2014 ikiz anneleri

Canım ins direnc azalır 30-32 haftaları görürsünüz..sen kontrollerine git ins hersey guzel olur Rabbim yardımcın olsun..ciger geliştiriciyi olman iyi olmus ani dogum kararında için rahat olur en azından..iğneden kaynaklı hareketler yavasliyormus bunu duymuştum..endişe etme ins hersey guzel olsun kuzularını saglikla kucağına al diye dua edicem..
inşallah canım, her günümüz hediye bundan sonra. Evet dualarınızda biz de olalım :KK16:
size maşallah yaa, nekadar az kaldı :nazar: şükür sorun da yok, topikte okuduğum kadarı ile :)))

Cnm hosbulduk :) cok gecmis olsun insallah hersey istedigin gibi olur. biz daha 9+3 gunluguz yazdigindan pek bisey anlamadim ama allahim sifa versin
saol canım, senin bebişlerin de sağlıkla gelir inş :KK16: çook rahat bir hamilelik dönemi diliyorum hepinize :)))

Kızlar nasılsınız? Bizim pazartesi bebişler geliyor kısmetse.. Çok heyecanlıyız.. Dualarınızı eksik etmeyin..
İnş herşey yolunda gider, darısı bize :)) haftanız haarika :nazar:

herkese merhaba

birşey sormak istiyorum

tüp bebekle hamile kaldım adete göre 8 haftada olmam gerekiyor

5 gündür önce lekelenmeyle başlayan kanamam var

doktorum haftada bir proluton iğne vurduruyor ve progestanı iğne olarak her gün kullanıyorum

clexane kullanıyordum onu kestim ama

sabah akşam proluton iğne veren doktor varmış

başınıza böyle birşey geldimi ve nasıl bir tedavi izlendi

bilgi verirseniz sevinirim
canım benim başıma geldi 8+3 de önce leke sonra kanama geldi.3 gün hastanede kaldım.serum ve iğne tedavisi gördüm. sonra yine aynı şey yaşadım ve yaşıyorum da. seninle aynı tedaviyi görüyorum.haftada bir iğne.o iğne depo iğnesi zaten(proluton) progestanı jel olarak alıyorum ben. bebeklerde bi sorun yok ama düşük riskim var.içerde kanama bölgesi var. raporluyum.hep yatıyorum canım.Dua ile inşallah tez zamanda geçer. Allah yardımıcımız olsun hepimizin.

canım benim başıma geldi 8+3 de önce leke sonra kanama geldi.3 gün hastanede kaldım.serum ve iğne tedavisi gördüm. sonra yine aynı şey yaşadım ve yaşıyorum da. seninle aynı tedaviyi görüyorum.haftada bir iğne.o iğne depo iğnesi zaten(proluton) progestanı jel olarak alıyorum ben. bebeklerde bi sorun yok ama düşük riskim var.içerde kanama bölgesi var. raporluyum.hep yatıyorum canım.Dua ile inşallah tez zamanda geçer. Allah yardımıcımız olsun hepimizin.

Cnm bende ayni ama progesyani hap olarak kullaniyorum 200 mglik gunde 2 defa keselerin altinda 5 cmlik kanama bolgesi olusmus... bende raporluyum... surekli yatiyorum ama merak ettigim acaba artik kendi isimi yapabilir miyim yemek falan sen yapiyor musun acaba bana dr yataktan kalkmayacaksin dedi amA cok yoruldum artik yatmaktann :KK43:

Ooooo biz senle bayaa aynıyız canım, biz tedavi olduğunu, ikiz olduğunu ailelere söylemedik, kimse bilmiyor ve daha hiç birşey almadık, çok hevesleniyorum ama Dr yürüyüş yapmamı çok önermiyor, eşim de beni çıkarmıyor, offffffff

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

23.haftadasın ve hala kimse bilmiyormu? İnanmıyorum :))) sagir sultan duydu benimkini... Bence soyle artık, sonra herkes surat yapar... Kaç kilo aldın? Ben maalseff cok iştahlı degilim.. 6 kilo aldım, bu c.tesi kontrolum var... İnşalla bebekler geri kalmamıştır, cok yemedigim için endişeliyim :KK43:

ikiz olabilir canım.çünkü benim 9. gün değerim sadece 26 idi ve şu an 7+6 ikizlere hamileyim.benim değerlerim 9. gün 26, 11.gün 99, 13.gün 227, 15.gün 567 ve 17.gün 1396 şeklindeydi canım.ama tabii belli de olmaz.düşük çıkıp ikiz olan ya da yüksek çıkıp tek olan çok kişi var.hayırlısı olsun

Benim 10.gun degerim 500, 12. Gun 1000 kusur idi

Eki Görüntüle 1066770 Eki Görüntüle 1066771 Eki Görüntüle 1066772 Eki Görüntüle 1066773 Eki Görüntüle 1066774 Eki Görüntüle 1066775 Eki Görüntüle 1066776 Eki Görüntüle 1066777 $bebek 8.jpg

Kişiye özel tasarım hediyelikler
butik kurabiyeler, renkli kolonya şişeleri, lavanta şişeleri, kavanozda şekerler, su şişe tasarımları ve lolipop şeker tasarımları

her konsepte uygun hazırlanır ve modeller bunlarla sınırlı değildir.

