2014 ikiz anneleri

birdileksin sendede oluyorsa korkmam demekki normal dogumun yaklaştıgını gösteriyo demek doktoruda aramak istemeidim bu saatte egerdevam ederse yarın sorarım

Kizlar bu akıntı şekili bende cok oldu usaniyordum çamaşır dehisnekten şimdilerde azaldı. Doktor normal birsey yok dedi bi ara rengi değişti o zaman iltihap başlıyor diyip fitil verfi 2 tane geçti. Suyumuz normal hep rahim agzida açık değil. Bakalim doktorunuz sizr ne dicek bence mutlaka söyleyin

Canım senin dogumun sezeryanmı olucak yoksa normal mi ?

Benim dün bat tarihimdi.. Kan verdim hcg değerim 2779 çıktı :26::26:
Düşünün adet gecikmesi bile olmadan dün regl tarihimde bu değer çıktı çok aşırı fazla geldi araştırdım mol gebelik olabilirmiş.. Sizde hiç bat günü hcg baktıran var mı değerleriniz kaçtı çok merak ediyorum mol gebeliktir diye öldüm öldüm dirildim dünden beri yarın doktora gidicem nolursunuz bildiğiniz kadarıyla bişiler söyleyin

Aylinn mrbbb cnmm kac haftaliksin yakinizz demisin ful site yapmadim goremedim haftanii...sunu diyebilirimki o sertlesmemi yoksa bebek hareketimi oldunu ancak yanindayken nstde anlayabilirler dger turlu drlar yuvarlak laflarla gecistiriyolarr benim cikardim sonuc buu...masallahh kilolarida cokk iyii..

Selam hosgeldin canim.bende 11.haftam icindeyim.cok sevindim bana yakin olan birisinin burda olduguna.benimde cok bulantilarim var.gecen hafta hergun kustum.bu haftada bulantilarim cok var.cikaramiyorum ama

beyazcım bende ondan şüphelendim geçen yapılan tahlilde enzim değeri daha öncekine göre düşük çıktı yani yüksek ama bir öncekine göre düşük önce böle bi problem yoktu şimdi ayaklarda vterlemede arttı yarını bekliyorum bakalım

hoşgeldin cnm öncelikle bebeklerin hayırlı olsun sıkıntılar başlamış gebelik herkes de farklı geçiyo mesela forumda bazı arkadaşlar hiç kusmadı bulantıyla atlattı ben o şanslılardan değilim ilk 3-4 ay sürekli kustum düşün gece uyanıp kusuyordum tabi kusmayla bitmiyo halsız kalıyon üstüne genzin burnun kusmanın etkisini devam ettiriyo çok zor zamanlardı bir de ben yemeğe zorluyordum kendimi çocuklara vitamin olsun diye zorladıkça daha da kusuyordum oysa ki çok bilinçli biriyim ben yemesemde onlar ihtiyacını alıyorlar ama işte gel de anlat:))))hepsi geçti senin de geçecek ilk trimester biraz problem ikinci daha rahat sonra bizim gibi 3.trimestere girince omurga bel kopuyo yatamıyorsun yatınca kalkamıyorsun insanlıktan çıkıyon yani:)))ee anne olmak kolay değil olsun hep söylenen gibi ikiz annesi olmak çift kat eziyet ama çift kat da mutluluk bu mucize değil de ne :)))

Merhaba, benim ikizlerim tüp bebek. Tüp bebekte embrio transferinden 12 gün sonra beta HCG bakılıyor, bu da yaklaşık bat tarihine denk geliyor. Benim ilk değerim 87 çıkmıştı. Sizinki gerçekten çok yüksek. Ama bazı kadınlar hamile kaldığı halde o ay adet benzeri kanama görebiliyor, hani üstüne görme denilen olay. Öyle bir durum olmuş olabilir, hemen kötüyü düşünmeyin. Yarın ultrasonda belli olur.

merhaba arkadaşlar bende ikiz bebek bekliyorum bende sizlerle hikayemi paylaşmak istiyorum 7 yıllık evliyim pkosluyum 6 yıldır bebek için uğraşıyorum klomen aşılama tüp hiçbirisinde olmadı sonra kendiliğinden hamile kaldım ancak kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum kürtajdan sonra baya methedilen bir doktor vardı ona gittim birkez daha klomen deneyelim dedi klomenin 2. ayında Allah'ın izni ile hamile kaldım hep ikiz olsun isterdim gönlümden ancak kontrolde bebiş tekti taaaa kiii 12. haftaya kadar 12. haftada ikiz olduklarını öğrendik tabii ki çok mutlu olduk ancak ben tek yumurta mı yoksa çift yumurta mı öğrenemedim sağlıklı olsunlar yeter Allah isteyen herkese nasip etsin ve kimseye bebek aratmasın :80:

