2014 ikiz anneleri

Benım ablamın da ikizleri olucak allah boyle kısmet etti 2. hamılelık bizim duruya bır erkek kardeş yapalım dedıler 2 tane mınık varmış karnında ablacıgımın biryandan saskınlar bır yandan mutlu

agustos bası dogum olcak ona ılk dogumdan berı ıcınde kalmıştı fotoğraf çektirmek sürpriz ayarladım ama net hafta ne zaman belli olur hastane ızın verır mı gıbı bılgıler lazımmış fotografçıya ablam anlar dıye soramıyorum sizce napmalıyım? Soran var mı doktoruna ıstanbulda acıbadem de olucak dogum

14 te geçti cnm benim dayan az kalmışşşşş Allah yardımcın olsunnnn

İnşAllah... Amin Allah razı olsun

İnşAllah en yakın zamanda geçer... Mümkün olduğunca annemlere gidiyoruz ama her zaman da olmuyor tabi... Teşekkür ederim

Canim cok tesekkur ederim inan sürüyordum ben lierac i göğsümun ucunada iyiki yazmışım çok sağol :*

Cnm simdilik bisey surme 28haftadan once goguslerin uyarilmasi erken dogumu tetikliyormus daha sonra susam yagi sur ben cok faydasini gordum simdi 2saatte bi sut sagiyorum yine surmeye devam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım benim dista bi kanama yoktu ama içte kanama bölgesi vardı senin haftanda bol bol dinlendim 12 hafta bise kalmamıştı..sende telas etme geçer ins..

desteklere teşekkür ederim hanımlar çok şükür daha iyiyim bugun işe gitmek ii gelio allaha emanet iki melegimde onları veren sağlıklarınıda korusun inşallh. hepimiz bebeklerimizi sağa sağlim kucaklayalım inşllh

Herkeze mrb.benimde bebeklerim ikiz tup bebekler tabiki bi mrb.diyim dedim
Hoş geldin canım rabbim sağlıklı bir hamilelik geçirip miniklerini kucağına almayı nasip etsin.Benimkilerde tüp bebek:)

canım benim bulantılar 16. haftada geçti ama son haftalarım olmasına rağmen bazı zamanlar hala bulanıyor özellikle banyo yaparken geçen hafta yine çıkardım heralde doğurana kadar tam anlamıyla geçmeyecek

canım ayaklarını uzatıp bol dinlen bide dr un depo progestan iğnelerinden vermiştir onları kullan geçer inş.Rabbim korsun kuzularını.

Çok teşekkür ederim canım uzuuun süre surmem artık hiç bir şey :)

ii akşamlar anneler...
iisinizdir inşallah,biz 29.haftayı tamamladık ama sıkıntılar arttı.sağa sola yatma olayı imkansız halde nerdeyse ağrı ve karın sertleşmesi yaşıyorum hmn.bebekler aynı yöne üst üste biniyor sanki,korkuyorum.oturarak uyumaya çalışıyorum artık.karnım gerginlikten çok kaşınıyor.lierac,bebe yağı,badem yağı ne gecerse artık elime ama 2saati buluyor geçmesi.kızlar karın büyümesi atak yapıyor mu?bnm sanki böle kalcakmış bebeklerim büyümücek gibi evham yapıyorm.kasılmaların da artması normal mi?haftaya doktorum nstye bağlıcak beklemesem bu hafta mı gitsem.herşeyi normal karşılamaya calışmıştım ama artık erken doğum kokrkusu sardı.rabbbim hepimizi korktuğumuzdan uzak eylesin inş

Canim benzer sorunlar bendede oluyor sabah uyandigimda karnim sivrilmiş bebekler birbirinin üzerine cikmis gibi oluyor karin sertleşmesine gelince benim Drbunu cçok önemsemiyor sancin ve akintin çok değilse sorun yok diyor ama yinede rahat değilsen git bi nstye bağlan benim karnim anlik sertleşipssivriliyor 1-2dkdan geçiyor erken doğumdan hepimiz korkuyoruz Rabbim korusun meleklerimizi.

Canım saga sola yatman daha iyi aslında..bebekler sıkışmaz merak etme onların suları onlara yeterli alanı saglıyo..yamulsada onemli degil..karnın da daha hızlı buyucek bundan sonra..bence karnına sadece lierac sur yağlar onun özelliğini bozabilir..telas edecek bise yok artık kasilmalarin toplanmaların artacak ve uzayacak hatta ağrili bile olabilur..düzenli olması onemli sadece..korkma bise olmaz ins..

Off son haftalar cok zor.eger bi aksilik olmazsa 15 nisan alicak doktorum 38 hafta doldugunda insallah biraz daha beklerler rabbim kurtarsin hepimizi

İnşAllah okadar uzun sürmez kimsenin ki... Rabbim hepimize kolaylık versin inşAllah

ilk yaptırdığım hcg değeri 142,8 çıktı aradan 3 gün geçti tekrar yaptırdım 666 çıktı sizce ikiz olma şansı var mı_???

ilk yaptırdığım hcg değeri 142,8 çıktı aradan 3 gün geçti tekrar yaptırdım 666 çıktı sizce ikiz olma şansı var mı_???

hcg değerine göre belli olan bişey değil pek.... benimki tüp bebk transferden 12. gün sonra 466 idi... allah gönlüne göre versin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…