2014 ikiz anneleri

Kızlar meraba çok uzun zaman oldu gelemedim işler yoğun
Doğum yapanlar olmuş güle güle büyütün bebişlerinizi inşalalhhh
Kızlar çalışmak çok zor gelmeye başladı, yarın kontrolüm var ve rapor isticem böyle olmuyo ara ara ağrılarım oluyo karnımın alt kısmında falan insan korkuyo bebeişlerim iyilerdir inşallah (

Kızlar hangi marka biberon aldınız ben phılıps avent almayı düşünüyorum hatta internette kampanyalar da oluyo ama karar veremedim ve biz daha alışverişe bile başlamadık

canım ben 2 tane aldım dr browns cam ve avntin geniş ağızlı plastıkten aldım iyimi ettim bilmiyorum artık onlar doğunca ihtiyaca göre bakıcaz,sen bence al zaten en tercih edilen ürünler onlanlar

Kızlar merhaba,
Kısmetse Temmuz 2014 ikiz annesi olacağım, şuanda 20 haftalık olduk. Çok yeni ikizleri olan bir arkadaşımızın tavsiyesiyle Amerikan Hastanesinin ücretsiz Çoğul Gebelikler için Doğum Öncesi Eğitimine kaydolduk, kendisi bu eğitimin ona çok faydası olduğunu anlattı. Bildiğim kadarıyla 16. haftadan sonra gidilebiliyor ama öncesi de olabiliyordur belki. Önümüzdeki ay olacakmış eğitim, sadece iki cumartesi sürüyor. Çalıştığım için özellikle haftasonu olmasını istediğimi ilettim, zaten çoğul gebelik eğitimimiz sadece hafta sonu diye bildirdiler. Belki daha önce arkadaşlardan biri paylaşmıştır bilemiyorum, gene de yazmak istedim, detayları aşağıda bulabilirsiniz. Eşimle ihtiyacımız olabilir diye düşündük ve eğitim almaya karar verdik :) İsteyen olursa sadece ilgili telefon numarasını arayıp kayıt yaptırabilir.

bilginize :)

Ennn sağlıklı günler bizimle ve bebeklerimizle olsun :)

http://old.amerikanhastanesi.org/TR/OnlineHizmetler/EgitimProgramlari.aspx

http://www.kurumsalhaberler.com/ame...nden-ucretsiz-dogum-oncesi-egitim-programlari

Evet canım mayısa çoktan doğururuz inş benim drum nisan sonu gibi alırız diyor.İğne konusunda bende çok düşündüm yaptırdım kısmet inş yavaşlatmaz gelişimlerini.Benim drumda kiloları çok önemli değil önemli olan ciğerlerinin gelişmesi dedi.Ben 2 ayrı dr gidiyorum pimpirikliliğimden her seferinde aklım karışıyor.

Canım yeni doğum yapmış arkadaşım dr browns ve aventni tavsiye etti.en iyi bunlar diye biliyorum bende henüz almadım ama alırsam bu markalardan almayı düşünüyorum.

Kızlar merhaba.axil yardiminiza ihtiyacım var. 11+3 haftaligim bugun crinone jel de sabah jel atigi ile birlikte karisik kan geldi.sonrasinda da birkac kere kahverengi jel karisik leke geldi.birsey olmaz demi.cok korktum ya

Merhaba annişler sizelere bişey sormak ıstıyorum cok kararsız kaldım siz bebeklerinizi özeldemi yoksa devlet hastanesındemi doğuma gıtceksınız bana özel hastane olarak önere bilceğiniz hastane varmı herkes bana zeynep kamilde doğum yap diyor bana yardımcı olabilirmisiniz

canım ben 2 tane aldım dr browns cam ve avntin geniş ağızlı plastıkten aldım iyimi ettim bilmiyorum artık onlar doğunca ihtiyaca göre bakıcaz,sen bence al zaten en tercih edilen ürünler onlanlar

Canım yeni doğum yapmış arkadaşım dr browns ve aventni tavsiye etti.en iyi bunlar diye biliyorum bende henüz almadım ama alırsam bu markalardan almayı düşünüyorum.

