2014 ikiz anneleri

Hayırlı olsun hoşgeldin aramıza..doya doya yasayın heyecanınızı :) ben bile hala heyecanlıyım :)

Çok teşekkür ederim =) Hoş bulduk! Rabbim hayırlı heyecanlar versin hep inşAllah =))

aynı sey benım basımada geldi canım 8 hafatalıgım ilk zamanlar doktora gittigimde tek görünüyordu en son 6 haftalık gittigimde bile tekti 2 gün önce gittik bide baktık ki bi tane daha :) şaşırıp kaldık ama bi tanesi digerine göre daha iyi gelişmis diger bebişde yetisir inşallah hamileligin nasıl geçiyor benım gün boyu mide bulantılarım var midemde yanma var bide idarr yolundan enfeksyon kapmısım doktor antiyotik içmesen geçmez dedi bende korkuyorum içenler oldu mu acaba

Çok yakınmış haftalarımız :KK3: Söylediklerinin hepsini bende yaşıyorum şuanda... Bebişlerin büyükleri ileride Allahın izniyle sorun olmazmış =) Bulantı feci ve yanmada cabası... =( Ama geçer inşAllah bu günlerde Hayırlı ve kolay bi şekilde. Eskiden de olurdu bende İdrar yolu enfeksiyonu, varmış yine biraz ama doktorum antibiyotik içme daha minik bebişler dedi bu yüzden bol bol su iç, su içmek mide bulantısı yaparsa taze sıkılmış meyve suları, ayran vb sağlıklı sıvı şeyler tüket dedi. Ben de öyle yapacağım inşAllah... Dikkat etmek gerekliymiş özellikle bu konuda... Rabbim kolaylıklar versin inşAllah :KK16:

Hoşgeldin canim hayirli olsun saglikli bir hamilelik gecirirsn ins

Hoş buldum! amin inşAllah hepimiz hayırlı ve kolay bi şekilde geçer... =)

hayırlı olsun canım hoşgeldin

Çok teşekkür ederim , Hoş buldum! =)

Herkese hayirli aksamlar..bizde cok şükür 8 haftaya girfibise sorcam arkadaslar ben evde hic bise yiyemiyorum su dahi icemiyorum doğru duzgun ama dışarda iyiyim yemek yiyorum su icebiliyorum:)) cok tuhaf yaa bide bulantilar tahminen ne zaman gecer ki son bi soruu daha bu crino jel inanilmaz tahris etti ne yapsam acaba?

Herkese hayirli aksamlar..bizde cok şükür 8 haftaya girfibise sorcam arkadaslar ben evde hic bise yiyemiyorum su dahi icemiyorum doğru duzgun ama dışarda iyiyim yemek yiyorum su icebiliyorum:)) cok tuhaf yaa bide bulantilar tahminen ne zaman gecer ki son bi soruu daha bu crino jel inanilmaz tahris etti ne yapsam acaba?

Canım bana hala baskasının yaptıgı seyler guzel geliyo bide açık hava iyi gelirdi ilk zaman evde pencereyi ac bol bol iyi gelir belki..cunku koku hassasiyeti de bulantı yapıyo..benim bulantilarim 12 haftada geçmeye başladı 16 da tamamen bitti hala belli seylerden tiksiniyorum ama pek bi zararı yok:KK66: crinone jel için doktora danış canım..

Canim benim bulantilarm 16 .haftada geçti bende ilk zamanlar evdeki herşeyden tiksiniyordum annenin yaptiklarini sorunsuz yiyrbiliyordm crinon. J ele gelince benide çok tahriş etti drum12 .haftada değiştirdi progestan200 mg verdi buda bas dönmesi yapiyor ama crinondan iyi sende druna Daniş bence

Son düzenleme:
bendeeeeeeeeeeeee

8+5 aşağı yukarı ilk gebeliğim ve çift yumurta ikizi benim kısmetse Allah izin verirse insallah Ekim gibi gelecek bebişler daha erken olacağı için eylül sonuda olabilir (umarım olmaz):KK49::KK49:

Allah hepimize kuzularımızı sağlıkla kucaklamayı nasip etsin insallah

Son düzenleme:
bendeeeeeeeeeeeee

8+5 aşağı yukarı ilk gebeliğim ve çift yumurta ikizi benim kısmetse Allah izin verirse insallah Ekim gibi gelecek bebişler daha erken olacağı için eylül sonuda olabilir (umarım olmaz):KK49::KK49:

Allah hepimize kuzularımızı sağlıkla kucaklamayı nasip etsin insallah

hayırlı olsun çok değişik bir serüven başlıyor senin için inşallah sağlıklı güzel bir hamilelik geçirirsin:))))

Günaydınnn ikiz annelerii bende dün öğrendim ikiz beklediğimi.tüp bebekle hamile kaldım iki gün önce iki kese göründü.Heyecanlı ,şaşkın bi okadar da korkuluyum..Bir de bu arada çalışıyorum ve ciddi ciddi işi bırakmayı düşünüyorum.Var mı benim gibi olan ? Evde uyuyp dinlenmek istiyorum halsizliğim çok var kasık ağrılarımda cabası..Bir yol gösterin bana

