2014 ikiz anneleri

mrs. beyaz arkadasımız mayıs anneleri topiğine kaç gündür ugramıyor acaba doğurdu mu bileniniz var mı çok merak ettim..ıkız kızı olacaktı ınsallah ıyılerdir.

Slm kizlar ben pazartesi 33+3 de doğum yaptim kuzularim kuvezde 2100 civarinda doğdular ne kadar kalacaklarini soylemiyorlar ne olur meleklerime dua edin
Canım ins çabucak çıkarlar..haftanız iyi cunku..endişe etme bol bil süt sag hayırlı uzun ömürlü olsun bebislerin..
mrs. beyaz arkadasımız mayıs anneleri topiğine kaç gündür ugramıyor acaba doğurdu mu bileniniz var mı çok merak ettim..ıkız kızı olacaktı ınsallah ıyılerdir.
canim bu ara giremedim kk ya fazla vok tesekkur ederim merak etmissin daha doğurmadım ama en gec salı gunü dogum..bekliyoruz olursa salıya kadar olacak yoksa doğurtacak doktorum...

kızlar benim kanamam vardı hatırlarsanız. kanamam geçti şükür ama şimdi de böyle deri döküntüsü şeklinde siyah akıntım var..çok korkuyorum.bu ne demek şimdi...bilginiz varsa beni bildirirseniz sevinirim

Canım son haftalara sakın bırakma alışverişi çok zor oluyor çünkü şümdiden yavaş yavaş halletmeye başla bence

Ah canım çok istiyorum ama eşim götürmüyor, bi şey olacak diye korkuyo, benim korkum da bensiz alması. Evlenirken de çalışıyordum çoğu şeyi o aldı ablasıyla:KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar meraba sürekli takipçinizim ama çok sık yazamıyodum
Benim bebişlerimde erkenden gelmek istiyorlar galiba dün sancım çıktı ve hastanedeyim sancım durmazsa alıcaklar bebişleri hayırlısı olur inşallah
Bu haftalarda doğum yapan varmıydı
Asbelove canım nerelerdesin bebişler nasıl?
Seybil de Çarşamba doğum yapıcaktı sanırım haber varmı?

Kızlar meraba sürekli takipçinizim ama çok sık yazamıyodum
Benim bebişlerimde erkenden gelmek istiyorlar galiba dün sancım çıktı ve hastanedeyim sancım durmazsa alıcaklar bebişleri hayırlısı olur inşallah
Bu haftalarda doğum yapan varmıydı
Asbelove canım nerelerdesin bebişler nasıl?
Seybil de Çarşamba doğum yapıcaktı sanırım haber varmı?

Seybil dogum yaptı bebekleri yanındaymis iyilermis ama kilolarını fakan bilmiyorum kendisi yazar artık iyi olunca..

Aaa geçmiş olsun canım, sözleşmen mi vardı, iş- kura bi sor istersen çok üzüldüm. Insanlar hep konuşur konuşturma bence, ben de ikiz olduğunu söyleseydim aynen neler neler ne dedikodular. Üzülme inşallah düzelir her şey

evet canım sözleşme vardı.. bakalım avukat uğraşıyor... inşalla hersey yoluna girecek... bu arada ben de dun 24 haftaya girdim :)

arkadaşlar henüz 7. haftamızdayız kahverengi koyuuu böyle kanamam var 3 gündür yatıyorum. doktorlar ikisde yaşıyo bişi yok diyo ama hala kesilmiyoo anlayamadım neden çok korkuoorum dua edinn bizee.... çok korkuyorum

Kızlar merhaba, ne zamandır yazamadım 24. haftaya gırdık cok sukur hersey yolunda.. yarın seker yuklemem var umarım hayırlısıyla ıyı gecer..
Ben bu hafta iyice agırlastıgımız hissediyorum , bişey yapasım yok , çalışmak durumundayım.. nasıl olcak bilmiyorum.. sabahları yataktan zor kalkıyorum son 1 haftadır. aksamları eller ayaklar şişmeye basladı.. sizler napıyosunuz? :nazar::nazar::nazar:

arkadaşlar henüz 7. haftamızdayız kahverengi koyuuu böyle kanamam var 3 gündür yatıyorum. doktorlar ikisde yaşıyo bişi yok diyo ama hala kesilmiyoo anlayamadım neden çok korkuoorum dua edinn bizee.... çok korkuyorum

canım ben daha kötüsünü yaşadım.8+3 de.bildiğin kanamaydı ve her şey bitti demiştim ama çok şükür hala devam ediyoruz.ben de 20 gündür yatıyorum ve ara ara kanama-lekelenme hala oluyor.sana ne kadar endişe etme desem onu orda görmek insanı tedirgin ediyor.seni ççok iyi anlıyorum ama bunun tek yolu moralmiş. yapabildiğin kadar moralini yüksek tut ve dua et..ben de aynı durumdayım ve bu durumda olan çok burda...umarım az da olsa içini rahatlatmışımdır.

İnşallah canım. Sen bi şeyler aldın mı? Ben hiç bi şey almadım, alanları merak ediyorum

Oncelikle daha buyuk eve taşınmalıyım... Hala ev bulamadım :KK43: sonra başlıcam almaya... Ya zaten git e-bebeğe, herseyi al çık.. O 2 gunluk iş bence.. Panik yapma.. Benm bide vaktim yok, yogun calısıyorum

Kızlar merhaba, ne zamandır yazamadım 24. haftaya gırdık cok sukur hersey yolunda.. yarın seker yuklemem var umarım hayırlısıyla ıyı gecer..
Ben bu hafta iyice agırlastıgımız hissediyorum , bişey yapasım yok , çalışmak durumundayım.. nasıl olcak bilmiyorum.. sabahları yataktan zor kalkıyorum son 1 haftadır. aksamları eller ayaklar şişmeye basladı.. sizler napıyosunuz? :nazar::nazar::nazar:

Cinsiyetler? Aynı haftadayıs :)) benimde calışasım yok son 2 haftadır..

X