23.haftadasın ve hala kimse bilmiyormu? İnanmıyorum :))) sagir sultan duydu benimkini... Bence soyle artık, sonra herkes surat yapar... Kaç kilo aldın? Ben maalseff cok iştahlı degilim.. 6 kilo aldım, bu c.tesi kontrolum var... İnşalla bebekler geri kalmamıştır, cok yemedigim için endişeliyim :KK43:

Canım hamile olduğumu biliyorlar ama teferruatı bilmiyorlar, ay sonu dra gidicez o zaman söyleriz, nazardan çok korkuyorum.surat yapamazlar kılıfına uydururum. Ben de 4 kilo filan aldım ben de çok iştahlı değilim, çocuğa yarayacak şeyler yiyorum, sadece karnım var hiç kilom yok. Muz, kaşar yiyorum, bbebekler geri kalmaz üzülme

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnm bende ayni ama progesyani hap olarak kullaniyorum 200 mglik gunde 2 defa keselerin altinda 5 cmlik kanama bolgesi olusmus... bende raporluyum... surekli yatiyorum ama merak ettigim acaba artik kendi isimi yapabilir miyim yemek falan sen yapiyor musun acaba bana dr yataktan kalkmayacaksin dedi amA cok yoruldum artik yatmaktann :KK43:

ben hala yatıyorum canım...yemek falan da yapmıyorum.eşim ayağa kalkmama bile kızıyor.ben de çok sıkıldım,bunaldım ama ne yapabilirim elden bir şey gelmiyor.şu mis gibi bahar günlerinde.zor elde ettim korkum çok büyük.dr sana ne zaman geçeceği hakkında bir şey söylüyor mu canım.nedir bunun çaresi..benim hala ara ara kanamam oluyor.

çok geçmiş olsun

allah yavrularımızı bize bağışlasın

hastaneye yatmam konusunda doktorum birşey söylemedi

gerekeni yapıyoruz diyor ama içim rahat değil

tanama bölgesini görmedi ama kesenin biri çok iyi biri ona göre kötü dedi

bebeklerin birinin düşebileceğini ima ediyor ama hayırlısı rabbim en doğrusunu biliyordur

Canım cok normal git gide daha da hissedilir olacsk o agrı özellikle atak zamanları oluyo bebeklerin bi anda karnın buyuyo o sıralar agrı oluyo baya..30 dan sonra zaten bi harika oluyosun :KK66:

Hayırlı oldun canım hoşgeldin aramıza..Ekim sonu Kasım bası olur en gec:) allah kucağına kavuştursun..

Beyazcim nasilsin bebisler ne alemde benimkiler kuvezdeler hala 22nisanda 1ay olacak buyugum daha iyide kucugumun duaya ihtiyaci var teyzesi dogumdada msj attin cnm inan cvp yazip yazamadigimi hatirlamiyorum cok tesekkur ederim cok sagol burda hic tanimadigim yuzunu bile gormedigim bir suru arkadasim oldu cok sey paylastik sizinle vok sey ogrendik iyiki varsiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok geçmiş olsun

allah yavrularımızı bize bağışlasın

hastaneye yatmam konusunda doktorum birşey söylemedi

gerekeni yapıyoruz diyor ama içim rahat değil

tanama bölgesini görmedi ama kesenin biri çok iyi biri ona göre kötü dedi

bebeklerin birinin düşebileceğini ima ediyor ama hayırlısı rabbim en doğrusunu biliyordur

onlar ne derse inanıyoruz,bekliyoruz canım..bana da yapacak bir şey yok dediğinde o kadar kötü oldum ki.her şey bitti heralde dedim.Sen de içini ferah tut canım..dua et bol bol..çok zor ben de çok korkuyorum ama elimizden başka bir şey gelmez.Rabbim onları bize bağışlasın sağlıkla inşallah

