2014 ikiz anneleri

mrb arkadaşlar sizlere bir soru sormak istiyorum!! ikizlerinize tüp bebek yöntemiyle mi hamile kaldınız? kaldıysanız hangi hastanede kime yaptırdınız? bana bu konuda yardımcı olursanız ben 4. tüp bebek denememi yaptırmak istiyorum... önerinizi bekliyorum rabbim sizlere de hayırlı kolay doğumlar nasip etsin

Merhaba.ben asilama ile hamile kaldim.daha once bir asilama ve 1 tup bebek denemem oldu.basarisizlikla sonuclandi.sonra biraz ara verip doktorumu degistirdim.simdi Ankarada ahmet erdem diye bir doktor var.ona gidiyorum.isinin ehli.cok iyi bir doktor.hatta ben tup bebek istiyordum asilama ile vakit kaybetmeyeyim diye bana birakti ama tup bebeğe cok sicak bakmadi.bizde asilama yaptirdik tekrar.simdi 13 haftalik mucizelerime hamileyim.Allah yardimcin olsun.insallah en kisa zamanda sende yavruna kavusursun

Ya masallah ne kadar cok yeni ikiz annemiz gelmis..hepinizi tek tek tanıyamiyorum daha ama hosgeldiniz kızlar..allah tamamına erdirsin..bende buraya geldigimde 5 haftaliktim :)

Mrblar canim öncelikle hayirli olsun bebeklerin saglikli ni hamilelik gecirirsin inş. Bende öğretmenim özel okulla sirf bebislerim için senenin basinda anlaşma yapmadım 8 yil sonra kavustum onlara maddiyat bir şekilde telafi ediliyor ama herhangi bir risk olursa kendini affetmezsin .tabiki sürekli evde durmak çok zor ama inan bebislerimiz için deger

Mrblar canim ben kayserideym bu zamana kadar 2 tüp bebek tedavisi gordm ilki kayseride bi merkezdi onda da ikizlrime hamile kaldm ama birini 8 haftalıkken birini 20. Haftalıkken kaybettim 2 yil sonra bu sefer İstanbul da sisli memorialde denedik durum funda hanimdi ekip halinde calisiyorlar ve ikizlerine hamile kaldim.allahima sukurlar olsun merkez genel olara iyi ama sana tavsiyem tedaviden önce bütün tetkiklerini çok iyi yaptir ben ilk bebeklerini kanda pihtilasma sorunu yüzünden n kaybettim Rabbim inş sizede nasip eder allah YARDIMCINIZ olsun

İyi akşam lar güzel anne adaylarii nasilsiniz ..ben idare eder haftaya ikinci muayene cok heyccanliyim..kızlar muayene ne sıklıkla gidiyorsunuz

Canim ilk haftalarda durum 4 hatta 5 haftada bir cagiriyordu simdi 3 haftada bir gidiyoruz ama ben 2 Dr birden gittiğim için her 2 haftada sora ile birine gidiyorum boylece her bir Dr ayda bir gitmiş oluyorum tabi acil durumlar saymazsak bazen yok hareket etmedi yok agrim var diye kendimi acil kapilarinda bulduğum günler de çok oldu

Bende öyle düşünüyorum evdede herşey olabilir ama ben tedbirimi almak istiyorum gönlüm rahat olsun.4 yıl bekledim sabırla bende yavrularımı Rabbim bir isterkende iki tane verdi bana kalan şükretmek..Rabbim kucağımıza almayı nasip etsin arkadaşımm

ooo maşalllahh hepinize tek tek yazamıyorum yeni ikiz anneleri hoşgeldiniz hepinize sağlıklı bir hamilelik diliyorum rabbim hepimizin yavrularını bağışlasın bende topiğe geldiğimde 8 haftalıktım şimdi topik bir parçam oldu sizinde öyle olur burdan çok şey öğrendik:)

Öyle oluyo gercekten.cok sey ogreniliyo burdan. Bende birsey sormak istiyorum. Göğüs ucu icin simdiden birsey kullanmak gerekli mi.benim pul pul oldu gibi de.birde çatlak icin siz biesey kullandiniz mi

Hayırlı uğurlu olsun hoşgeldinnnnnnnn allah sağlık sıhatle sonuna getirmeyi nasip etsin inş

merhaba güzel aneneler bende 17+3 günlük ikizlerime hamileyim aranıza yeni katıldım tecrübelerinizden yararlnmk istiyorum inş vaktınde ve zamanında gelir bebeklerim biraz korkuyorum acıkcas

Kormak yokkkkkkkk bak ne güzel 12 haftayı sağsağlim atlatmışsın bundan sonra o korkunç düşük ihitmallerinden çıkıp normal gebelik yoluna girdin allahın izniyle yaslan arkana başla alışverişine hamileliğin en keyifli zamanlarını doya doya yaşa ( sağdan sola dönemeyip tuvalete gitmenin en büyük iş olduğunu görünce anlayacan bu dediğimi)