Mrb arkadaslar kismet olursa inşallah bende ikiz annesi olacam.henüz cok yeni insallah ilerleyen haftalarida görürüz benim 7 haftada gecen hafta bulsnti cok şiddetli idi doktor zofran verdi ve serum verdi Bulanti biraz hafifledi.bugün zofran i kullanmadim fazla bulanti olmadi bu sefer taktim bi sorun mu var diye(cok endiseliyimm..gerci hala bise tuketemiyorum aclik nedir bilmiyorum ama .

Budurumu yasamam normal mi sizce

Canim öncelikle hayırlı olsun.bende 11. Haftanin icindeyim.bulanti zaman zaman azalip zaman zaman artabiliyor.benimde bir kac gun aksama dogru cogalmisti.simdi yine sabahlari başladı. 4.aya kadar suruyomus.Allah yardımcimiz olsun
Ayrica bulanti cok olduğu icin cok aclik hissrtmiyorsun.bulanti hafiflediginde aciktigini hissediyorsun sanki bense öle oldu.bulantilarim hafifledigi zamanalr daha fazla aciktigimi hissettim.zaten yemegi de sirf midem daha cok bulanmasin diye yiyorum:)

Son düzenleme:

Sagolasin canimm insan herseyden endise duyuyo bugün biraz azalinca tuhaf oldum gerci serumunda belki bunda etkisi vardir...inşallah saglikla sonuna kadar gider benim iki düşük buda endisemi katbekat arttiriyo doğal olarak. ..

Büyük ihtimalle sezeryan olacak canım. Benim kuzular maalesef normal doğum pozisyonu alamadı. Hala Ayak-baş pozisyonundalar. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşaallah

Hayırlısı canım Nasipte yokmuş demekki benimkiler normal dogum pozisyonunda da bakalım kısmet bi aksilik olmazsa normal olucak.

aramızda 1 gün var canım benim beklenen doğum tarihi 30 mayıs seninki 31 galiba 1 gün ben senden daha kıdemliyimEvetcanım drumda nst ye girdirmiyor bir kaç defa girdim sancı falan çıkmamıştı.Ama şimdi karnımın bir tarafı resmen sivriliyor orası semsert oluyor bir süre sonra geçiyor.Ağrı sancıbişey yok .İnş bi sıkıntı yoktur.Sende de benzer şeyler oluyor mu birde ciğer geliştirici yaptırdınmı benim sanki bu iğnelerden sonra arttı.

Cnm beklenen dogum 30 mayis diyoda o zamana kadar coktan dogurcazz;-);-)
Ciger gelistirici olmadim dr gelisimlerini durdurabilir dedi suan normal hersey dedi sancin olsan mutlaka olurdum dedi ama bosyere vurmayalim riske atmayalim dedi..o vsivrilmeler hep oluyo bende yani bebek hareketi duyorum cunku hemen iniyo hareketli.oluyo ora..belkide bazen kasiliyorum ama bilmiyorum dedim gibi drun yaninda bisi olmayinca doktorda anlamiyoo..nst hic girmedim ...doblerle dinliyo usg ile bakiyooo

Canım bayadır yazmadın nasılsın iyi mısın?

Nektarrr nasilsinnn bebislerinn durumuu nasilll merakk ettikk senidee

kızlar ben iyim :)) 1 hafta izin aldım yıllık iznimden, evdeydim.. bugün tekrar çalışmaya başladım
4 hafta kaldı dayanabilirsem, sonra 1 hafta daha yıllık iznimden kullanıp evde olucam inş artık..
gerçekten gittikçe zorlaşıyor çalışımak (

bebişler de ne iyi ne kötü
her salı kontroldeyiz.. geçen hafta durum ne iyiye gitmişti ne kötüye
küçük bebeğin suyu yine 3mm çıktı
bu tabi kötüye gitmesinden bin defa iyi.. şükür
böyle dayansak 5 hafta daha bukadar korkmicam

sizler iyisiniz dimmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…