2014 ikiz anneleri

Kızlar 30 hafta olduk ve en sonunda ciğer geliştirici iğne vuruldu bunun bana etkileri ne olucak sizlere ne gibi yanetki yaptı.

Canım aynı şeyleri yaşıyoruz, çok normal demek ki. Ben de bazen adet ağrısı gibi ağrı duyuyorum, geceleri de oluyo. Hemen bi dikkat kesiliyorum, acaba tekrar olacak mı ya da ne sıklıkta olacak falan diye. Ama bakıyorum henüz gelen giden yok. Bi de bacak köküme kramp giriyo ara ara. Allah yardımcımız olsun sırada biz varız.
Bu arada bugün kontrolümüz vardı. Açılma ya da sancı yoktu. Kuzularım henüz 2000-2200 gr olmuşlar. Tek yumurta olduğu için sanırım biraz yavaş büyüyolar. Doktorum 1 hafta daha bekleyelim, büyüsünler, bir aksilik çıkmazsa dedi. Biz de eve geldik. Hayırlısı bakalım.

Cok tesekkur ederim yanitin icin.cok haklisin izin konusunda. Daha hic bisey almadim bakalim gidelim bu cuma doktorumuza olmadi bir iki aya baslarim yavastan. Kimiside birgunluk is diyo paran cebindeyse takir takir aliosun a dan z ye dio. O kadar kasma diyo. Ne yapacagimi sasirdim valla.

Ama kimse demio erken dogum riski var bu kizin diye.

bayadır gözükmuyodun merak ettim

Canım hoş geldin aramıza benimde tüp bebek oldu kent hastanesinde şuan kendi tüp bebek doktoruma devam ediyorum çokta memnunum tavsiye ederim adı israel aruh Alsancak ta muayenehanesi.. ikili tarama testi nide 12. Haftada yaptı çok şükür iyi çıktı benimde 13 haftada lekenme oldu hâlâ yatıyorum 10 martta kontrole gitcez inşallah bol bol okumanı tavsiye ederim Rabbim e emanetler ♥ ♥

Senin tek yumurtamıydı benimde tek yumurta.benimde perşembe kontrolüm var bakalım ne dicek doktorum merakla bekliorum bugün korkumdan temizligimi yaptırdım :))) kramp girince tavsiyem hiç masaj yapma bu sefer daha fazla agrıyo benim hamileligim boyunca 2-3 kere girdi hiç kımıldamıyorum anında geciyor.Hakkımızda hayırlısı olsun tatlım kilolarının hiç önemi yok önemli olan saglıkları.sana bide tavsiyem ceviz ve muz ye bebişleri kilo aldırıyomuş maşallah ben hergün yiyorum tosun dogurcam

evet canım proloton depot banada aynısını yaptı iğneyerlerim şişve çok kaşınıyor.Ben progestan 200mg ağızdan alıyorum yaklaşık 3 aydır kullanıyorum oda müthiş baş dönmesi yapıyor.İnş 37leri görürüz son zamanlar daha yavaş geçiyor sanki.

Kaç kiloydu senin en son hatırlamadım bennnn

canım drum bana ikili test yapmadı ikiz gebeliklerde doğru sonuç çıkmıyor dedi.12. haftada ense kalınlıklarına ve burun kemiğine baktı.Normal bi jinekologda usg ile ölçebilir ense kalınlığını diye biliyorum.Gerçi benim drum riskli gebelikle ilgileniyor daha çok ben özel muayenehanesine gidiyorum.

canım pelvik ağrısı dediğin ağrı bende de olmuştu özellikle sabahları sünnet olmuş çocuklar gibi yürüyordum resmendrum calsd3 diye bi vitamin verdi suda eriyor onukullanınca baya azaldı.

Kızlar 30 hafta olduk ve en sonunda ciğer geliştirici iğne vuruldu bunun bana etkileri ne olucak sizlere ne gibi yanetki yaptı.

Canım bende bu hafta yaptıracağım 27+3 şu anda bende korkuyorum yan etkilerinden inş bi sıkıntı çıkmz sen biraz daha geç yaptırmışın drum bana 27. tamamlayınca yaptır dedi.perş inş yaptıracağm.

Kizlar bebeklerimin ikisinin de amniyon sivilari azalmis :/ transfuzyon sendromundan korkarken doktorlar bu çıktı karsimiza :/ haftada iki kez kontorole gidicem korkuyorum daha cok kucukler bu durumda yapilacak pek bir sey de yok dedi hoca. Dualariniza ihtiyacim var ....

Canım Allah yardımcın olsun Allaha emanet olsun kuzularında dualarımız seninle kendini hiç üzme Allahın izniyle hiç bişey olmaz

Canım Allah yardımcın olsun Allaha emanet olsun kuzularında dualarımız seninle kendini hiç üzme Allahın izniyle hiç bişey olmaz

insallah canım benim cok sagol... bakalim ilk hedef 28 dedi sonrasini da goruruz insallah.. boyle bir durumu yasayip saglikli dogum yapan var mi bilmiyorum ama her seyin hayirlisi Allah'tan...

Kizlar bnm bugun rahat 5defa kasilmam oldu,boyle kalbim carpiyo,ates basiyo fln.sizce cokmu olmus bugun.daha sabit bi doktorum yok.gecen acile gitmistim 28haftada ciger ignesi önerdi.kasilmayi onlemek icin ne ilac veriyolar evde neler yapabilirim

Canım hayırdır noldu ne sıkıntısı var oglunun ?Allah yardımcınız olsun dualarımız sizinle

canım kusura bakma o ara cok kotuydum giremedim daha sonrasında oğluşumun bağırsaklarında daralma var fenalaştı 1hafta kadar çok korkuttu evladım bizi ama şimdi yavaş yavaş toparlıyor inşallah böyle devam edecek onu da evimize getireceğiz inşallah
Allah razı olsun sizler nasılsınız?

Cevabın için çok sağol canım. Benim doktorum da riskli gebelik uzmanı doktorumu değiştirmeyi düşünüyordum özel muayene çok pahalıya geliyor. Normal doktora gideyim diyordum ama ben kendi doktoruma gideyim en iyisi. Hiç değiştirmeyeyim.

Canım Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Inşallah tekrardan artar suları kuzularinin. Rabbim neylerse güzel eyler. Sen öncelikle moralini yüksek tut canım. Allaha emanet olun.

Mesaj alınmıştır, hemen muz+cevizimize başlıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…