Antibiyotik ve allah ne verdiyse içtim valla hiç korkma doktoruna güven
Hayırlı olsun hoşgeldin bu arada

Evde kokudan ve kendin yemek yapmaktan rahatsız olabilirsin çok normal dışarda zararsız güvenilir şeyler ye o zaman bi sıkıntı olmaz bence ama su çok önemli şu aşamada 2lt içmen lazım ilerleyen zamanlarda arttırıcan onuda çünkü

Hayırlı uğurlu olsun canım kucağına almak nasip olsun inş hoşgeldin

İşi sırf korkularından dolayı bırakma bence ben ve benim gibş çok çalışan oldu vücudun sana tamam yeter gitme evde otur dicek zaten bak mesela ben 20 de bıraktım 30 ve 38 de bırakanlarda var ilk haftadan kanaması vs problemleri olup bırakanlarda bu tamamen senin sağlık durumunla alakalı galsizlik ve korkunç kasık ağrıları benimde vardı hatta en yoğun kasık ağrısı yaşayanlardan biri benim burda ama mesela ben kasık ağrısından değil düşük tansiyondan dolayı gidemedim yinede senin kararın nasıl rahat edeceksen en doğrusunu sen bilirsin

nekadar çok yeni ikiz annesi gelmiiiş hoşgelmiiiş hepsi :)
inş bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.. hepimiz

Nektar nerdesin kuzum bebikler ne alemde hiç yazmıosun merak ediorum çok direnç olan bebik nasıl gelişimi allaha emanet olun

Bende de tup bebek ile ikiz hamilelik olustu ... 6 hafta 3 gunluk... tutundugu gunden beri hastanelerdeyim cunku ohss oldum ve pihti riski olustu...
Cok korkuyorum birsey olacak diye... aranizda ohss olan varmi

Ohss olmadım canım ama ohhss olup gebeliği gayet sağlıklı devam eden biliyorum dualarım seninle haber ver bizede merak ederiz

Ben 20 de başladım hareket hissetmeye o yüzden çok iyi anliyorum seni bizde ayda bir kontorle giderdik ve ben eşime baktığımda bana eliyle ok işareti yapardı yani hareket ediolar sıkıntı yapma şifremizdi ilk trimestırınıda atlatmışsın kazasız belasız hadi bakalım hayırlı olsun şimdi ilk hedef 20

Ya masallah ne kadar cok yeni ikiz annemiz gelmis..hepinizi tek tek tanıyamiyorum daha ama hosgeldiniz kızlar..allah tamamına erdirsin..bende buraya geldigimde 5 haftaliktim :)

Ben buraya geldiğimde sen bana öyle büyük gelirdinki anltamam sanki doğurucak gibiydin bikaç haftaya
Hoş hala büyük gelion ya çaktırmaaaaaa zaman o zaman geçiomuş valla şimdi hiç geçmiyo ya

Öyle oluyo gercekten.cok sey ogreniliyo burdan. Bende birsey sormak istiyorum. Göğüs ucu icin simdiden birsey kullanmak gerekli mi.benim pul pul oldu gibi de.birde çatlak icin siz biesey kullandiniz mi

Lansinoh göğüs ucu kremi ve susam yağı göğüs ucuna
Göğüs çevresi ve tüm karına lierac krem ben 12.hafta başladım lieraca göğüs ucu kremlerine düzenli başlayalı 2 hafta oldu

Kucukmucize göğüslere saha başlama canım 28 den sonra başlarsın cok uyarırsan rahim kasilmasi yapabilir cunku
Beneklibonibon valla su son zamanlar geçmiyo ya 3 hafta buyuk olmak bile cokmus gibi..ama vakitli doğurduğumuzu düşünürsek bebeklerimiz aynı ay doğumlu olacak düşünsene ne kadar da buyuk olacaklar:))

Son düzenleme:
Merhaba, ben 20 haftalık ikizlerime hamileyim. Feci burun tıkanıklığı yaşıyorum, nefes almakta güçlük çekiyorum, burnumun içinde kuruma ve kanama oluyor. Burundan nefes alamayınca ağızdan alıyorum o zaman da ağzım kuruyor boğazım acıyor. Eczaneden deniz suyu spreyi aldım, o açıyor ama etkisi çok kısa sürüyor. Sizin de gebelikte böyle sorununuz oldu mu ve bunun için ne yaptınız?

merhaba arkadaşlar uzun süredir girmiyordum artık ben sonuna geldim allahımın izniyle pazartesi minik kızlarım gelicek kucağıma rabbim cümlemizle sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin dualarnızı bekliyorum..............

canım bende aynı sorunları yaşadım buhar makinesi iyi geldi bana rahatlatıyor en azından onu deneyebilirsin

merhaba ben ankara anatolia merkezinde yaptırdım iki tane yerleştirildi çok şükür ki ikiside tuttu ..merkezden doktorum hakan yaralıdan çok memnun kaldım tavsiye ederim....

Canim cok sagol uyarin icin.o zaman ona daha sonra baslayam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…