2014 ikiz anneleri

valla ben 18. haftamdayım azaldı baya ama hala sabahları ara ara kusabiliyorum tamamen geçmedi.. kişiden kişiye değişiyor bu durum merak etme inş. tez zamanda geçer seninkide...
yemek konusunda da kayınvalidem yakındı akşamları onda yemek yiyip öyle geçiyodm eve ...yakınında biri varsa yardım edebilcek bu konuda yapsın yemeklerini yoksa çok zor gerçekten..

canım 1,5 ay kanamam oldu benimde senin gibi kanama bölgem vardı şükür geçti .... ama ben kanamalarım olurken aynı zamanda çalışıyodum.. eşim le gelip gidiyodum işe ama olsun sonuçta geliyodum ve akşama kadar oturuyodum... bi sorun olmadı allaha bin şükür. geçer bu zamanlar sen evde daha rahat atlatırsın yatmana dinlenmene bak ... çokta bunalma evde eşinle yakın mesafelere çıkın hava alın gelin

Selam, merak etme. Benim 3 ay oldu kanamam. Full yattım. Dediğin gibi benişlerinle ilgisi yoktu ama korkudan kalkamıosun işte. Şimdi 16 haftayı dolduruoruz. Ayrıca çalışıorum. Sıkma canını. Bol bol dinlen

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

i gunler kızlr dun ve bugun vajınıya dogru kramplar gırıyo... kramp gırınce kalakalıyorum hareket edemıyorum... drmu aradım knama varmı dedi yok dedım monulor dıye bı antıbıyotık verdı... ıdrar yolu enfeksıyonundan süphelendı sanırım ... 17+ 5 gunluk gebelık ıkızlere hamıleyım bu durumu yasayan varmı acaba?

Benimde oluyor. ÖElikle vajina girişine sanki bıçak saplıyrlar. Dr ikizlerde norml dedi. Rahim ağzının kapalı olması için ilaç verdi sadece.

Bu forumu buldğm için çk mutluyum. Genelde aynı sorunları ve endişeleri yaşıoruz. Bebişler tüp bebekle oldu tabiki. Bir kız bir erkek göZükyr şu anda. 15+5 teyiz. Full takipteyim artk. Hareketlerini kaçıncı hafta hissettiniz?

merhaba arkadaşlar bu gün 12+0 'ız :) büyüdük teyzeleri :) ense kalınlıkları 0,9 mm ve 1,1 mm çıktı. değerler iyiymiş inşallah sağlıklı sıhhatli hayırlı ewlat olurlar bize.. iyi dimi teyzoşları bebişlerimin ölçüleri ?? :)

Canim benzer sorunlar bendede oluyor sabah uyandigimda karnim sivrilmiş bebekler birbirinin üzerine cikmis gibi oluyor karin sertleşmesine gelince benim Drbunu cçok önemsemiyor sancin ve akintin çok değilse sorun yok diyor ama yinede rahat değilsen git bi nstye bağlan benim karnim anlik sertleşipssivriliyor 1-2dkdan geçiyor erken doğumdan hepimiz korkuyoruz Rabbim korusun meleklerimizi.

Benimde öyle canım sertleşme sivrilen bi taraf bazen ağrılı.ben ciger iğnesini ne olur ne olmaz yaptircam.içim biraz rahatlar hiç olmazsa.

Canım saga sola yatman daha iyi aslında..bebekler sıkışmaz merak etme onların suları onlara yeterli alanı saglıyo..yamulsada onemli degil..karnın da daha hızlı buyucek bundan sonra..bence karnına sadece lierac sur yağlar onun özelliğini bozabilir..telas edecek bise yok artık kasilmalarin toplanmaların artacak ve uzayacak hatta ağrili bile olabilur..düzenli olması onemli sadece..korkma bise olmaz ins..
Sağol canım yatis konusunda aylinle icimi rahatlattniz.bazen vazelin sürüyorum gül kokulu inşallah onun bi etkisi olmaz.o daha uzun nemli tutuyor sanki.
Şaka maka geldiniz en güzel haftalara.biran kendimi düşündüm bn yeni girmişken kkye siz 20li haftalardaydnz .masallah barekallah

Off son haftalar cok zor.eger bi aksilik olmazsa 15 nisan alicak doktorum 38 hafta doldugunda insallah biraz daha beklerler rabbim kurtarsin hepimizi

Masallah tek dogmdan bi farkı kalmamis elhamdulillah bi sırrın varmı bu haftalar için.rabbim sağlıklı sihhatli kurtarsın inşallah.

Merhabalar ikiz anneleri, öncelikle aramıza yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum. Rabbim sağlıcakla tamamına erdirsin inşaallah. Benim kuzular bugün 29 günlük oldular bile:KK16: Anne olmak ayrı bişey ama ikiz annesi olmak bambaşka.:21: Çok tatlılar çoookk.:KK9: Zorlukları var elbette ama insanın gözü görmüyo. Bi kokusuna dünyaları değişmez insan. Anneler artık sık sık giremiyoruz. Haftası ileri olan arkadaşlardan ricam yeni gelen arkadaşlara yardımcı olmaları. Burası çok güzel bir paylaşım alanı ve insan paylaştıkça rahatlıyor. Büyük hamişler annelerimizin yokluğunu hissettirmesinler. Bi de yeni gelen arkadaşları tablomuza yönlendirmeyi unutmayın. :KK14:Fırsat buldukça girip güncellerim.Hepinizi öpüyoruz kuzularımla. Rabbime emanet olun.:KK16::KK16::KK16:

Canım benim dista bi kanama yoktu ama içte kanama bölgesi vardı senin haftanda bol bol dinlendim 12 hafta bise kalmamıştı..sende telas etme geçer ins..