Günaydınnn ikiz annelerii bende dün öğrendim ikiz beklediğimi.tüp bebekle hamile kaldım iki gün önce iki kese göründü.Heyecanlı ,şaşkın bi okadar da korkuluyum..Bir de bu arada çalışıyorum ve ciddi ciddi işi bırakmayı düşünüyorum.Var mı benim gibi olan ? Evde uyuyp dinlenmek istiyorum halsizliğim çok var kasık ağrılarımda cabası..Bir yol gösterin bana

merhaba tatlım Rabbim sağ salim kucağınada almayı nasip etsin inşallah, ben de senin gibiyim çalışıyorum hatta kurumda iki kişiyiz ben ve amirim, amirimin babası kanser hastası olduğu için rapor versede doktor kullanamıyorum Rabbime emanet yavrularım inşallah bişey olmaz düşük riskim var hatta :KK43: ama inanıyorum ki atlatacağız hayırlısıyla birbirimizi idare ediyoruz amirimle, ben resmi bir kurumda çalışıyorum üniversite okuyup kpss ile girdim zorluğunu bildiğim için istifa edemiyorum, ama şunu biliyorum ki özelde çalışsam durmazdım, hiç bir şey onlardan önemli değil bu hayatta... inşallah sende senin ve onların hakkında en doğru kararı verirsin, bizde 10 haftalık olduk inşallah sağlıklı sağ salim hayırlı evlat olurlar bizlere...

merhaba tatlım Rabbim sağ salim kucağınada almayı nasip etsin inşallah, ben de senin gibiyim çalışıyorum hatta kurumda iki kişiyiz ben ve amirim, amirimin babası kanser hastası olduğu için rapor versede doktor kullanamıyorum Rabbime emanet yavrularım inşallah bişey olmaz düşük riskim var hatta :KK43: ama inanıyorum ki atlatacağız hayırlısıyla birbirimizi idare ediyoruz amirimle, ben resmi bir kurumda çalışıyorum üniversite okuyup kpss ile girdim zorluğunu bildiğim için istifa edemiyorum, ama şunu biliyorum ki özelde çalışsam durmazdım, hiç bir şey onlardan önemli değil bu hayatta... inşallah sende senin ve onların hakkında en doğru kararı verirsin, bizde 10 haftalık olduk inşallah sağlıklı sağ salim hayırlı evlat olurlar bizlere...

Bende ondan korkuyorum işte iş ortamım çok stresli.Hele bu aralar maddi sıkıntılar var herkes bunalım takılıyor.Ve en önemlisi 4 sene sonra buldum bi hiç uğruna kaybedersem dayanamam acıya.Rabbim sınamasın beni kavuşayım evlatlarıma..Sende sağ salim kucağına al inşallahh:nazar::nazar:

ben eşimle çalışıyordum ikiz gebelik ve biraz lekelenmem olunca doktor dinlenmelisin dedi bende işi bıraktım başlarda herşey iyi ama bi süre sonra sıkıcı olabiliyor malum süreç çok kısa sayılmaz. ama dinlenmenin bebeklere de sana da ciddi faydaları olacaktır imkanın varsa dene bence

ben eşimle çalışıyordum ikiz gebelik ve biraz lekelenmem olunca doktor dinlenmelisin dedi bende işi bıraktım başlarda herşey iyi ama bi süre sonra sıkıcı olabiliyor malum süreç çok kısa sayılmaz. ama dinlenmenin bebeklere de sana da ciddi faydaları olacaktır imkanın varsa dene bence

Ben özel bi firmada muhasebecilik yapıyorum.Sürekli otursam da dinlenme gibi gelmiyor bana..Konusup ayrılmalıyım sanırım.Gerçi doktorum henüz işi bırakmak için çok erken diyor oda kafamı karıştırdı

nekadar çok yeni ikiz annesi gelmiiiş :KK16: hoşgelmiiiş hepsi :)
inş bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.. hepimiz :nazar:

Ben özel bi firmada muhasebecilik yapıyorum.Sürekli otursam da dinlenme gibi gelmiyor bana..Konusup ayrılmalıyım sanırım.Gerçi doktorum henüz işi bırakmak için çok erken diyor oda kafamı karıştırdı

doktoru dinlemekte fayda var ama senin kendini nasıl hissettiğin önemli son aylara kadar çalışan insanlar var sonuçta bu bünyeyle ilgili kararı kendin vereceksin ama yine tekrarlıyorum bi süre sonra evde sıkılabilirsin yinede imkanın varsa bence değerlendirmelisin :KK33:

Bende de tup bebek ile ikiz hamilelik olustu ... 6 hafta 3 gunluk... tutundugu gunden beri hastanelerdeyim cunku ohss oldum ve pihti riski olustu...
Cok korkuyorum birsey olacak diye... aranizda ohss olan varmi

yaa öyle mi diyosun.. :KK17: ben topiğe geldiğimde senin haftalarındaydım, çok çabuk geçiyor zaman görüceksin..
sağlıkla gelsin minik mucizeler, onları beklemek de güzel :KK16:

Selam kızlar bende 13 haftalik oldum artık.ben simdiden sabirsizlanmaya basladim.aslinda gunler csbuk geciyo ama yine de bana yavss geliyo.bizde 36 lari kadar nasil dayanacagiz.birde simdi garip bi korku basladi bende.cok şükür hic bi sorun yok.hatta istahim cok yok ama bulantilarim hafifledi gibi.ama ben yisne de bebeklerim hareket ediyo mudur diye endise ediyorum.ayda bir doktora gidiyoruz ya.onlari gormeyince kötü oluyorum.ayrica bence eger arkadaslar cok rahatsiz olmuyolsrla calismak en iyisi çünkü evde gercekten zaman gecmiyo.isteuken oyalsnip binsekilde zaman geciriyo insan

İyi akşam lar güzel anne adaylarii nasilsiniz ..ben idare eder haftaya ikinci muayene cok heyccanliyim..kızlar muayene ne sıklıkla gidiyorsunuz

X