2014 ikiz anneleri

evet canım görmemişiz. ben de çalışmak istiyorum.inşallah raporum bittiğinde bu kanama da geçmiş olur. insan bunları ne kadar bilse de korkuyor ama yaşayanlardan dinlemek başka rahatlatıyor..sağol cevabın için

Herkese merhaba;

Bu dabah doktor amcamızla randevumuz vardı. Çok şükür her şey yolunda. Haftalarıyla uyumlular. Haftamız 15+3 bugün bebeklerin birisi 15+3 günlük diğeri 15+4 günlük. Ve ikisi de erkek. Bir evde 3 erkek ve bir kadın. Müttefiksiz kaldım. Ama ben tek başıam 3 ünün de hakkından gelirim sanıyorum. Rabbim sağlıkl kucağıma aldırsın inşallah.

Son düzenleme:
Selam kızlar. Valla bnm derdim bitmiyor. Bilgilendirme amaçlı yazıyorum. 17 haftamız bitti. Bu sabah 5 gibi baş dönmesi ve kusma ile uyandım. Hemen dr. Gittik. Şükür bebişler iyi. Griptim ve bndan dolayı vertigo olmuşum. Şu an sürekli yatıorum. Sağa sola dönerken bile baş dönmesi oluyr. Kanaması olan arkadaşları okudum. 3 ay bnmde kanamam oldu. Sürekli yattığım için kalktığımda kahverengi geliodu. Sıkmayın canınızı. 3 ay sonra geçio. Bn günde 3 kere 200proston kullandım. Haftada 1 iğne. Progestanı kademeli kesti dr. Allah hepimiizn yardımcı olsun. Sağlıkla kucağıMıza almayı nasip etsn

Hayırlısı ile kucağına almak nasip etsin rabbim cnm.benimkilerde 2 erkek ama birde kızım var. Evde 3 erkek 2 kız olcaz yinede hakimiyet erkeklerinallah hepimizin kuzularını korusun cnm

inşallah bir an önce şifanı bulursun canım...Allah herkese sağlıklı bir hamilelik ve doğum nasip etsin inşallah...sağol bilgilerin için

kanaması olan arkadaşlar çok geçmiş olsun.en kısa zamanda geçer inşallah.aksis canım 2013 mayısta tüp topiğinden tanışıyoruz seninle.üzüldüm kanama işini görünce ama eminim geçecektir.

arkadaşlar 3 gündür o kadar kötüyüm ki kelimelerle anlatamam.bel fıtığı çekiyorum.ilaçta kullanamıyorum.1 hafta rapor vedi doktor.kalkmadan yatacaksın dedi.allahım o nasıl bir ağrıdır.hareket ettiğim an sol tarafıma bir bıçak saplanıyorki anlatamam.gözlerimden yaş geiyor her seferinde.of allahım offffffffffff

Canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm..Allah şifanı versin tez zamanda..

🌸🌸🌸

oyyyy maşallah 3 erkek zor olur ama sen demişsin ben hepsinin hakkından gelirim diye
Allah evlatlarını hayırlı sağlıklı eylesin

geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin

Biz 21 haftalık olduk :) Çok şükür 4'lü taramamız iyi geldi Bugün tetanoz aşısı yapılacak Ama benim kafamı karıştran şeyler var, doktor hala tam olarak tek yumurta mı çift mi tam olarak söyleyemiyor, tek olduğunda bazı sorunların olması söz konusu olduğunu biliyorum ve biraz korkuyorum, aynı durumda olanlar var mı? Bi de sanırım çok kilo alıyorum yaa, şimdiden 10 kilo almışım, çok tedirginim, arkadaşlar lütfen aynı durumda olanlar varsa bilmek istiyorum

Son düzenleme:

içim rahat etti bir nebze :) herkes "kilo hiç almamışsın, eminmisin çocuklar iyimi diye abuk subuk konuşuyor ve moralim bozuluyor... bir de bu halimle eski şirketim bana dava açmış... onunla uğraşıyorum... rakip firmaya geçtim diye.. keyfim hic yok bu ara"...

Aaa geçmiş olsun canım, sözleşmen mi vardı, iş- kura bi sor istersen çok üzüldüm. Insanlar hep konuşur konuşturma bence, ben de ikiz olduğunu söyleseydim aynen neler neler ne dedikodular. Üzülme inşallah düzelir her şey

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam kızlar benim bugün 24 hafta oldu çok şükür. Her şey yolunda bi de alışveriş yapsam çokkkkk mutlu olacağım

Çok geçmiş olsun canım. Benimde son zamanlarda benim ve sırt kısmım çok ağrıyor bendede bel fıtığı var.ara ara ovduruyorum ama yine de fayda etmiyor. Birde bacagima vuruyor ağrısı ayağa kalktığında tutuldu saniyorum.hamile masajı yapan yerler varmış acaba onlar fayda eder mi ki.simdi böyleyse ben 30.haftalari dusunemiyorim

Canim aramiz 1 hafta bende 22 olcam inşallah yarin kilo na tedirgin olduysan beni duyunca hiç bir şeyin kalmaz ben tüp bebek tedavisi ne başladığımda 73. Kg. Falandim şuan 91 kiloyum yani 18 kg. Gibi aldim ilk aylar aşermemde olmadığı iciiin bol bol yedim

evet canım tanışıyoruz.inşallah geçer.biz de bekliyoruz geçsin diye.......çok sağol

çok geçmiş olsun canım..Allah şifa versin.bu bebişler bize şimdiden çektiriyor vallaa.hayırlısı olsun da çekeriz artık

Selam kızlar benim bugün 24 hafta oldu çok şükür. Her şey yolunda bi de alışveriş yapsam çokkkkk mutlu olacağım

Canım son haftalara sakın bırakma alışverişi çok zor oluyor çünkü şümdiden yavaş yavaş halletmeye başla bence

Slm kizlar ben pazartesi 33+3 de doğum yaptim kuzularim kuvezde 2100 civarinda doğdular ne kadar kalacaklarini soylemiyorlar ne olur meleklerime dua edin

Slm kizlar ben pazartesi 33+3 de doğum yaptim kuzularim kuvezde 2100 civarinda doğdular ne kadar kalacaklarini soylemiyorlar ne olur meleklerime dua edin

Canım maşallah kiloları çok çok güzel.fazla kalmazlar umarım allah ikisinide hayırlı ewlatlar etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…