Cnm cok sagolun vallahi rahatladim... diger cevap veren arkadaslsra da tesekkurederim allah razi olsun...
1 eylule kadar heyet raporu verdi dr. evde kalkmadan yatacam artik hayirlisi allaha emanetiz.

kızlar adet tarihime göre 11+3 üm buna görede bugün ikili test için doktora gittim
ancak ultrasondaki doktorun yaptığı ölçümde bebekler 10+5 çıktılar o yüzden haftaya gel daha sağlıklı olur dediler

bu küçük olma durumu biraz canımı sıktı :KK50:
sizin başınıza geldi mi? bu normal mi?
(doktorum izinli idi konuşamadım da)

belki siz biraz içimi rahatlatırsınız?

kızlar adet tarihime göre 11+3 üm buna görede bugün ikili test için doktora gittim
ancak ultrasondaki doktorun yaptığı ölçümde bebekler 10+5 çıktılar o yüzden haftaya gel daha sağlıklı olur dediler

bu küçük olma durumu biraz canımı sıktı :KK50:
sizin başınıza geldi mi? bu normal mi?
(doktorum izinli idi konuşamadım da)

belki siz biraz içimi rahatlatırsınız?

Canim benimkilerde son adet tarihine gore 3-4 gün büyük cikiyorlardi Dr bu ölçülere çok bariz bir fark yoksa takilma demisti seninkilerde de bi sorun yoktur bence

Bu forumu buldğm için çk mutluyum. Genelde aynı sorunları ve endişeleri yaşıoruz. Bebişler tüp bebekle oldu tabiki. Bir kız bir erkek göZükyr şu anda. 15+5 teyiz. Full takipteyim artk. Hareketlerini kaçıncı hafta hissettiniz?

Bende bu forumu geç bulanlardanim canim ama çok şey öğreniyoruz birbirimizden ayni kaygilari ve hheyecanları yasiyoruz ben ilk hareketlerini 18. Haftada az az hissettim ama tam anlamıyla 21-22. Haftalarda hissettim daha erken hissedenlere oluyor tabi seninde az kalemi hareketlerini hissetmene

Merhabalar ikiz anneleri, öncelikle aramıza yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum. Rabbim sağlıcakla tamamına erdirsin inşaallah. Benim kuzular bugün 29 günlük oldular bile:KK16: Anne olmak ayrı bişey ama ikiz annesi olmak bambaşka.:21: Çok tatlılar çoookk.:KK9: Zorlukları var elbette ama insanın gözü görmüyo. Bi kokusuna dünyaları değişmez insan. Anneler artık sık sık giremiyoruz. Haftası ileri olan arkadaşlardan ricam yeni gelen arkadaşlara yardımcı olmaları. Burası çok güzel bir paylaşım alanı ve insan paylaştıkça rahatlıyor. Büyük hamişler annelerimizin yokluğunu hissettirmesinler. Bi de yeni gelen arkadaşları tablomuza yönlendirmeyi unutmayın. :KK14:Fırsat buldukça girip güncellerim.Hepinizi öpüyoruz kuzularımla. Rabbime emanet olun.:KK16::KK16::KK16:

Canim maşallah bebeklerine Rabbim bu güzel duyguları bizede nasip etsin sizlerin girmeye çok firsati olmaz arada girip tecrubelerinizi paylasin bizlerle.yeni anne adaylarına elimizden geldiği kadar yardim etmeye calisiyoruz

Hoşgeldin bende 23. Haftadayım, ben 20. Haftada hissettim. Şimdi maşallah kıpır kıpırlar

Maşallah maşallah sağol hala bizleri düşünüyorsun, darısı bize inşallah, bebişlerini öperimmmm

Arkadaşlar günde kaç lt su içiyorsunuz? Bn eskiden hiç içmezdm su. 3 günde bir fln aklıma gelice. Şimdi 1.5 lt anca ulaşabiliyorum. Daha fazlamı içmeliyim?? İdrar rengnden anlayabilirsin dediler. Açık sarı ama erken doğuma neden olur die çk korkuorum. 16 haftalığız

Ne güzel maşallah darısı bizim başımıza artık canım :)

Arkadaşlar günde kaç lt su içiyorsunuz? Bn eskiden hiç içmezdm su. 3 günde bir fln aklıma gelice. Şimdi 1.5 lt anca ulaşabiliyorum. Daha fazlamı içmeliyim?? İdrar rengnden anlayabilirsin dediler. Açık sarı ama erken doğuma neden olur die çk korkuorum. 16 haftalığız

Cnm ben ilk ay 3 litre ictim dr simdi 2,5 litreyi gecmesin dedi suan 9+0 gunluguz

canım bende 2 lt falan içmeye çalışıyorum idrarının rengi açık olacak koyu sarı olması az su içiyorsun anlamı taşır.Erken doğuma idrar yolu enfeksiyonu neden olur.Enfeksiyonda az su içmekle alakalı.Dr bide bana idrar yolu enfeksiyonundan kurtulmak istiyorsan bol yoğurt ye demişti.

X