurdular, 2 saat bekleyelim dediler, 3:5 ta Dr aradı ameliyata alın dedi, çok sakindim. Spinal oldum 4:5 ta bebişlerim doğdu çok şükür. Kiloları 1800-1850 küvöze aldılar. Hergün 1 saat süt götürüp, görüyoruz. Bu arada gaz çıkaramadım bi kaç gün, bi şey de yiyemedim. Zaten çok zayıftım, şimdi iyice zayıfladım, karnım dümdüz o kadar yani.
Benim 5 yıl çocuğum olmadı,1 aşılama, 3 tüp bebek yaptık, çok şükür kavuştuk yavrularımıza( ailelerimiz tedavilerimi hiç bilmiyo hala). Allahım isteyen herkese nasip etsin, inşallah bizde en kısa zamanda evimize getiririz. Allah yavrularımızı korusun

İnş cabucak iyi olup çıkarlar küvözden sen şimdi kendine çok iyi bak bol bol sütün olsun onlar gelince cok yorulcaksın:)sağabildiğin kadar süt sağ

Canım masallah hayırlı olsun kuzuların kiloları guzel hic endise etme yakında kucağına gelir kuzuların ins..allah anali babali büyütsün kendine iyi bakmaya basla cunku süt verince daha cok güçten düşüyo insan..bizim guclu kuvvetli olmamız lazım..
Merhabalar:KK17: bende yeni katıldım aranıza buraların yabancısıyım. on haftalık oldu benim kuzular ama ikiz gebelik riskli gebelik dedikleri için aklımda hep bi soru işareti :KK43: burayı okudukça içim daha bi rahatladı sanki. her konuda yardımlarınıza ihtiyacım olacak tecrübeli anneler :)
Hayırlı olsun canım hoşgeldin..ben hamileliğim boyunca burdan cok sey ogrendim cok faydalı oldu size de faydalinolur ins..allah kucağına kavuştursun
Kizlar 25 haftLigiz ikizlerimden birinin vuruslarini vajina hissediyorum hatta oyle ki bazen bacaklarimi skstiriyorum korkudan. Biri altta biri ustte sizde de bole seyler oluyor mu yasayanlar varsa yazabilirler mi bu haftalarda normal mi
Normal canım hele son haftalar cikiyo hissine kapilacaksin..benim 28 den sonra daha belirgin sekilde olmuştu ama benim kuzular yan yanaydı altı ustlu olan arkadaslar hiraz daha sıkıntılı geçirdiler bu konuda..

İkiz gebelik riskli gebelik evet ama ekstra bi sıkıntı yoksa bebeklerle senle ilgili hiç kendini soyutlama hayattan gezebildiğin kadar gez:)ağır kaldırma aşırı hareketlerden kaçın yeter.ben 4 aylık hamileyken tatile bile gittim gerçi yakın 3-4 saat mesafeydi ama olsun:)bugünlerin tadını çıkar.heran bişey olacak düşüncesini çıkar aklından.güZel bi hamilelik diliyorum:)

ayy canım benim içimi ferahlattın resmen :KK16: şükür şimdilik bi sıkıntı yok.
bende çok sıkıldım ramazan sonu bi tatil yapasım var seni duyduktan sonra :21:

ayy canım benim içimi ferahlattın resmen :KK16: şükür şimdilik bi sıkıntı yok.
bende çok sıkıldım ramazan sonu bi tatil yapasım var seni duyduktan sonra :21:

Yap tabi artık kolay kolay eşinle yalnız kalamıycaksınız:)arabayla giderseniz saat başı durup yürüyüş yap ama hareletsiz kalma

Şu bebek arabası mevzusu kafamı çok karıştıyor ya. İkiz bebek arabaları hantal oluyor sürmesinin zor olduğunu söylüyolar. Tek tek almış çoğu kişi, napıcam hiç bilmiyorum

Şu bebek arabası mevzusu kafamı çok karıştıyor ya. İkiz bebek arabaları hantal oluyor sürmesinin zor olduğunu söylüyolar. Tek tek almış çoğu kişi, napıcam hiç bilmiyorum

Merhaba, bizde çok araştırdık ve en sonunda deneyimli bir anneden aldık ikiz arabamızı, öyle çok ağır değil zaten kolay sürülüyo kapanınca bagaja sığıyor biz denedik şimdiden, açması kapaması pratik.
Almadan önce çok düşündük ben arkalı önlü olsun dedim, olmadı ben öne bincem yok ben bincem kavgası yapıyorlarmış.
Yan yana olanlar büyük oluyor yer kaplıyor kapanınca bagaja sığmıyor hemde yan yana oturunca birbirlerini yoluyolar dediler
Ayrı ayrı alsak bir kişi dışarıya çıkarmak istediğinde olmaz, ayrılıp birleşenleri var çok pahalı hemde büyük yer kaplıyorlar.
Ne yapacağımızı şaşırmıştık, neyhseki deneyimli bir anneden aldık arabayı, bakalım bebeklerimiz doğunca kullanırkende olumlu olumsuz yorum yazarım
bu arada araba bu Sunny Baby Flamingo
$Sunny-Baby-Flamingo-Ikiz-Bebek-Arabasi-3800.jpg

Merhaba, bizde çok araştırdık ve en sonunda deneyimli bir anneden aldık ikiz arabamızı, öyle çok ağır değil zaten kolay sürülüyo kapanınca bagaja sığıyor biz denedik şimdiden, açması kapamasbekliyorum k.
Almadan önce çok düşündük ben arkalı önlü olsun dedim, olmadı ben öne bincem yok ben bincem kavgası yapıyorlarmış.
Yan yana olanlar büyük oluyor yer kaplıyor kapanınca bagaja sığmıyor hemde yan yana oturunca birbirlerini yoluyolar dediler
Ayrı ayrı alsak bir kişi dışarıya çıkarmak istediğinde olmaz, ayrılıp birleşenleri var çok pahalı hemde büyük yer kaplıyorlar.
Ne yapacağımızı şaşırmıştık, neyhseki deneyimli bir anneden aldık arabayı, bakalım bebeklerimiz doğunca kullanırkende olumlu olumsuz yorum yazarım
bu arada araba bu Sunny Baby Flamingo
Eki Görüntüle 1184860

İyi günlerde kullanın. Kaçıncı haftadasın? Ben daha 18. haftadayım ama ikiz olduğunu öğrenir öğrenmez hemen arabaları araştırmaya başladım.Doğumum kışa denk geliyor havalar ısınınca alırım zaten.Kullandıkdan sonraki yorumlarını bekliyorum :)

İyi günlerde kullanın. Kaçıncı haftadasın? Ben daha 18. haftadayım ama ikiz olduğunu öğrenir öğrenmez hemen arabaları araştırmaya başladım.Doğumum kışa denk geliyor havalar ısınınca alırım zaten.Kullandıkdan sonraki yorumlarını bekliyorum :)

hayırlı olsun ikizleriniz. :nazar: :nazar: ben 30 haftalığım, arabayı yanlış hatırlamıyorsam 10. hafta gibi çok erken bir zamanda aldık, biz herşeyi erkenden araştırıp planlamıştık. arabada biraz sürpriz gibi oldu eşimin arkadaşının ikizlerinin arabası artık kullanmıyorlarmış bize vermek istediler gayette yeniydi ilk bebek eşyamız araba olmuştu yani.
Kullanınca inşallah rahat ederim ilk kullanan anne rahat etmiş

X