Bugün internet ten aldım artık avent aldım bakalım inşallah iyidir ; )

Kızlar merhaba.axil yardiminiza ihtiyacım var. 11+3 haftaligim bugun crinone jel de sabah jel atigi ile birlikte karisik kan geldi.sonrasinda da birkac kere kahverengi jel karisik leke geldi.birsey olmaz demi.cok korktum ya

canım ilk 12 hafta bende malesef kullandım bu jeli kahverengi ,pembesi hatta siyah renkte bile geri geliyordu.Dr bi sıkıntı olmaz demişti.Ama sen kanla karışık geldi demişsin içeride bir kanamabölgesi olabilir dr ara istersen içinde rahat eder.

Canım bizim ikiz gebelikolduğu için her zaman erken doğum riskimiz var bu nedenle donanımlı bir yeni doğan yoğun bakımı olan hastane bulman önemli.Ben Kayserideyim burda tıp fakültesinde doğumumu yapmayı düşünüyorum.İşin açığıözel hastanelere güvenmiyorum uzun süreli kalman durumunda yüklü fatura çıkarıyorlar hemde yeni doğan yoğun bakımlarıiyi değil.

Arkadaslar merhaba,
Eski bir ikiz anne adayi olarak sizi hala takip ediyorum..acil yardima ihtiyacim var..
Kusura bakmayin oylr telaslandimki doktoruda arayamadim saat gec oldu.cuma doktora gittim hersey yolunda dedi doktor.ama.iki gundur oyle mide bulantim var ne yesem cikariyrum..16.haftaya girdim hala artarak devm ediyr bulantim;( icim disima cikti oyle zorlaniyrki midem yemek borum resmen tahris oldu artik..iki gundur karnimin alt tarafinda su dolu poset tasiyor gibiyim..sizde boyle oldumu yani alt tarafa dogru bi doluluk ve agirlik var korkuyorum ilk gebeligim oldugundan normalmi bilemedim.doktorada ulasamam bu saatte..olecegim merak ve korkudan ..bi bilgisi olan iki satir yazabilirmi??

Ozeller gercekten cok kandirior fatura icin.bana kalmam icin hastanede doguruorsun dedi 15 gun gecti.simdi herkes halkalida ¥apmami soluor ama direk doguma gidebili¥ormu¥uz devlete bilgisi olan var mi acil durumda.bende hastane degistim.36 dan once olursa halkali¥a gondercek doktorum riske atmamak icin.tam tesekkullu onlar

Canım hiç üzülme yakında geçecek ben tam 20haftalıktım yavaş yavaş geçti birdende değil seninkide geçecek emin ol ben artık ölüyorum diye ağlardım boğazımdan kan gelirdi resmen .sabır canm yapacak hiçbişey yok çünkü.Allahım tez zamanda şifanı verir inşallah ben mesela 4,5 kilo vermiştim düşün

Kızlar 18. haftam bitiyor , artık kabızlıgımla bas edemıyorum... ne yapmam lazımmm???? yardımcı olunn lutfennnn

Son düzenleme:
Kızlar 18. haftam bitiyor , artık kabızlıgımla bas edemıyorum... ne yapmam lazımmm???? yardımcı olunn lutfennnn

şeytan kulağına okadar demir ilacı bilmem ne içiyorum hiç kabız olmadım... sanırım bol meyve yememden kaynaklanıyo.. canım elmayı kabuğuyla ye , posalı portakal suyu iç yada ye ... bunlar benim için işe yarıyo umarım sende de yarar...

kayısıyı agacıyla yıyecem banamısın demedı yaa offf.... gebelıkten once yoktu boyle bısey.. dr duphaloc iç dedı ama ılac kullanmak ıstemıyorummm.. sagol canımmm..

kayısıyı agacıyla yıyecem banamısın demedı yaa offf.... gebelıkten once yoktu boyle bısey.. dr duphaloc iç dedı ama ılac kullanmak ıstemıyorummm.. sagol canımmm..

duphaloc sana kabızlıktan daha az zarar verir canım... tüp bebek transferinden sonrada öneriyolar eğer kabız olursan bu ilaçtan iç diye.. sorun yarattığını sanmıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…