2014 ikiz anneleri

Maşallah canım Allah banada 36 yı görmeyi nasip eder inşallah.bebek kiloları nasıl?beni en çok düşündüren bu oluyor
bir hafta öncesinde 2.500 lerdi bu hafta doktorum tam ölçemedi artık birbirlerine karışmış durumdalar anlaşılmıyor hiçbirşey ...sakın endişelenme ben sadece 12 kilo aldım bu zamana kadar ve doktorum gayet iyi olduklarını söyledi içini rahat tut

İnşallah bizimkilerde 2500 görürler.ben şimdiden 15 kilo aldım ama sadece göbek olarak aldım galiba vücudum hala zayıf.amaann bebeklerim sağlıklı olsun yeter.

cnmbenim maşallah yavrulrına sağlıkla gelsinler inş rabbim bizlerede naşi etsin 36 ları görmeyi ben şimdiye kadar 9 kilo aldım hızlı aldım ama olsun ogluşlarım iyi olsunda kilo verilir

3 yasını 3 ay geçti bir kızım var kızma tüp bebek yoluyla hamile kaldım ikizlerime ise normal hamile kaldım cnm

merhaba kızlar;
bende ikiz bebek bekliyorum.29+2 haftalık hamileyim sizin haftanız nedir?
Canım telefondan giriyosun galiba full site yaparsan hepimizin haftası yazıyo mesajlarım altında..hayırlı olsun allah kucağına kavuştursun ins..bende 32+5 im
Canım biri demisti zeytinyağı surmuş burnunun icine iyi gelmis..belki işine yarar..
Allah kavuştursun canım masallah 36 yi gormussun ne guzel..

canım ahmet erdem i duydum gazinin doktoru! 15 tatilde hastaneye gittik hocanın kendi özel yerinin olduğunu söylediler hastanede yapmıyormuş.. bende yaza doğru düşündüğümden doktorla görüşemedim. sadece bilgi aldım...iyi diyosun yani bu 4. olacak inan artık yine olmayacak boşuna yapacağız diye düşünüyorum elimde olmadan (( rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.
aslında istanbulu istiyorum ama kalma sorunu olacak diye gitmiyorum benim fsh ım yükseldiğinden yumurtalar yavaş gelişiyo bende de malesef kan pıhtılaşması var (( napalım rabbim sağlıklı bir şekilde nasip etsinde katlacağız.. sen sanırım clexan kullanıyorsun! çok kötü morartıyo insanın cildini ALLAH yardımcın olsun.. rabbim ikizlerini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin

merhaba ben ankara anatolia merkezinde yaptırdım iki tane yerleştirildi çok şükür ki ikiside tuttu ..merkezden doktorum hakan yaralıdan çok memnun kaldım tavsiye ederim....
bende ilk tüp bebek denememi orda yaptırdım... hakan yaralı yaptı % 50 -55 şans verdi ama tutmadı.. orda yaptırıp tutan arkadaşlarım var ama nasipten öte yol gitmiyo malesef...rabbim hayırlı kolay doğum nasip etsin inş...darısı benim başıma olsun inş..

Son düzenleme:

evet canım clexan kullanıyorum morartıyor acıtıyor ama hiç umursamıyorum napalım sağlıkla dünyaya gelsinlerde biz katlanırız.Biz ist.beyoğlu öğretmenevinde kaldık hastaneye taksi ile 7-8 dk sürüryor bizim yumurta takibimiz kayseride memorialde yapıldı opu ve transfer işlemi ist. memorialde oldu ist. toplam 9 gün kaldık tarnferden 2 gün sonra uçakla döndük.Yaşadığın şehirde memorial hastanesi varsa böyle bir kolaylık yapıyorlar.ümidini hiç kaybetme canım benimde daha önce kürtaj yapıldığı için rahim duvarım kalınlaşmıyordu.rahimim çatal şeklindeydi operatif histereskopi ile düzeltildi tam 8 yıl emek verdik hem maddi hem manevi Rabbim ol derse oluyor bol ol dua et inş sende bu güzel duyguları yaşarsın.

Canlarım neden 36 yı gorsek fılan dıyorsunuz boyle sartlandırmayın umutsuz olmayın kendınızı.8.5 ay erken mı dogacak kılosu azmı olacak saglıklı mı olacak dıye dusu dusun hıc bıseyın tadını cıkaramadım.
Bı baktım 34 haftadayım bebekler 2 ser kılo 36 yı gorecem bebekler 2 bucuk olsun derken 38 ı gordum ve iri iri bebeklerım dogdu.keske o kadar takmayıp ısın keyfınu surseydım.

canım bende 4 yıl önce kürtaj olmuştum... geçen senelerde hastaneye gittiğimde rahim duvarın ince dedi doktor bende nar suyu tüketmiştim.. malesef bizim burda memorial yok ben geliboludayım tüp bebek merkezleri bile yok!!! ankara ya gidince yaptırıyım diyordum ama tabi bi umut kapısı ne duyarsak onu yapmaya oraya gitmeye çalışıyoruz dediğin gibi bizler elimizden geleni yapıyoruz gerisi rabbime kalmış ''kün fe yekün ya rab ''

maşallah cnm benim rabbim yavrularını sana bgışlasın sağlıkla büyüt kuzularını

Bir çay gardağı kaynamış soğumuş suyun içerisine iki çay kaşığı kaya tuzu bir tutam karbonat akşam yatmadan iki yada üç kere çekip temizliyorum üzerine breathright bant ha dersenki %100 mü yok değil ama kısmen nefes alabiliyorum en azından hiç yoktan iyidirrr

Ay ne güzel darısı başımıza olsun inşşşşş...bizim yerimizede sev kuzularını allah sanada bebiklerinede sağlık sıhat versin inşşşşş..

İnşallah bizimkilerde 2500 görürler.ben şimdiden 15 kilo aldım ama sadece göbek olarak aldım galiba vücudum hala zayıf.amaann bebeklerim sağlıklı olsun yeter.

Savulun topik şampiyonu geldiiiiiii20 kg geçen hafta bakalım pzt kaç çıkcak

3 yasını 3 ay geçti bir kızım var kızma tüp bebek yoluyla hamile kaldım ikizlerime ise normal hamile kaldım cnm

maşallah hepinizeee ne güzel rabbim sonrasında çok aratmadan kendi eliyle vermiş rabbim bizleri de daha fazla kapı kapı gezdirmez en kısa zamanda hayırlısıyla nasip eder inş.....

Ayyy allahım yeni yeni bebekler Allah yardımcınız olsun hanımlar. Enzor dönemlerdesiniz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…