Beyazcim nasilsin bebisler ne alemde benimkiler kuvezdeler hala 22nisanda 1ay olacak buyugum daha iyide kucugumun duaya ihtiyaci var teyzesi dogumdada msj attin cnm inan cvp yazip yazamadigimi hatirlamiyorum cok tesekkur ederim cok sagol burda hic tanimadigim yuzunu bile gormedigim bir suru arkadasim oldu cok sey paylastik sizinle vok sey ogrendik iyiki varsiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım allah şifa saglık versin kuzularına..ben hala bekliyorum cok sukur iyiyiz..cevap yazdın canım haklısın hatirlamaman cok normal..kuzuların iyi olup eve gelecek merak etme ..allah sana da sabır versin..

ben hala yatıyorum canım...yemek falan da yapmıyorum.eşim ayağa kalkmama bile kızıyor.ben de çok sıkıldım,bunaldım ama ne yapabilirim elden bir şey gelmiyor.şu mis gibi bahar günlerinde.zor elde ettim korkum çok büyük.dr sana ne zaman geçeceği hakkında bir şey söylüyor mu canım.nedir bunun çaresi..benim hala ara ara kanamam oluyor.

Ayy aynen cnm annem bakiyor bana da. dr kanama bolgesi icin ya rahim kendi kendine absorbe eder yada yine siddetli kanaman olur korkma sakin dedi. ama zamani ocin bisey demedi. bende kanama kahverengi leke seklinde devam ediyor 12 gundur hala gecmedi... alistim artik... tek duam bebeklere bisey olmasin hayirlisiyla saglikla su kotu gunleri atlatalim insallah... allahim daha kotu ginler yasatmasin tatlim... Senden kanama gelmiyorsa artik duzrlme asamadinda olsbilirsin darisi bana insallah

onlar ne derse inanıyoruz,bekliyoruz canım..bana da yapacak bir şey yok dediğinde o kadar kötü oldum ki.her şey bitti heralde dedim.Sen de içini ferah tut canım..dua et bol bol..çok zor ben de çok korkuyorum ama elimizden başka bir şey gelmez.Rabbim onları bize bağışlasın sağlıkla inşallah

Ayy aynen cnm annem bakiyor bana da. dr kanama bolgesi icin ya rahim kendi kendine absorbe eder yada yine siddetli kanaman olur korkma sakin dedi. ama zamani ocin bisey demedi. bende kanama kahverengi leke seklinde devam ediyor 12 gundur hala gecmedi... alistim artik... tek duam bebeklere bisey olmasin hayirlisiyla saglikla su kotu gunleri atlatalim insallah... allahim daha kotu ginler yasatmasin tatlim... Senden kanama gelmiyorsa artik duzrlme asamadinda olsbilirsin darisi bana insallah

Kızlar fün 11. Günümdü akşam tek bi kez kahverengi az bi pıhtı geldi.. Çok korkuyorum.. :KK43:

🌸🌸🌸

Merhaba arkadaşlar,

Hep yazdım ama yine yazıyım görmemiş olabilirsiniz. 1,5 2 ay kanamam oldu ... iki günde bir bildiğin kan öyle kahverengi fln değil.. bir kanama bölgesi vardı ve benim yavaş yavaş kendini verdi dışarı o şekilde kapandı.. sizinki belki bir anda akacak ve kapanacak belki az az uzun süre... kendinizi yormayın ve canınızı sıkmayın.. ben kanamalarım olurken işe gittim geldim .. hem kanadım hem kustum hem çalıştım... ev işi yapmadım zaten yemek yapamadım yapsamda kustum yiyemedim.. çok şükür bugünlere geldik.. allah hepimize sağlıklı sıhhatli çocuklarımızı kucaklamak nasip etsin.

Merhaba arkadaşlar,

Hep yazdım ama yine yazıyım görmemiş olabilirsiniz. 1,5 2 ay kanamam oldu ... iki günde bir bildiğin kan öyle kahverengi fln değil.. bir kanama bölgesi vardı ve benim yavaş yavaş kendini verdi dışarı o şekilde kapandı.. sizinki belki bir anda akacak ve kapanacak belki az az uzun süre... kendinizi yormayın ve canınızı sıkmayın.. ben kanamalarım olurken işe gittim geldim .. hem kanadım hem kustum hem çalıştım... ev işi yapmadım zaten yemek yapamadım yapsamda kustum yiyemedim.. çok şükür bugünlere geldik.. allah hepimize sağlıklı sıhhatli çocuklarımızı kucaklamak nasip etsin.

Canım amin inşallah çok tşk ederim.

🌸🌸🌸

ara ara kanama geliyor canım ama o günlerdekinden daha az.sonra kahve lekeye dönüyo.sonra kesiliyor...anlayacağın sağı solu belli olmuyor.ben gurbetteyim eşim bakıyor sağolsun. inşallah tez zamanda atlatırız,onlara bir şey olmadan canım.

X